I tak nie klikniesz w ten film! Plan na święta i życzenia od...

► WSPARCIE: Wsparcie ZOSTAŃ Płatnym Subem! ZDECYDOWANYM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ! Szczegóły: ☑️Social linki dodaj mnie by być na bieżąco!☑️ ►Discord ►Konto steam do gry z widzami w CS:GO: ►Konto główne Fortnite zaproś do znajomych: HandyGra ►Facebook: ► Snapchat: HandyGra ► Instagram: ► Grupa Steam: ► Pozostałe: • Origin tag: Handy_Gra • challenge.me : • Twitter: • Twitch: ►chcesz kupić CS:GO ? ►Steam Trade: ►Grupa Steam: ►Grupa steam wymiany: ►GIVEAWAY JAK WYGRAĆ: klikniesz film! święta życzenia skaczącego królika!


Najlepsze komentarze:

Krzysie... Zdrowych i spokojnych świąt Handy. Życzę zdrówka i 100 tyś widzów do końca roku :)
Marcin ... Dawaj streamy z cs, czm nie było livów?
Jedeek... A trade czemu nie piątek - dziś?
Mikox X... Bardzo dziękuję za życzenia ja tobie życzę dużo subskrybcji radość dużych donejtów wiernych widzów i jak najwspanialszego spędzania czasu z rodziną.
Joking ... Siemaneczko pozdrowionka ! Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku !!! życzę ci lepszych trejdów (np. tych ode mnie)
Squer... A może taki mały hazardzik na tym mini-turnieju fortnite? Obstawiamy zwycięzcę/ów i za poprawne wytypowanie są łapki
Squer... Lol dopiero powiadomienie przyszło :/
?mia?y... szkoda ze nie bede mogl pograc ale postaram sie jak zawsze byc na live a co do mini turnieju na lapki to może tez by taki zorganizowac w csa bo w forcika nie grywam :D pozdrawiam i wesołych świat dla Ciebie i Madzi :)
Shiro... Kiedy trade
S W I E... Dzięki! Wzajmenie, łapka dla Kubusia zostawiona
TomekDo... A mnie w weekend w domu nie ma...
FILIP ?... PIERWSZY kto będzie na streamie to klika tu
??
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCnlDPVGf_nS6_QXMg6rQOCA