Czy opłaca się robić giełdę krypto w Polsce? Ireneusz Pukin...

TEMAT ODCINKA: Czy KNF pozwoli na istnienie polskiej w pełni uregulowanej giełdy kryptowalut? Czy rząd polski zatrzyma rewolucje blockchain? Na te pytania odpowie Irek Pukin z ekipy Coinquista Daj ŁAPKĘ w górę i skomentuj. Budujemy algorytm na nowo! ➕ ✅ SUBSKRYBUJ! moje działania! To nic nie kosztuje a niesamowicie pomaga w moim celu: Poświęć trochę więcej minut na : (WARTO!) HISTORIA KANAŁU: Zaczynałem od żartów na ulicy by pokonać nieśmiałość i swoje kompleksy. Bawiąc Was uczyłem się umiejętności interpersonalnych i to pozwoliło mi pozbyć się blokad, lęku i strachu przed życiem. Od tamtego momentu próbuję żyć pełnią życia i kocham rzucać sobie nowe wyzwania! Zostałem ojcem, poleciałem na Antarktydę, mam piękną partnerkę Następnym celem jest osiągnięcie wolności finansowej, żeby uwolnić się od systemu aby podróżować po świecie z moją rodziną. Na kanale zobaczycie wszystko co jest związane z tematami wolnościowymi i samodoskonaleniem. Wszystko co wzbudzi w nas wolnych ludzi i wspomoże nasz rozwój. Zapraszam do współpracy, obserwowania i do hejtowania :)opłaca robić giełdę krypto Polsce? Ireneusz Pukin Coinquista


Najlepsze komentarze:

koltci... Czy jest etycznym by człowiek A miał władzę nad życiem człowieka B , bez zgody B, poza obroną suwerenności życia własnego przed B? Nie, gdyż to by było niewolnictwo. Czy można oddać/przekazać prawo, którego nie ma? Nie. Skąd pochodzi (oficjalnie) etyczna legitymacja państwa do decydowania o ludzkich życiach (prawa, nakazy, zakazy itd.)? Od ludzi. Czy zatem dowolne państwo ma etyczną, moralną legitymację do decydowania o życiu choćby jednego człowieka, który mu tej władzy nie daje? - Polecam: https://youtu.be/mwezOLmmJ-c i https://busy.org/@livingfreedom/four-steps-towards-greater-freedom
Kamil L... Super materiał, jak wiele na tym kanale. Mam nadzieję, że giełdy kryptowalut będą się w Polsce rozwijać. Sam rozważam zakup, bo zawsze fajnie wesprzeć coś naszego, a ponad to z fajnymi pomysłami :)
alex du... widać, że koleś wie o czym mówi.trzeba przyznać, że założenia są dobre. bacznie będę go obserwować. Czy ktoś już zakładał u nich konto?
Pawe? B... Ekstra gościu, miło się słucha. Czy Polska jest gotowa na te pomysły. Chciałbym żeby tak było.
Giełda zapowiada się fajnie i miejmy nadzieje, że uda się zapewnić jej płynność. Jeśli tak będzie to bankowo będę tam zaglądał od czasu do czasu ;)
Edwin G... czy się opłaca to wyjdzie w praniu. póki co to zapowiada się dobrze. Sam przeglądałem ich stronę, bo mają dobrą ofertę na akcje ;)
Piotr S... Używał już ktoś tutaj demo giełdy? Jak wrażenia?
Magdela... Crowdfounding to poza zbiórką pieniędzy świetne marketingowe działanie, kto uważa inaczej, ten nie ma pojęcia o marketingu ;) A Coinquista wygląda na doskonale pod względem biznesowym przemyślany projekt, ma wielkie szanse powodzenia moim zdaniem. Może posiadając 1 sztuke akcji nie będziesz miał za wielkiego wpływu na firmę, ale wierzę, że głos posiadacza 10 akcji bedzie zauważalny. Szczególnie, że w przypadku Coinquista społeczność ma mieć ogromne znaczenie. CEO wzbudza zaufanie, wszystko wygląda na bardzo transparentne, a to dla mnie podstawa.
Daro K... wydaje mi się, że założenia są dobre. Mało kto decyduje się na pozyskanie przychylności KNF, a to ewidentnie ruch w stronę inwestorów. szanuje takie podejście do tematu
Marek J... Fajne pomysły. Też nie jestem maniakiem blockchain, ale zdaje się, że w wielu kwestiach ta technologia może wiele zmienić. Mam nadzieje, że uda się jakoś sensownie prowadzić ten biznes w naszym kraju. Ja na obecną chwile obserwuje to co się będzie dalej działo z Coinquistą i z niecierpliwością czekam na wdrożenie opcji, o których mówił CEO giełdy w tym i innych wywiadach ;))
Leon Ma... Dobrze się słucha tego gościa. Ja trochę włożyłem w ten interes i myślę, że nie będę żałował. W najgorszym razie pohandluje sobie bez prowizji, ale wydaję mi się, że pomysły jakie ma ta ekipa mogą się sprawdzić nawet w naszym polskim betonie. Oby więcej takich ludzi, bo trochę było stagnacji na tym rynku ;)
Krzyszt... Fajną sprawą jest to, że nabywając akcje otrzymuje się szereg korzyści. Pare miesięcy używania za darmo to bardzo fajna opcja, dlatego to wsparłem.
Swiet?a... Super materiał. Ja osobiście zainwestowałam w to już jakiś czas temu. Prawda jest taka, że taka giełda w Polsce jest potrzebna, bo rynek jest bardzo dynamiczny i musi iść w stronę rozwiązań z innych branż.
Gerdo... Trzymam kciuki i mam nadzieje, ze Coinquista wyprze BitBay, jednak ja osobiście wciąż będę handlować na Binance, aby Urząd Skarbowy Najjasniejszej III Rzeczypospolitej, nie wiedział ile mam krypto :)
MikFrey... O ile filmik jest super i koncepcja spółki jest fajna, to jednak każdy kto myśli o "zainwestowaniu" niech się z tym prześpi z 20 razy. Warunki dla inwestorów na bessfundzie to jest żart a ie oferta. Wielcy bizesmeni nabyli za grosze swoje udziały a od innych żądają 160000% większych pieniędzy. Jednocześnie iwnestorzy mniejszościowi nie mają absolutnie nic do powiedzenia w spółce. Jak ze spółka nie prowadzi żadnej działalności, to tak naprawdę wartość akcji dzień po ich przyznaniu wyniesie 10 groszy. Potem drobić to tych16zł zajmie pewnie lata. Warto zapoznać się z dokumentem ofertowy i ryzykami. Ryzyk jest mnóstwo większość zabójcza dla biznesu i inwestorów.
sergius... Ty jeszcze żyjesz?
DzikiMo... Veto jest już na geon. Wapniak nie rzuca słów na wiatr tylko działa!
Ok Gost... W knf jest realne otworzenie Amber gold :)
Jakub S... Hej, kolejny dobry wywiad ! @IreneuszPukin zaobserwujcie walutę Steem :)
ja ja... No tak powstają narzędzia narzędzia narzędzi narzędzi żeby było co sprzedawać chcemy gromadzić kapitał chcemy uprościć rynek giełdowy krypto tak bardzo jak sie da a nawet jeszcze bardziej jednocześnie nie zapewniając gwarancji i bezpieczeństwa chcemy działać jak banki produkować karty żeby je sprzedać klientom tylko ciekawe co na to skarb państwa i urzędy w Polsce chleb można kupić za krypto hahaha ciekawe gdzieeee ?!
ja ja... Polska nie jest przyjaznym krajem do jakichkolwiek nowych technologii czy koncepcji .
ada cho... Dostaniecie wszystkie pozwolenia jak udostępnicie wszystkie dane użytkowników Polskiem instytucjom kontroli finansowej. Bitbay nie dal i musial uciekac :)
Jak dostaniecie pozwolenia w Polsce to ani jednego satoshi tam nie wysle :)
Mariusz... Croufunfding jest po to bo nie macie własnych środków na biznes . No kuźwa ... szanujmy się
Music W... Szczerze???? Teraz dla mnie Wapniak, to nie jest już to samo, co było. Teraz ten kanał jest STRASZNIE nudny...
Jakub J... Adopcja będzie wtedy gdy instytucja przyjmująca krypto nie będzie ich wymieniać na FIATy
Mateusz... hej, gdzie można się nauczyć o tych bitcoinach ? Polecacie jakieś dobre źródła ?
Emilka ... Ha ! Pierwsza !!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/user/Cybermarianpl