Czy przetrwamy grabież totalną majątku narodowego? eMisjaTv


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=jgorpHpH6woNajlepsze komentarze:

eMisjaT... UWAGA - MAMY NOWY NUMER KONTA!!

Darowizny prosimy kierować na fundację Inicjatywa Przeciw Cenzurze - 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001 Dodatkowe informacje tutaj: https://emisja.tv/programy/wsparcie/
Zmieniliśmy również PayPal. Adres został ten sam: redakcja@emisja.tv ale zmieniły się dane odbiorcy. Teraz jest nim nasza fundacja. W efekcie stałe polecenia wpłat zostały anulowane. Wszystkich, którzy dotychczas nas wspierali przez PayPal prosimy o ponowne ustawienie płatnych subskrypcji. Stałe wpłaty bardzo ułatwiają nam pracę, bo dzięki nim możemy planować budżet na kolejny miesiąc.
Jozef B... USA i Zydzi to jedna wielka mafia
henryk ... Majątkiem Tej Ziemi są ---- Ludzie MĄDRZY POLACY>>>>>>>> niech to wiedzą ci wszyscy co są -----złem dla POLSKI-------
joanne ... Musimy pilnowac Oswiecim bo nam ukradna nasz jedyny narodowy skarb.
Bart?om... jakiego majatku ? nie macie majatku
Pawel B... Nie uważam się za antysemitę, ale to, co oni wyprawiają sprawia, że odczuwa się do nich niechęć...
Jako że hitlerowskie obozy zagłady były, wprawdzie zarządzane przez Niemców, ale obsługiwane przez żydów, proponuję nowe określenie: "izraelskie obozy zagłady"!
Bez obsługi manualnej, której naziści raczej by nie tknęli, musieliby opierać się wyłącznie na ukraińcach. Spowodowałoby to znaczny spadek ich wydajności, a więc mówienie o żydowskich obozach zagłady jest jak najbardziej uzasadnione.
h s... Panie Leszku,
"Okragly Stol" (1989r) byl porozumieniem pomiedzy zydami z PZPR, a zydami z KOR i Solidarnosci, ktorzy podzielili sie w wladza w tajemnicy przed Narodem polskim - szczegoly sa w opracowaniach historycznych H.Pajaka.
Byl to uklad zydow z zydami, ktorzy od 1989r rzadza do dzis przez ostatnie 30 lat i realizuja zydowskie interesy lokalne i globalne w pierwszej kolejnosci.
zofia m... Ten wyklad i inne powinny byc zawarte w podrecznikach szkolnych, wiekszosc spoleczenstwa jest pozbawiona wiedzy historycznej wlasnego kraju, bardzo smutne.
Mariusz... Chuj z zydowska kurwa
Pawel S... Uwielbiam pana Leszka Zebrowskiego , silny intelektualnie czlowiek. Gdyby tycy Wielcy ludzie rzadzili Polska....
Matt De... Podziękujmy katolikom, za rozgrabienie kraju przez kler i syjonistów - ich starszych braci w wierze (nawoływał ich sprzedawczyk JPII).
Wojtek ... Na ryju w gnojówce leżymy kds
Galaxy ... trzeba powiedziec zydom dosc i WON z Naszej Ziemi .
Tomasz ... Ogolnie mowiac to sami Polacy sa sobie winni, to fakt, taka mentalnosc i tyle a na durniach jezdza wszyscy, tak to wyglada, to prawda, tragedia!!!, :-(
Ko?o Ny... Dlaczego z Polską się nikt nie liczy !? Ja wiem! Bo nie posiada BRONI atomowej!
Zobaczcie jak się liczą z Koreą Północną! TU się liczy prawo dżungli!
Podzielą sobie Polskę tak jak Ukrainę . Plany Międzymorza są dla ŻYDÓW!! zyski też dla ŻYDÓW.
Jak się nie obroniony to już po nas!!!
Damian ... Wiadomo jakie sa kontrakty na swiecie I kto na tym sie bogadzi no nie
Damian ... Przeciesz to bogaci maja pieniadze to komu chcecie krasc
Andrzej... Do walki rodacy z czerwoną okupacją Polski. Gonić to ścierwo Judaszowe. Raz młotem raz sierpem w czerwoną hołotę. Część i Chwała Wielkiej Słowiańskiej Polsce ?? Precz z obozem koncentracyjnym polin
Oskar B... Tak mi się wydaje że tę nowa kiełbase wyborcza w postaci następnego 500+ to forsuja żydzi aby PiS prześlizgnał sie na następna kadencję majac większość, bo wyglada na to że po cichu się "dogadali" w tajemnicy przed polakami. To że ta nowa kiełbasa rozpiepszy budżet to chyba żydom nie przeszkadza.
Prezes Kaczyński, premier i prezydent dalej zgrywaja durnia, a naród cieszy się że będzie na następne pó litra. Zalamać się można.
michal ... Dziękuję , serdecznie pozdrawiam .
eMisjaTv ciekawostki

eMisjaTv ciekawostki

Historia kanału eMisjaTv zaczyna się w dniu 2010-10-25 03:02:16.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 617 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 27212708 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 79400 użytkowników.