TEST WIEDZY FITNESS – wyniki NASZYCH badań NieMaLekko Kornel Pęksa


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=HUzO3jpM7BwNajlepsze komentarze:

NieMaLe... Zachęcam do dzielenia się kategorią, którą Wam przyznano :D Zobaczcie czy Waszego wpisu nie ma na końcu w sekcji najgorsza porada :D
eMDe... Ej bez przesady. Ta punktacja o niczym nie świadczy - co mnie obchodzą inni ankietowani. Skoro to mogą być "kasztany" czy ameby dla których prawda ostateczna to ta prezentowana w sieci przez jednego czy drugiego grzybeu$za.
?ukasz... Filmy kręci, a na face nie odpowiada:/
Szklon... Do ilu kg schudnąć żeby ćwiczyć kalistenike?

Mam 175cm wzrostu 13 lat

Od miesiąca jestem na redukcji

67kg>62kg

Na ilu kg skończyć redukcję?
mamkata... Rozumiem, że wszystko było deklaratywne i wprost? Np. 15te - Czy skorzystałeś z usług XXX tylko ze względu na popularność?
aaa bbb... Test wiedzy? To nie jest test wiedzy tylko zgadywanie wynikow ankiety...
Wstr?tn... nikt ci nie każe trenować, jebać motywacje i pseudo cierpienie z robienia bicepsa z klatą haha!!! A filmik spoko
Nunak91... "Przedawkowanie witaminy D prowadzi do udaru słonecznego". "Ciekawa" koncepcja.

Wydaje mi się, że kobiety są nie tyle bardziej naiwne, co raczej są bardziej ugodowe. A mężczyźni nie są bardziej twardogłowi, tylko chętniej kwestionują to co im ktoś narzuca.
Ale Wla... Widzę w tym wszystkim błąd logiczny. Skoro mam wpisywać odpowiedzi, jak myślą inni, to jak można z tego wyciągać wnioski na temat mojej kondycji?? Przecież nie odpowiadam, jak ja myślę, tylko jak oceniam innych, prawda? Naoglądałam się na siłce tyle meteorów (przychodzą 1-3 razy i znikają na zawsze), że jakoś ciężko mi uwierzyć w tę edukacyjną rolę YT. Chociaż z drugiej strony ja sama jestem "dzieckiem" NieMa Lekko.
Tiredmu... Akurat co do przysiadów i martwych to w przypadku wyraźnej skoliozy to prawda. Nawet poprawną techniką utrwalasz tylko dysbalans mięśniowy i w najgorszym przypadku pogłębisz swoją skoliozę. W moim przypadku zamieniłem te ćwiczenia na unilateralne ćwiczenia na nogi z kalisteniki, gdzie nie obciążasz osiowo kręgosłupa dodatkowymi ciężarami.
CrashJa... Ja osiągnąłem 11 dobrych odpowiedzi. Ale butow ciężarowych nie nosze.

Cwicze w merrele vapor glove 3

Moze kolejna ankieta bedzie? Nie wypełniłem tamtej, bo nie wiedzialem jakos o niej.
Micha? ... Technika spania, żeby budować mięśnie brzucha w nocy XDDD. Przebiło wszystko
CrashJa... Kobiety są naiwni
CrashJa... W pytaniu 11 o jaki cel chodzi?
Dawid A... "Najlepsza" wiedza to ta, za którą nie musimy płacić.
CrashJa... Do pytania drugiego to debile są tylko motywowani przez media społecznościowe. A zeby ich nie bylo to co by wtedy było?

Motywacje trzeba miec w zyciu jak i w treningu, treningiem sie zyje, trzeba pokochać cierpienie i bol fizyczny i mentalny. Trudno to opisac. Media społecznościowe nie są potrzebne do tego!!!

Zaznaczyłem ODP A. Bo wiedzialem i spodziewalem sie tej odpowiedzi. Populacja za tłumem i trendami podąża.

Wes wybierz 5 losowych osob i wysli ich w głąb lasu/dzungli i powiedz aby zrobili tam trening. Ilu osob bedzie sie chcialo tam isc i zrobic wyśmienity trening?
NieMaLekko ciekawostki

NieMaLekko ciekawostki

Historia kanału NieMaLekko zaczyna się w dniu 2016-06-23 22:52:07.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 135 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10111776 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 117000 użytkowników.