Marantz CD 73 Reduktor Szumu 194 ReduktorSzumu


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=8nQVtgLPVJENajlepsze komentarze:

RiwS TV... Oglądnąłem w całości i zainteresowaniem, mimo, że jestem laikiem w tak zaawansowanych tematach elektronicznych. Po prostu świetnie zrobiony materiał. Sam odtwarzacz też mi się podobał - może nie powalił na kolana, ale jest na pewno oryginalny. Dzięki, pozdrawiam i czekam na więcej :)
Naturalnie kciuk w górę, subskrypcja "ON", powiadamiacz "ON" :)
Sebasti... Fajne cięcia podczas wkładania płyty tutaj zostały zastosowane. Brawo za montaż.
Audio N... Znakomity kanał
Samir D... Please turn on subtittle translate on this video.
DJIVO... W sondzie do odcinka użyto odtwarzacza CD303, który również posiadam w swojej kolekcji. CD202 miałem u siebie na serwisie jest na moim kanale. To bardzo ciekawe odtwarzacze CD73 jeśli chodzi o brzmienie to wspaniały odtwarzacz słucha się go wybitnie dobrze.
Jednego 303 muszę ukończyć bo mam go do naprawy ale nie mam czasu aby dokończyć projekt usterek było tak wiele niby pracy zostało nie wiele ale nie mam już na niego tyle siły, a i żyć trzeba, więc trzeba naprawiać czasem rzeczy mniej złożone lub mniej uszkodzone. Grundig 7500 to klon CD303. Kolega posiada go w wersji czarnej w idealnym stanie. To piękny fragment historii audio CD.
Co do klapki to widać Krzysztofie, że do katalogu robiono zdjęcia jakie miały być ano ładne widać że szuflada w momencie kiedy nie jest do końca wysunięta widać to również na zdjęciu które prezentujesz na filmie, że docisk płyty nadal jest na dole co znaczy, że zdjęcie było zrobione do katalogu na szufladzie znajduje się płyta docisk jeszcze ją dociska podczas gdy na Twoim wideo widać, że kiedy tacka płyty wyjedzie do końca docisk jest uniesiony aby umożliwić wyjęcie płyty.
I na koniec odcinka Beethoven - Piano Sonata No.14 - Walter Rinaldi
Karol J... twój kanał wymiata.
ZajacNi... Mechanik samochodowy wziąłby za tę naprawę jakieś kosmiczne pieniądze biorąc pod uwagę czas jaki Pan poświęcił. Widać kocha Pan sprzęt audio, o pieniądze nie pytam. Jedno pytanie, niestety nie związane z filmem. Wymiana padów do słuchawek, konkretnie AKG K550 - oryginalne są niedostępne, a może czegoś nie wiem (proszę o wskazówki).
Samir D... Why not speaking on english? :/
AUDIOMA... Świetny odcinek
Adam Ze... Kiedy tylko zobaczę nowy odcinek Krzysztofa , to od razu jest mi lepiej i dzień nie jest zmarnowany . Uwielbiam takie rzeczy tzn naprawy i omówienia oczywiście :) . Że tak powiem ..."grzebiąc" trzydzieści lat w tym sprzęcie , mogę podpowiedzieć że ja za radą znajomego , przerobiłem starą lokówko-suszarkę , na taką "dmuchawkę" ciepłego powietrza , które za pomocą rurki z tworzywa sztucznego o średnicy 10 -12mm , kieruje nadmuch na elementy naprawianego urządzenia "typu" że ożywa po nagrzaniu i wtedy łatwiej przy pomocy zamrażacza zlokalizować usterkę , oczywiście można by uzyć stacji hot-air ale tam ilośc powietrza i temperatura są zbyt radykalne. Poza tym genialny odcinek jak zawsze:) Pozdrawiam.
zodiak8... Uff jaki dziadek , mój to był CD- 67 którego wspominam bardzo dobrze . CD 6003 gra jeszcze lepiej ,mam go zresztą do dziś . Myślę że ze swoim brzmieniem Marantz-a można przypasować do naprawdę wielu wzmacniaczy .
Jakub C... +ReduktorSzumu a co ze sprawdzeniem lasera? focus, tracking?
ufoo334... Może jakiś odcinek o świętym graalu audio TDA1541S1/S2/A/R1 itd.
tomek89... Naprawde ciekawy model . Ma Pan bardzo ciekawe i pouczające filmy razem z dokładnymi opisami i poradami . Bardzo dobrze się Pana ogląda i zawsze robie kawe do każdego odcinka oglądając z zaciekawieniem :) Pozdrawiam i czekam na kolejne odcinki ze sprzętem audio .
Getsuga... Takie sprzęty lubię.
Przem08... 31:01 nic smiesznego ... :) panie rezyseze ...
Przem08... Marek dzieki za takie sprzenty mozemy troche liznać tego HI FI swiata :)
GM2000c... Miło było obejrzeć przywrócenie do życia kolejnego klasycznego sprzętu audio :)
Raf Cio... Witam serdecznie.
Reduktorze Szumu, oddam do naprawy i być może prezentacji na kanale, jeśli Pan się zgodzi oczywiście :)
mój wzmacniacz JVC VN-300 z 1970 roku.
W celu przeglądu, ze względu na jego wiek i trudnodostępność na rynku wtórnym.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy :)
Jestem fanem Pana Filmów i wiedzy na temat Audio HIFI.
Pozdrawiam serdecznie ?.
Rafał
janosik... W weekend odpalam swojego DCD-810.
ReduktorSzumu ciekawostki

ReduktorSzumu ciekawostki

Historia kanału ReduktorSzumu zaczyna się w dniu 2013-06-17 23:32:22.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 224 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 14969506 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 80500 użytkowników.