KSW 49 Michał Andryszak powraca ! Kto rywalem ? Cage of MMA


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7_8UpcFIqSgNajlepsze komentarze:

Zenek C... To ten co będzie mistrzem UFC czy to był Bedorf?
Kashmir... Myślę, ze to będzie ktoś nowy w KSW jakiś Chorwat albo ten Pesta
Kashmir... najbardziej kontuzyjny to Kulak, po operacji to już nie było to samo, ale kto to pamieta skoro jego lata świetności były 8 lat temu.
bartosz... Musisz cały czas mówić NIE i TAK na końcu zdania? Serio po setkach uwag nie potrafisz tego poprawić? ŻAŁOSNE. Nie rozumiesz człowieku, że to cholernie denerwuje i nie można wysłuchać do końca materiału, przez taki bełkot.
FuuX Os... Lubie twoje filmy twoje zestawienia są spoko a co z konger vs j. Silva?
Mateusz... Z Parobcem
no i co... Jest Bajor HAHA
no i co... TAK TAK TAK
Tomek B... Może Pudzian
Sebinho... Stawiam że Różal, wiem że szanse są bliskie 0, ale jego manager na twiterze napisał, że jutro dowiemy się o wielkiej walce więc może akurat
Robert ... A może Narkun znowu spróbuje sił w ciężkiej?
Fred J... Zrób filmik co dalej z Wagnerem Prado .
MR Seba... Tropiciel Wagner Prado przegrał po za KSW i jest lipa
Mr Kami... Kołeckiego można odrzucić ze względu na to, że ta walka jest za nisko, Włodarek kontuzja, Ishii walczy w PFL, McSweeney jeśli miałby się pojawić w ogóle to raczej w Anglii. Pesta też raczej za nisko dla niego ta walka.
Mi się wydaje, że ktoś nowy to będzie jednak. Z polskich zawodników mamy bez walki Bajora, Szaflarskiego i Cieplińskiego, tylko dla dwóch ostatnich to trochę chyba za wcześnie, tym bardziej, że Grzegorz po porażce. A walka z Bajorem wcale by mnie tak nie zdziwiła mocno, Ksw lubi wyciągać zawodnik Fenu, niby dawał post, że na Fenie zawalczy, ale to nigdy nic nie wiadomo.
Najbardziej mi się wydaje, że ktoś zza granicy, Moeil bym się wcale nie zdziwił , chyba ta walka z McSweeneyem nie jest oficjalnie ogłoszona. Najbardziej prawdopodobna wydaje mi się walka z Silva, albo Fernando. Skoro McSweeney miał zawalczyć po 3 porażkach z Andryszakiem, mając ujemny rekord, to czemu Fernando nie dać szansy. Przegrał po wyrównanej walce z mocno promowanym Ishiim, wcześniej z Andryszakiem i Różalem czyli nie jakimiś ogórkami. Najbardziej się spodziewam Jaya Silvy mimo wszystko i pewnie tak będzie
NA KV... Na KSW 51 chciałabym zobaczyć taką waleczke satoshi ishi vs Michał Andryszak?
Kieleck... Pewnie nie wiesz bo go na chwilę wymieniłeś ale Cro Cop miał udar i zakończył definitywnie tym razem kariere i już nigdy nie zawalczy.
DuzeP 1... Longer vs butla tlenowa ,:) 60sek i wypompowany
Gulson ... A Tyberiusz?
Kajetan... Tego Ruska co rozbił Prado niech ściągna.
jurnydo... Ja chętnie za 100zl
Cage of MMA ciekawostki

Cage of MMA ciekawostki

Historia kanału Cage of MMA zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:57:53.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 321 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 6310668 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 32800 użytkowników.