Stanisław Michalkiewicz Q&A23, pytania i odpowiedzi: pan za dużo ode mnie wymaga! : asmeredakcja


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=46rNNQUFM_cNajlepsze komentarze:

asmered... Zapraszamy do jedynej grupy na Facebooku (gdzie można też zadawać pytania do odcinków Q&A - Pytań i Odpowiedzi) poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
Krzyszt... Tradycyjnie i niezmiennie, szacunek i dużo zdrówka Panie Stanisławie.
Robert ... Żydzi nienawidzą Chrześcijan. Od samego początku historia Chrześcijan to jedno wielkie pasmo prześladowań przez Żydów. Za wszelką cenę starali się zniszczyć Chrześcijaństwo i starają nadal. Nawet własną Biblie hebrajska sfałszowali ( m.in.Psalm 22 werset 17, gdzie jest mowa o Mesjaszu:"przebili ręce i nogi moje" zmienili na "jak lew zgnietli moje ręce i nogi"), a wszystko po to, by nie pasowało do przyszłej męki Chrystusa jako Mesjasza. To samo w Księdze Amosa, Izajasza, Hioba... Od zawsze walczą z Chrześcijanami.
Tt T... Chamstwo pana w stosunku do nauczycieli - niebywałe.Ty półinteligencie. Używaj zamiast "jak" - "gdy" , ty mądralo
Dominik... W cywilizacji jedzie mały pług chodnikiem duży jezdnią.Podatnik płaci gmina odśnieża.
Marcin ... Stare Kiejkuty to po niem. Alt Keykuth - chodzi chyba o Stasi?
Roch Sa... jak zwykle - mistrzostwo
Rafa? B... Dlatego nowożytnych lepiej zwać filozofikami, a nie filozofami.
Cyprys1... Dawno, dawno temu, na ostatniej stronie Przekroju był sobie rysunek, na którym jakiś pan zbliża się do punktu pn. "Information" (to był zapewne przedruk z jakiegoś New York Timesa, czy czegoś podobnego) i pyta znajdującego się tam ciecia: Czy może mnie pan poinformować, dokąd zmierza ten świat?". Tak więc, Szanowny Panie Stanisławie, proszę o odpowiedź na to pytanie. ;)))))))) A przy okazji - co z poprawieniem projektu ustawy, o czym do Pana pisałem.
Adam Fr... Czytajac komentarze tu wypisane mozna dojsc do wniosku ze samodzielnosc myslenia to nie jest cecha Polakow
Leszek ... Jakość obrazu skandaliczna. Czy ktoś to kontroluje , czy samo się nagrywa.
Speedin... Panie Stanisławie, dyskrecja w stosunkach międzynarodowych ma chyba jakieś granice. Choćby z powodu chęci niedopuszczenia do sytuacji, w której owa dyskrecja doprowadziła do 123 letniej niewoli Polski. Ma taka niedyskrecja swoje działanie profilaktyczne, każdy będzie się obawiał zdradzenia tajemnic dyskretnych negocjacji poprzez tłumacza przeciwko własnemu narodowi.
Ewa Jas... Tusk nie potrzebował tłumacza w rozmowie z Putinem, rozmawiali po niemiecku którym świetnie operują.
Polska ... Kiszczakowa wywiozła dokumenty do USA. Przypadek?
Mieczys... Warto przypomnieć że te 15 mln. dolców co jankesi dali Polsce za udostępnienie bazy, gdzieś wyparowało. Ponoć Kwaśniewski z Milerem i spółka zaopiekowali się kasiorką.
?wi?ty ... 12:24, zawiodłem się, Panie kochany, wspaniały, taki temat!.. Jeśli chodnik mój - to za biletami wpuszczam, jeśli nie mój - to nie, a jeśli wspólny to co?
Maria H... Widze ze tu niektórych szlag trafia z powodu prawdy mówionej przez pana Michalkiewicza.Brawo dla p.Michalkiewicza.
Tadeusz... Panie Stanisławie nikt nie pytał o protest Kaczyńskiego przeciwko ustawie 447?
Stella ... PANIE BOZE KIEDY SKONCZA SIE TE ZYDOWSKIE KUCKI . PRZECIEZ MAJA ZIEMIE OBIECANA A TO NIE POLSKA .JAK TYLKO WEJDE NA MOJE KOCHANE JUTUBE WIDZE CYFERBLAD PROROKA ZYDOWSKIEGO MICHALKIEWICZA..
asmeredakcja ciekawostki

asmeredakcja ciekawostki

Historia kanału asmeredakcja zaczyna się w dniu 2007-03-29 20:37:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3200 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 57001749 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 80400 użytkowników.