Minister SWiA pokazał aż dwie zaciśnięte w figę piąstki w obronie przed 447 JUST! Michalkiewicz asmeredakcja


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=HeC0LBK4hWINajlepsze komentarze:

asmered... Zapraszamy do jedynej grupy na Facebooku (gdzie można też zadawać pytania do odcinków Q&A - Pytań i Odpowiedzi) poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
Anne Ha... Dla mnie Żydzi mogą sobie ten kraj zabrać i zrobić tutaj Polin a Warszawę przemianować na Nowe Jeruzalem.
Sirius ... Komentarz dla statystyk. Jak zwykle celnie.
Fuks 11... Wybory w kraju, który ma niewiele zasobów naturalnych, jak Polska ale stał się jednym z najbogatszych na świecie to Szwajcaria Można powiedzieć, że demokracja w Szwajcarii jest odwrócona do góry nogami w stosunku do tych, które znamy z innych krajów. To ludność ma tu coś do powiedzenia, a nie rząd. Sposobem, w jaki naród komunikuje swoje zdanie politykom są przede wszystkim referenda, a także wybory powszechne. Według szacunków w Szwajcarii przeprowadza się więcej referendów niż we wszystkich pozostałych państwach świata łącznie. Praktycznie każda ustawa federalna i lokalna może zostać poddana referendum.

„Do góry nogami” jest postawione również to, że to nie urzędy centralne oddelegowują zadania w dół drabiny administracyjnej i politycznej. To władze gminne, jeśli uznają, że mają za dużo roboty, przekazują część zadań władzom kantonalnym. Podobnie władze kantonalne przekazują zadania władzom federalnym. Władza centralna nie może narzucić żadnych praw niższym instancjom bez ich zgody. W Polsce referendum ma tylko znaczenie opiniotwórcze a dwa obozy PIs i teraz Koalicja Europejska szczują tylko na siebie polaków i dzięki temu od lat tylko one mają poparcie i nic się nie zmienia . A za plecami śmieją się z głupoty narodu polskiego kłócącego się nawzajem W przykładzie w/w opisany model Szwajcarskiej demokracji jak mogło by być w Polsce gdyby ludzie umieli myśleć . Jedyne wyjście nie głosować na PIS ani Koalicję Europejską .
José C... Nie tylko, że oskarżenia o współpracę z Rosją nie działają, ale co gorsza oskarżenia o antysemityzm, nie robią już na nikim żadnego wrażenia.
mayest5... Jest Pan świetny!! ;) a myślałem kiedyś że jak Pan występował/występuje (nie wiem bo nie słucham) w RM to mocher. Zwracam honor, przepraszam i życzę zdrowia! :)
Król A... Panie Michalkiewicz albo Pan zacznie mówić prawdę !!!!Albo niech Pan zamilknie na wieki !!!!!!!!
Piotr W... Panie Stanisławie, dałby Pan już spokój Panu Targalskiemu, raptem kilka razy Pana zdemaskował jako ruskiego agenta, zapewne niechcący zresztą. Pozdrawiam.
Jan Kow... Panie Stanisławie, nie wiemy czy palcami u nóg nie zrobił tak samo. Bo wtedy, to już nic nam nie grozi w sprawie ustawy 447 JUST.
Jolanta... Zapłacą Żydom z reparacji
Ateista... Taka Żydowska ta muzyka wstępna :-)
kar0lus... Muzyczka klezmerska. Zatańczymy jak zagrają.
f p... A ten dalej rozwiązuje stworzone przez siebie nieistniejące problemy i udaje ze to socjaliści XD. Stasiu - redaktor "Zielonego Sztandaru", ale antykomunista ;-))))
Marek K... Pan Stanisław zachowując nieco żartobliwy ton, dociera do szerszego grona odbiorców. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tragizmu poruszanych tematów. 2,5tys. łapek przy 54 negatywach daje jakąś nadzieję.
STFU... Teraz nawet ten memiczny uśmiech p. Dudy nabiera nowego znaczenia.
Ryszard... Najlewiej grubo przepłacać za broń amerykańską. To się da ukryć.
KamilMo... Kurde, fajna muzyczka na początku ?
Morfus ... PiS gdy mówi dobrze o żydach to Krzyczycie - Żydowski rząd a gdy kłóci się z żydami to Krzyczycie To tylko na pokaz , hipokryci
asmeredakcja ciekawostki

asmeredakcja ciekawostki

Historia kanału asmeredakcja zaczyna się w dniu 2007-03-29 20:37:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3200 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 57001749 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 80400 użytkowników.