Stanisław Michalkiewicz Q&A25, pytania i odpowiedzi: nie ma żadnej różnicy między PiS a PO! asmeredakcja


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=vJGou_0gBooNajlepsze komentarze:

asmered... Zapraszamy do jedynej grupy na Facebooku (gdzie można też zadawać pytania do odcinków Q&A - Pytań i Odpowiedzi) poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
Mariusz... drodzy, kochani rodacy i Polacy - nie jest tak trudno odróżnić latającą muchę od komara, który w końcu "ugryzie"...
tak samo jest z ruskimi szmatami na każdym znaczącym, polskim forum - pls - zgłąszać swołocz pod byle pretekstem /rozsądnie/ - i nie dyskutować, nie polubiać, nie odpowiadać, nie dotykać /gówna, bo śmierdzi/ - - = = > naprawdę nie jest trudno tych dałbajobów wyłapać...
Abrah C... Wyjechać trzeba będzie do Rumunii mili Państwo.
Jakub G... [P] W jaki sposób wszedł Pan w posiadanie notatki MSZ-u dot. ustawy S447 Just?
M.J. H.... Panie Redaktorze, krążą pogłoski, że Polka płaci wysokie emerytury żydowskim byłym ubekom, sędziom i prokuratorom. Jak faktycznie ta sprawa wygląda?
KarolTo... Panie Stanisławie co pan powie na hasło dla Polskich rolników .Polski chłopie nie bądz cwelem nie maszeruj z PSLem.
Pan Sta... " Bez-spadkowy spadek" wiadomo dla kogo - a dla Polaka rodzinny DŁUG NIEWYPŁACALNY jako " SPADEK " - miałeś niewypłacalnie zadłużonego członka rodziny - to masz co dziedziczyć !!! Podobno jest 2-3 mln. niewypłacalnie zadłużonych - razy - 10 członków rodziny ( brat, siostra, … wnuki...) - którzy już muszą zapłacić notariuszowi, że się zrzekają tego dobrodziejstwa .Tylko czekać jak będzie 20-30 mln. niewypłacalnie zadłużonych i będą Job-ować już za darmochę !!! ???
Zaczaro... Gratulacje. Asmredakcja ma już prawie tyle sypukcji co kśek Kononowicz oraz major Suchodolski :)) tak trzymać!
Grzegor... Panie Stanisławie, wszystkiego dobrego z okazji imienin! Mam też pytanie. W czarnym scenariuszu zakłada pan że część Polski zostanie oddana Niemcom, a część pójdzie na judeopolonię, czy sądzi Pan, że jakaś część zostanie kadłubkiem polski? A może jakąś częścią zainteresują się Rosjanie?
Pozdrawiam zdrowia życzę
Hanniba... PYTANIE DO PANA REDAKTORA: 191 krajow swiata dzieli sie na dwie kategorie, na te ktore widzialy obecnosc wojskowa wielkiego szatana i na te ktore zostaly najechane zbrojnie przez wielkiego szatana.
Tak wiec czy San Marino takze widzialo obecnosc wojsk Wielkiego szatana?
Pytam, Jako ze podobno tylko Andorra, Bhutan, i Liechtenstein to jedyne kraje ktore jeszcze nie doswiadczyly obecnosci i inwazji wielkiego szatana. Niestety Polska do tej grupy juz nie nalezy.
Druga czesc pytania: Gdzie przesladowani ludzie w Polsce i na tzw. Zachodzie, powinni szukac schronienia przed ich przesladowcami? Czy istnieja organizacje pomagajace ludziom przesladowanym przez polityczne gestapo?
MrNeuro... 26 maja głosujemy na Konfederację KORWiN Braun Liroy Narodowcy!
Prem... Zajęła stanowisko o 180 procent odwrotnie, czy to inside joke czy przejęzyczenie?
JamesMa... jak zawsze fenomenalnie
Fuks 11... Wybory w kraju, który ma niewiele zasobów naturalnych, jak Polska ale stał się jednym z najbogatszych na świecie to Szwajcaria Można powiedzieć, że demokracja w Szwajcarii jest odwrócona do góry nogami w stosunku do tych, które znamy z innych krajów. To ludność ma tu coś do powiedzenia, a nie rząd. Sposobem, w jaki naród komunikuje swoje zdanie politykom są przede wszystkim referenda, a także wybory powszechne. Według szacunków w Szwajcarii przeprowadza się więcej referendów niż we wszystkich pozostałych państwach świata łącznie. Praktycznie każda ustawa federalna i lokalna może zostać poddana referendum.

„Do góry nogami” jest postawione również to, że to nie urzędy centralne oddelegowują zadania w dół drabiny administracyjnej i politycznej. To władze gminne, jeśli uznają, że mają za dużo roboty, przekazują część zadań władzom kantonalnym. Podobnie władze kantonalne przekazują zadania władzom federalnym. Władza centralna nie może narzucić żadnych praw niższym instancjom bez ich zgody. W Polsce referendum ma tylko znaczenie opiniotwórcze a dwa obozy PIs i teraz Koalicja Europejska szczują tylko na siebie polaków i dzięki temu od lat tylko one mają poparcie i nic się nie zmienia . A za plecami śmieją się z głupoty narodu polskiego kłócącego się nawzajem W przykładzie w/w opisany model Szwajcarskiej demokracji jak mogło by być w Polsce gdyby ludzie umieli myśleć . Jedyne wyjście nie głosować na PIS ani Koalicję Europejską .
Jan sui... W ciągu kilku ostatnich tygodni administracja Trumpa wielokrotnie naciskała na najważniejszych polityków Izraela w celu złagodzenia kryzysu z Polską. Rewelacje przedstawił dziennikarz stacji telewizyjnej Hadashot Eser. Zdaniem wysokiego izraelskiego dyplomaty Waszyngton postrzega Warszawę, jako ważnego sojusznika i nie życzy sobie konfliktu między dwoma państwami.

Wykorzystując oficjalne i nieoficjalne kanały dyplomatyczne, Waszyngton kontaktował się z premierem Izraela, ministrem spraw zagranicznych oraz ważnymi politykami. Celem Białego Domu miało być załagodzenie konfliktu między Warszawą a Tel Awiwem.

Amerykanie mieli zapewniać, że nie podoba im się przyjęta w Polsce nowelizacja ustawy o IPN-nie. Poinformowali również stronę izraelską o próbach wpłynięcia na polski rząd. Oświadczyli jednak, że nasz kraj jest na tyle ważnym sojusznikiem, że Białemu Domowi bardzo zależy na jak najszybszym zażeganiu sporu.

Medialne doniesienia mówią między innymi o spotkaniu amerykańskiego wiceprezydenta z liderem izraelskiej opozycji, do którego doszło 5 marca tego roku. Mike Pence próbował wymóc na Itzhaku Herzogu zmianę bardzo agresywnego tonu, w jakim wypowiadają się żydowscy polityce i media w stosunku do Polski.

Rewelacje dowodzą, że rząd USA działa dwu, a nie jak do tej pory uważano, jednotorowo i próbuje wpłynąć zarówno na postawę Izraela, jak i Polski. Sprawa wskazuje również na fakt, że Trumpowi w jakiś sposób zależy na Polsce, choćby ze względu na szerokie poparcie amerykańskiej Polonii oraz polityczną i geostrategiczną pozycję naszego kraju.

Należy jednak zauważyć, że żydowscy politycy nie wzięli sobie do serca amerykańskich nalegań i w dalszym ciągu kontynuują swoją antypolską krucjatę.

Duży wpływ ma na to rosnąca niechęć obywateli Izraela w stosunku do Polaków. Nienawiść stała się sposobem kanalizowania sympatii wyborczych, o które zabiegają izraelskie partie polityczne.

Donald Trump dobrze pamięta, że 80 proc. Polaków w USA oddało na niego swój głos. Żydzi natomiast w większości poparli kandydatkę demokratów Hilarię Clintonową. Jeżeli Trump myśli o reelekcji to wie co robić.
stannni... Świetnie się Pana słucha. A przy okazji zyskuje nowe spojrzenie na niektóre wydarzenia. Pozdrawiam
darek s... miły komentarz
kamil B... Jak to wspaniale że nie został Pan we Francji ! ... Chwała Bogu!
asmeredakcja ciekawostki

asmeredakcja ciekawostki

Historia kanału asmeredakcja zaczyna się w dniu 2007-03-29 20:37:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3200 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 57001749 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 80400 użytkowników.