Stanisław Michalkiewicz Q&A26, pyt. i odpowiedzi: żółte kamizelki w Polsce mogłyby się pojawić asmeredakcja


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ysYQ2IR_Jc0Najlepsze komentarze:

Abrah C... Panie Stanisławie, sugeruję zmianę ustawienia kamery, lub wprowadzenie sztucznego oświetlenia. Jasne tło okien wpływa niekorzystnie na ujęcie.
Mariusz... 5:40 - a pan jak zapamiętał? bo i ja miałem swoje dzieciństwo... może i grozy miałem mniej, ale.. po dupie dostawałem już jako 4-latek... bynajmniej nie od rodziców... :-/
pawel c... ... PANIE STANISLAWIE PYTANKO... JAK WYGLADA SPRAWA ZBIORKI FUNDUSZY NA MIESZKANIE?
Mariusz... taka myśl głupia przyszłą mi do głowy - przyznaję - że cała polska prawica wciąż tańczy do muzyki granej 80 lat temu... tylko jak oni sobie pary znajdują - - = = > "(...)tajemnica to wielka(...)"
Mariusz... po czołówce widać, że mamy 8 tygodni opóźnienia... no szkoda, że nie 9 i pół... albo 9 miesięcy - wtedy byśmy wszyscy wiedzieli o co chodzi - a tak - to znowu możemy i musimy się tylko domyjślajć
Bartek ... No widzimy, że Pan Stanisław ciągnie lwa za ogon i nic się mu nie dzieje ! Pytanie, a w zasadzie taka dygresja : Jest Pan niewygodny, dobrze byłoby do jednej sesji z pytań dodać pewną wstawkę, że życie ziemskie jeszcze Panu nie zbrzydło i nie zamierza Pan odbierać sobie życia ! Pozdrawiam Pana Stanisława i ekipe, oczywiście dygresję proszę traktować z przymrużeniem oka ! :)
Jan Kow... Macierewicz to moim zdaniem podwójny agent CIA i przede wszystkim MOSSADU dla odwrócenia uwagi nazywany 'ruskim agentem' ! Z resztą 80% PIS-iorów pełni tę samą funkcję.
ren ren... Pan Michalkiewicz też się kieruje interesem partyjnym, chce aby jego kumpel korwin dorwał się do władzy. Zlikwidują zus, przewrócą kraj do góry nogami. Jeszcze będziemy płakać, choć teraz z tych gadek się śmiejemy. Ot duraczy nas Michalkiewicz i tyle
Katarzy... Dziękuję ?
WieR... WYDANIE DRUGIE POMNOZON E K R A K ÓW 1 8 9 8

Krzyczymy, ze nam Polske wzieli Rusy, Prusy I za to wstret czujemy do nich w glebi duszy; Dzisiaj nasza ojczyzne rozbieraja, żydzi, Lecz malo kto z Polaków czuje to i widzi!
Obuz?b?... "Kermit" Targalski
kamil B... To ja też naukowiec,jak Kukuniek....Super
NET SER... Panie Michalkiewicz niedługo mi Pan z lodówki wyskoczysz :) wszystko fajnie tylko mniej historii a więcej teraźniejszości historii już się nie zmieni
Karol I... Kds pozdrowienia prawie pierwszy
asmered... Zapraszamy do jedynej grupy na Facebooku (gdzie można też zadawać pytania do odcinków Q&A - Pytań i Odpowiedzi) poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
asmeredakcja ciekawostki

asmeredakcja ciekawostki

Historia kanału asmeredakcja zaczyna się w dniu 2007-03-29 20:37:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3200 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 57001749 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 80400 użytkowników.