Diablo II Barbarzyńca HC 100 procjon


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=cqFeBVpo8JwNajlepsze komentarze:

Blighth... 11:40 nie mogłeś biec, bo wyssały ci wytrzymałość.24:14 <- Odnośnie wywodu rozpoczynającego się w tej minucie i trwającego 2 minuty, moje obserwacje są następujące.

Owszem Berserk zamienia (konwertuje) obrażenia na magiczne. Nic fizycznego nie zostaje.

Owszem powoduje to, że wykradanie życia i many nie działa. (podobnie jak ciernie, żelazna dziewica i duch kolców)

Jednak Druzgocące Uderzenie nadal działa. Ponieważ, mimo to, że finalnie obrażenia są skonwertowane na magiczne, to sam atak jest fizyczny. Natomiast obrażenia od druzgocącego Uderzenia nie zależą ani od obrażeń broni, ani od obrażeń umiejętności (ani ich rodzaju) tylko od punktów życia celu (potwora). Czyli jest to 1/4 obecnego zdrowia potwora, lub 1/8 jeśli to jakiś cwany boss.

Gdyby obrażenia Druzgocącego Obrażenia byłyby obliczane na podstawie zadawanych obrażeń, a nie punktów zdrowia celu - wtedy owszem nie działałyby z obrażeniami Berserka, które są w 100% magiczne.

A teraz najlepsze - te obrażenia od Druzgocącego Uderzenia w momencie ich zadawania (po obliczeniu ich liczby) są fizyczne, więc jeśli cel ma redukcję, albo niewrażliwość - jak ta czarna szarańcza - to wtedy zdrowie celu nie zostanie zmniejszone w wyniku Druzgocącego Uderzenia.

Z ciekawostek dodatkowych zdejmowanie niewrażliwości za pomocą Sanktuarium nie działa na Druzgocące Uderzenie. A zmniejszenie redukcji poniżej zera nie powoduje, że obrażenia są zwiększone.

To, że Druzgocące działa wraz z Berserkiem widać to parę razy na filmie, gdy uderzasz Berserkiem żuki stojące za muchami - wtedy widać charakterystyczną dla Druzgocącego Uderzenia czerwoną animację, (np 2:46, 5:06 20:42), no i 24:14). Owszem wchodzi ono troszkę rzadziej - bo broń w głównej ręce, używana przez ciebie obecnie do Berserka nie ma dodatkowej szansy na Druzgocące.
Piper M... Razan, najemniku, usiądź proszę, musimy porozmawiać. To jest interwencja, organizujemy ją gdyż bardzo Cię kochamy, niestety odkryliśmy, że masz problem...problem ze znajdowaniem drogi. I się bagujesz :) wiemy, że nie wszystko jest zależne od Ciebie, programiści Blizzarda dali tutaj trochę ciała, korytarze Robaczego Gniazda są wąskie i kręte, ale zrozum jaki kłopot sprawiasz Procjonowi.
Postaraj się chociaż trochę, wysil szare komórki, włącz sobie minimapę czy coś i nie zostawiaj Procka samego, toż to "hell" i to na hardcorze.


Z poważaniem,


Zaniepokojona społeczność Diablo 2 i youtubowego kanału Procjona.
Marek A... Czyli klepanie kotletów to trochę nekromancja Procek :D ?
Jan Jut... W III akcie mogą być puste istoty,które mają odporność na magię,wczoraj spotkałem je w kanałach.Pozdrawiam
Bezimie... 8:09 - 8:33 jeblem xdd
pan Jw ... 39:00 nie chce cie drażnić procek, ale masz wybuch zwłok w Czerni. Kilkanaście ładunków... Dobra przepraszam, że to napisałem.
pawel x... Co tak późno? :)
Michal ... Jeszcze trochę i nekrofil? :)
Nocny... Teraz Diablo 3 XD
Xantik ... Procek widziałeś grę Hades?
Mariusz... uuffffff a juz myslałem ze nie bedzie Bez takich Procjon
major m... Kto chciałby zobaczyć procka grającego w dark souls?
Tomek... No i mamy setkę :D
damian ... A było zabrać BROSA
procjon ciekawostki

procjon ciekawostki

Historia kanału procjon zaczyna się w dniu 2007-04-09 20:55:41.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1959 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10195158 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 17800 użytkowników.