20 000 widzów, co to oznacza? RockGlamPrincess


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=fJzxud68wZQNajlepsze komentarze:

Polski ... Ziom rób to co kochasz !!!
Kacper ... 594 wyświetlenia
Mariusz... Szkoda bo ja ciebie poznałem na warface
Mariusz... Szkoda bo ja ciebie poznałem na warface
Grzegor... Pierwszy raz widzę Ci takiego prawdziwego! Dlatego piszę... Wiesz co rob swoje i bądź prawdziwy w tym bądź po prostu sobą a na pewno będziesz niepowtarzalny! Bie znam Ci osobiście ale życzę Ci od serca zdrowia! Pamiętaj że pozytywne myślenie to połowa sukcesu! Cześć ?
xready2... Nie jest źle ale mogło byc lepiej ;v
Sebixso... Siemka!? Poznałem Pana przez mojego kolegę 2 lata temu, ponieważ powiedział mi, że mam zobaczyć ten kanał i naprawdę mi się spodobał (Jeszcze pamiętam to było za czasów Warface) ?
Zachęcił mnie Pan do nagrywania gier komputerowych, i zacząłem je nagrywać. Moje początki zaczynałem z tą grą jednakże w późniejszych czasach zmieniłem mój kanał na kontent vlogowy.
Moim zdaniem nie powinien Pan zakładać nowego kanału na YouTube, tylko zostawić te najpopularniejsze filmy, które mają najwięcej wyświetleń oraz się Panu podobają i dążyć do swojego celu na tym kanale, ponieważ ja widzę, że ten kanał kiedyś się rozrośnie do miliona subów. ? Tą decyzje zostawiam Panu, ponieważ to Pan decyduje swoim życiem. Wracając do operacji będę się modlił i trzymał kciuki za Pana, żeby się wszystko udało!! ??Pamiętaj! Nigdy się nie poddawaj i dąż do swoich celów w życiu! A pomysł na video vlogi to naprawdę zajebisty pomysł będę je oglądał!! ?? Pozdrawiam Serdecznie!?
Nowy Bo... No gratulacje 20 k
Kamilos... Gajowy głową do góry. 3mam kciuki za operacje i dużo zdrowia. Czyżbyś miał zostać tata? ?
elf995... Jako stały bywalec yt natknąłem się na twój kanał przypadkowo, szukając jakiś gier online. Zauważyłem, że robisz wiele kontentu i w pewnym momencie znudziła mnie ta chaotycznosc. Mam nadzieję, że odnajdziesz się w tym co robisz i wybierzesz max2 kierunki, żeby ludzie mogli cie lepiej poznać. Powodzenia?
Miko TV... Don't give up xD
Mam tak samo...
Kapitan... Lets do this birdaczu :) lecimy po półmiliona a nawet i milion
Piotr K... Szkoda ze tylko 20k bo widać ze sie starsza a idzie powoli ;-(
Moje konto jest juz prawie nie używane a suby rosną ciut szybciej niż u Ciebie :-(
Kacper ... Niestety taki jest YouTube... ale Gratuluje i Powodzenia :)
Karol P... Starzy prawdziwi widzowie zawsze będą z tobą. Zrobisz co będzie ci odpowiadało. My jesteśmy i przede wszystkim gratulacje nasz Brodaczu! <33
Matux K... Gratki Brodaczu oby tak dalej! ^.^
Powodzenia I rób tak jak uważasz za słuszne. Serdeczne pozdrowionka!
psych... Co to oznacza? A to, że nadal nie dostałem nagrody za te wszystkie multikonta, z których Cię subowałem.

Co do filmu, trochę mi się zrobiło żal, (nie jest to litość, nie czuj się przez to winny) bo jesteś naprawdę świetnym youtuberem, nie bije od Ciebie sztucznością, mówisz szczerze i otwarcie - ale nie oszukujmy się, niestety bycie normalnym na, przynajmniej na polskim, youtubie nie owocuje. Wiem co czujesz z tymi 3 latami 20k subów, trudno to wytłumaczyć z uwagi na różne spojrzenia ludzi, dla niektórych jest to dużo/mało. Rozbieżność na Twoim kanale była, fakt, nie obrałeś żadnego kierunku Twoich filmów przez co ludzie lubiący kontent z którego zrobiłeś 1, może 2 odcinki, którzy polubili styl Twojego tworzenia, rezygnowali z oglądania przez brak obranej tematyki, najpewniej to wpłynęło na brak oglądalności. Cóż, trudno jest to wytłumaczyć w słowach, ale nawet bez oglądania filmu wiedziałem o co chodzi. Mam nadzieję, że chociaż prywatne żyćko się układa ;). Pozdrawiam i powodzenia.
Rafal B... :( Nie odpuszczaj! Twoje informacje są i były na wagę złota i wiele dla mnie znaczą. Dużo zdrowia!
Marcin ... A na nowym kanale będzie WARFACE??!??! ;p
Marcin Malczynski ciekawostki

Marcin Malczynski ciekawostki

Historia kanału Marcin Malczynski zaczyna się w dniu 2007-08-18 22:16:27.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 346 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 447179585 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 1830000 użytkowników.