RealTalk Mateusz Burdzy i Dawid Czechowicz Real Pharm


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=n7u6XEYqJAYNajlepsze komentarze:

Aggress... Dawid dobra postawa, trzeźwe myslenie i patrzenie na wiele spraw. Niestety Mateusz troche oderwany od rzeczywistości. Haj robi sie dzisiaj na zdrowiu w necie, na byciu fit, nie na kulturystyce. Zresztą tak było zawsze. Na kulturystyce robi sie hajs w USA bo tam jest dużo wiekszy rynek i dużo wieksze parcie na to.
Jest zasadnicza roznica miedzy jazda figurową a kulturystyka, w jezdzie figurowej sa okreslone poziomy trudnosci figur i na ich podstawie okresla sie ocene, czyli jest to mierzenie umiejętnosci a nie wygladu. Tak samo w gimnastyce. Jest to dosc dobrze zbudowany system oceny czyichs umiejętności. Nie da sie tego przełożyć na kulturystyke, która jest totalnie niewymierna. Kulturystyce do sportu było dużo bliżej w latach wczesniejszych gdzie był również pokaz sprawności a nie tylko ocena sylwetki. Tutaj z Dawidem mozna sie zgodzic ze kulturysta trenujac do zawodów zachowuje sie jak sportowiec natomiast zawody same w sobie sa pewnego rodzaju pokazem, jak w wyborach miss, owszem są kryteria ale kazdy z sedziów widzie je inaczej.
lukas l... Fenomenalnie! ??
Jarek A... czasem udawanie elokwentnego moze obrocic sie przeciwko
#?Y?KAW... Zawody kulturystyczne to rywalizacja sportowa indywidualna która odbywa sie na scenie miedzy zawodnikami. Pokazuje który z uczestników uzyskał najlepsza forme, którą wypracował podczas okresu budowania masy miesniowej jak i procesu redukowania tkanki tłuszczowej do zawodów czyli sport odbywa sie na siłowni a peakweek to wisienka na torcie :D
Tomasz ... Burdzy filozofujesz za bardzo. Chłopaka do głosu nie dopuszcza ???
Tomasz ... Definicja kulturysty - pospolity pasożyt, dużo żre, dużo się poci, dużo sra powoli chodzi, często się napina. ?
Karlik ... Ja kojarzę Mateusza jeszcze z pewnego forum, zawsze podziwiałem - spora wiedza i konkretny, ale coś ewidentnie się odkleiło pod garem, bo frustracja jest totalna, jeden wielki jad w tej pogadance, za mało Dawida.

Chłopie pora chyba zejść z towaru, bo sama toksyczność charakteru, a jeszcze dodatkowo chemia z towaru i gotowa masakra - słuchać się tego nie da, bo to taki stereotyp typowego "kulturofca".

Dajcie mu jakieś medale i puchary to może mu przejdzie.
Lukasz ... Tutul powinien brzmieć „ Real Monolog by Mr Burdzy” , irytujący materiał do słuchania ...
Alfa & ... Burdzy, ale pierdolisz !
krzysie... Ale rozmowa....
234 945... Burdzy ma pana , no to niezle. Najwyrazniej lubi byc niewielnikiem.
RUSH33... Mateusz w samo sedno, dzisiejsza "kulturystyka" to dno przez wielkie D i tyle.
RUSH33... Mateusz w samo sedno, dzisiejsza "kulturystyka" to dno przez wielkie D i tyle.
La-Coca... Ustalmy:
Burdzy jest sportowcem a wszyscy inni nie
ostrowi... Jak tak ma wyglądać przedstawiciel kulturystyki ciężkiej jak p. Burdzy to ja nie będę płakał jak ona umrze.
Japakon... Hipokryzja level hard. Nie da się tego oglądać!!
Jajson ... mateusz burdzy - co ty pierdolisz , mówisz że nie oglądasz zawodów bo są NUDNE a po chwili pytasz gdzie są reporterzy i dlaczego nikt tego nie ogląda XDDDD
Sylwest... Definicja:

Rywalizacja sportowa o charakterze indywidualnym lub zespołowym, ukierunkowana na uzyskanie, przez osoby uczestniczące, optymalnych rezultatów dla danego sportu.
Aleksan... Czekałem na Burdzego. Oby nigdy więcej.
Youtube... Nastepnym razem Dawid naladuj sie jakas przedtreningowka hehe :)) Btw. nie wiem jak mozna bylo podzielic Kulturystyke na SPORT i SCENE xD Nagrywajcie dalej pozdro :) AAa, bylbym zapomnial, Czechowicz to ch** :D
Real Pharm ciekawostki

Real Pharm ciekawostki

Historia kanału Real Pharm zaczyna się w dniu 2014-11-15 15:42:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 724 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 17567471 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 46900 użytkowników.