NIE JADŁEM przez 50 godzin zobacz co się stało Michał Kanclerz TrenerTV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=lDs9xeKDlkYNajlepsze komentarze:

Micha? ... Grupa facebook: https://bit.ly/2C1tJmS ??
Opaska do liczenia kcal / jakości snu

https://prozis.com/2XHC

"inteligentna waga"

https://prozis.com/35bJ

Zaznacz DZWONEK obok przycisku SUBSKRYBUJ ?, aby nie przegapić nowych filmów ?
Rado ##... Dziękuję ?
onlyfoo... Testowałem 1x posiłek low carb do sytości w IF 1h co 48h, normalnie ćwicząc silowo 3x przez 4 tyg. Nie było zauważalnych spadków mięśni, za to wycięcie nastąpiło. Na treningu nie brakowało mocy, ale obniżyłem objętość zachowując intensywność. Polecam każdemu. Człowiek otwiera oczy, że nie jesteśmy uzależnieni od jedzenia. Ważne - nie pijemy wody, ale elektrolity.
Kamil E... Miałem anginę i nie mogłem nic przełknąć z wagi 99kg na 93 w 3-4 dni, ratunkiem było własnie białko w proszku które małymi łaczkami dawałem radę przełknąc
magdale... Super film, u mnie dziś 14-sty dzień bez jedzenia i jest świetnie :) pozdrawiam!
Karolin... Czy może ktoś rozwiać moje wątpliwości? Czy chodzenie - liczone przez zwykły krokomierz zainstalowany w telefonie - zalicza się już jako '' trening'' czy mieści się już w dziennym zapotrzebowaniu kalorycznym?
Marta J... Świetny pomysł na eksperyment :) Z drugiej strony jak to jest z tym, że się tyje, jak szybko "wchodzi "na organizm tłuszcz? Czy tyjemy dopiero po kilku dniach obżarstwa czy już po jednym obfitym posiłku? Jeśli jesteśmy na deficycie i zrobimy sobie obfity weekend albo i kilka dni urlopu to czy już przytyliśmy?
DreadLo... cześć Michał! Fajnie, że spróbowałeś postu wodnego ale tworzenie opinii na ten temat po zaledwie 50h to mówiąc ogólnie -bardzo małe doświadczenie i formułowanie opinii na temat czegoś o czym nie masz pojęcia. Oplułem się herbatą ze śmiechu jak stwierdziłeś, że nie będziesz jeździł na motocyklu bez jedzenia bo to niebezpieczne. Mówię to jako osoba, która robi regularnie posty wodne od półtora roku. A moje posty to przeważnie 7+ dni (uprzedzając pytania - codziennie jeżdżę motocyklem do pracy ;-) ). Dla zainteresowanych tematem i tego jak to działa (i jak się powinno robić post wodny prawidłowo - np. dlaczego tak istotne jest przyjmowanie elektrolitów z wodą, jaki jest ew. faktyczny spadek masy mięśniowej itd.) polecam pooglądać filmy spod znaku Snake Diet lub Thomasa deLaur. Jedna najważniejsza informacja dla tych, którzy to przeczytają - post wodny działa zupełnie inaczej niż jakakolwiek dieta (jedzenie czegokolwiek).
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że wrócisz do tematu jak kiedyś zrobisz porządny post wodny (albo kilka). Na polskim YT prawie nikt tego tematu nie porusza :-)
Grzegor... Trenerze świetny film ? ale jeszcze jest MASA KAŁOWA !!!
--> większość tej utraconej wagi to zalegająca masa kałowa w jelitach której się pozbywałeś (jest jej kilka kilogramów) a nie wprowadzałeś nowych produktów z której powstanie, po ponownym zjedzeniu posiłku na nowo zacznie zalegać (bo taka natura) i to jest podstawowy efekt tzw "jojo", gdybyś głodówkę prowadził 100 godz efekt byłby prawie podwójny, ale po tym czasie zmiany byłyby nieznaczne i to to byłaby utracona faktycznie masa czyli woda, glikogen, tłuszcz i białka mięśniowe też, następnym razem użyj też przyrządu do pomiaru grubości tkanki tłuszczowej szczególnie gdyby test miał trwać np 4dni bo po zakończeniu głodówki przez kolejnych kilka dni może pojawić się efekt odbudowy zapasów energetycznych i organizm tak przekomponuje proporcje żeby zrobić trwalszy zapas w tkance tłuszczowej w obrębie tej samej masy ciała, trzymam kciuki za rozwój kanału, pozdro ??
malgorz... świetny materiał ?
Kamil J... Dieta obrotowa - gdzie się nie obrócisz tam wpierdalasz :D
marek n... jak u Ciebie estro MIchał?
Anon Ek... Czyli wystarczy przejść na redukcje i regularnie ćwiczyć lub chociaż biegać
jakub s... Prawie jak zbijnie wagi przed walką
Ziut Br... A co to za moda na arabskie brody? Jeszcze kilka lat temu czegoś takiego nie było.
mmklos... Bardzo dziękuję za ten film. Pierwsze tak rzeczowe podejście do tematu. No i świetny komentarz:
"Nazywajmy rzeczy po imieniu" ? ? ?

?
Oziiiii... 24dni głodzenia i tylko 2kg powiadasz
paulnie... Byłem pewny że twoja waga to około 65 kg.
TheFana... To jaka dieta bez ćwiczeń i wysiłku ?
Michał Kanclerz TrenerTV ciekawostki

Michał Kanclerz TrenerTV ciekawostki

Historia kanału Michał Kanclerz TrenerTV zaczyna się w dniu 2011-08-24 23:14:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 217 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 17813822 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 129000 użytkowników.