25 nowych procesorów Intela | Techniczne Podsumowanie Tygodnia 1 Araulen


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=B2yPGsyi9hMNajlepsze komentarze:

Man Day... Szczerze?
Widac gdy czytasz, bądź patrzysz na podglad, w takich momentach powinny być przebitki, a gdy kamera na ciebie patrzy powinieneś mówić z pamięci. (Chyba że taki miałeś zamiar, aby pokazać ludziom siebie, czytającym nowinki.... )
Powinno być dużo więcej przebitek, bo jakby nie było jest to film technologiczny, a widz przychodzi zobaczyć co tam nowego, a nie patrzeć na twoją twarz (która jest w 90% filmu).
Żwawsze tempo, szczególnie przy tych zapowiedziach oraz w przejściach
Miniaturka ; Chcesz zachęcic widzów do obejrzenia? Więc wstaw tam te nowinki technologiczne (np składany telefon), uwierz ze nie zachecisz ich swoją twarzą, czarnym polem i napisie zrobionym w paincie...

Przynajmniej taka moja opinia...
erbance... Hej. Jest to pierwszy film serii więc można wywnioskować co zmienić itd. Na pewno zmieniłbym szybkość ujęć (są za wolne szczególnie na początku filmu). Ponadto według mnie za bardzo stałe ujęcia twojej twarzy. Co jakiś czas dałbym w tle jakiś filmik, który prezentuje daną informację/produkt/trailer itd. Początki są najgorsze ale z czasem dojdziesz do perfekcji! Trzymam kciuki i pozdrawiam ;)
True St... Dobry materiał :D Jedyne co moim zdaniem do zrobienia, to jest szybsza zmiana "ujęć" podczas gdy wymieniasz, co znajdziemy w filmie (na początku wideo). Dobrze byłoby także podłożyć jakąś cichą muzyczkę. Poza tym wartościowa produkcja! Czekam na więcej :D
Jakub B... Araulen kiedy farm expert ??
Canabis... Będą jakieś rankingi myszkę i klawiatur mechanicznych ?
Araulen ciekawostki

Araulen ciekawostki

Historia kanału Araulen zaczyna się w dniu 2012-11-08 18:47:52.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 467 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3570776 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 7650 użytkowników.