Kuba Wątły TV odc. 203 katedra Notre Dame Kuba Wątły TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=qNHTsPPZPmENajlepsze komentarze:

Danuta ... w tle adamowicz
jan gra... Stukniety i banda idiotöw ktöra mu kibicuje i daje sie naciagac na zebractwo .
Dany ZU... hello, oh jak dobrze et madrze Pan mowisz......ohydne zaklamanie et obluda......strach pomyslec jak naiwny jest narod w pl......
Witold ... Katedrę Notre Dame należy odbudować, aby móc dalej brać pieniądze za jej zwiedzanie.
Andy K... Sorry Kuba ale podlaczyles sie do "cycka" i jedziesz jak z gównem. Katedra Notre Dame to symbol architektury, to cos unikatowego. Patrzysz z jednej strony, patrzysz monochromatycznie. Sam powiedziales ze wlascicielem katedry jest panstwo zwane Francja..... no to patrzac ze strony kosciola... Francjo prosze naprawic te bude bo jako koscielnicy jestemy dzierzawcami i tylko nimi... bo tak jest ! Osobiscie uważam ze należy odbudowac ten budynek... tak jak i katedre "faszystoskie"j budowli w Koloni. Dla mnie są to symbole architektoniczne... Kamienie milowe rozwoju budowli sakralnych. (zwisa mi czy to katolicy czy protestanty czy hu.... wie co)
Piotr G... to moze zamiast tego jednego tam z tylu walnij sobie fotki tych 300 tys z Syrii :) tak bedzie zgodnie z tym co wygadujesz:)
SuperHi... Ola boga nie wytrzymam oni mają a ja nie mam. Co Ci do tego kto na co daje swoje pieniądze? A co do tych potrzebujących to zamiast uprawiać propagandę weź przykład z "klechów" i jedź kopać studnie w Afryce albo zajmować się tymi uchodźcami których nie było stać na ucieczkę z piekła. A tak zachowując się zupełnie niekulturalnie jak Ty mogę ci powiedzieć że skoro jesteś taki dobry to ile cię kosztowały te dowartościowujące obrazki naskórne? Tysiąc? Dwa? Pewnie można byłoby przekazać te pieniądze na potrzebujących zamiast na te "dobra kultury". A pewnie mi odpowiesz że gówno o tobie wiem i żebym się nie wpieprzał. Racja. Tyle że TY też gówno wiesz a się wpieprzasz na dodatek jak jakiś autorytet. Licz gałganki ale swoje.
Leszek ... Alleluja ! Gdzieś na jakims kanale starłem sie z takim "bogobojnym",który na mój komentarz o modłach nad kupą kamieni poradził mi wizyte u psychiatry. Taka to mentalnosc pospolitego katolika, który modli sie nad spaloną "kupą "kamieni a nie płacze nad tragicznie zmarłymi 27 Niemcami na Maderze w wypadku.
Zofia W... W moim miescie, poprzedni Prezydent wybecalował ok 260 000 na szklane drzwi za pomnikiem Jana drugiego, a budowa Hospicjum utknęła!!
Miros?a... Kuba jesteś WIELKI - popieram ... :-)
Informa... kosciol taki zly a islam to pieklo na ziemi :)
lakmeni... Jest taki projekt, w którym łódzcy i gdańscy naukowcy chcą wykupić 30 ha wilgotnych lasów równikowych w Kolumbii, żeby je chronić i robić badania, oto dane do przelewu:

Bank: BNP Paribas SA

Właściciel rachunku: Fundacja "Biodiversitatis"

Adres właściciela: ul. Pilotów 13F/1 80-460 Gdańsk, Polska

Nr rachunku: 25 1750 0012 0000 0000 3985 6662

SWIFT/BIC: RCBWPLPW

IBAN: PL 25 1750 0012 0000 0000 3985 6662
Pawe? U... Żryjcie gotowane jajka i kiełbasę z chrzanem ( polska wielkanoc) - uwielbiam tego faceta. Pozdro!
Jarosla... Lewackie myslenie . Niszczmy koscioly uczmy dzieci seksualizmu w szkolach lgbt . TFU
Jozef P... Polska jest nasza katolicka od 1000 lat nie twoja ateisto !!!
Jozef P... Kurde nastepny koleś wykształcony przez yutubową dzicz!!! Jak to dobrze posłuchać mądrych ludzi!!!
Jan Kow... kurcze, masz faktycznie racje!
tere re... U nas też tragedia, Wawel robi się za ciasny, kolejni godni już za rogiem, trzeba składki paneuropejskiej na rozbudowę...
skawa80... Zdrowych i pogodnych wolnych dni Kubol. Pozdrawiam serdecznie.
Joana C... Nauczyciele niech się dobrze wyedukuja i będą pedagogami a później żądają podwyżek. Póki co średnio inteligentna małpa może być nauczycielem a żąda wynagrodzenia co ludzie dobrze wykształceni. W tym problem. Jeśli nauczyciel ma być zawodem prestiżowym powinien mieć też takie studia. Spytaj się maturzystów dlaczego są przeciwko nim, bo są. A ty byś był za nauczycielami gdyby twoje dziecko stawało teraz do egzaminów? Tu chodzi o etykę zawodu. Spytaj się tych którzy przerwali strajk na czas przeprowadzenia egzaminów jak są szykanowani. Chamstwo i prostctwo nauczycieli jakimi zawsze byli zwyczajnie wychodzi.
Nauczyciele nigdy nie protestują o program który muszą realizować, mają to w d... co będą przekazywać, ale tylko o kasę.
Taki z ciebie krytyk a nie potrafisz obiektywnie spojrzeć.

A ty myślisz że ludzie co muszą robić gdy nauczyciele w dodatku słabo wykształceni strajkują? Zapewniać opiekę swoim dzieciom i brać urlopy. Nie kapujesz? Szkoda.
Kuba Wątły TV ciekawostki

Kuba Wątły TV ciekawostki

Historia kanału Kuba Wątły TV zaczyna się w dniu 2016-04-10 18:10:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 291 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3163878 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 19500 użytkowników.