Kuba Wątły TV odc. 205 technologia skutecznego protestu. Kuba Wątły TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=oFsXQFZYL3UNajlepsze komentarze:

Platfor... Zacznijmy współpracować, między sobą bo to jedynie spowoduje że coś się zmieni.
artur z... Wiecznie to samo: rozpieprzyć to co jest i ani słowa o tym co w zamian.
Jesteś nudny Kuba do obrzygania.
LESZEK ... Dlaczego powstało kłamstwo Smoleńskie , dlaczego Kaczyński podzielił Polaków na lepszy i gorszy sort ?? Dlatego, że strategicznym i dalekosiężnym celem tychże perwersyjnych manipulacji było PODZIELENIE społeczeństwa !! Podzielone społeczeństwo to anty solidarność, to społeczeństwo słabe z którym każdy rząd da sobie radę. Brak wspólnej płaszczyzny między resortami i grupami związkowymi powoduje mizerność protestów , no może z wyjątkiem tych grup branżowych, których solidaruchy najzwyczajniej w świecie się boją, np. górników. Interesy poszczególnych grup pracowniczych nie współgrają ze sobą , czyli "każdy wuj na swój strój" , dlatego wykluczony jest powszechny sprzeciw i protest . Im więcej podziałów w społeczeństwie , tym łatwiej jest rządzącym "wykaszać " poszczególne grupy z osobna. Z TV TRWAM to zupełnie co innego, gdyż TV TRWAM to religia a ludzie religijni są wszędzie więc i siła przebicia była tu większa. Tylko lata 70-80 pozwoliły Polakom się zjednoczyć we wspólnej walce , tylko wtedy okazało się czym potrafi być autentyczna SOLIDARNOŚĆ społeczna I pracownicza , teraz solidarność raczej oznacza pustosłowie , jakąś abstrakcję. Egoizm branżowy Kuba , tzw. "Czubek własnego nosa " pokutujący w społeczeństwie , to powoduje że rządy ( zwłaszcza PiS ) mogą "olać sikiem prostym " protesty, strajki i głosy niezadowolenia. Jak mówiłeś Kuba , nie jesteśmy społeczeństwem solidarnym , a tym bardziej obywatelskim. Nigdy też tacy nie będziemy , bo Polacy to tacy "Kargule i Pawlaki ", to taka nasza narodowa cecha.
LESZEK ... Masz rację Kuba , ten żenujący rząd jest całkowicie kompatybilny z klechami , a jak wiadomo kościół najchętniej wyręcza oświatę w "uświadamianiu" i "wychowywaniu " młodego pokolenia od wczesnych miesięcy życia , więc nauczyciele świeccy dla żenującego rządu nie są ani partnerem ani kimś z kim należy się liczyć. Strajk się skończył bezapelacyjnie i nie ma się co oszukiwać , "To se ne wrati ". Szkoda, że pisowskiej szubrze nauczyciele ustąpili, bo teraz jeszcze mniej będą dla pisowskiej szubry warci.
Artur L... Żadnych hulajnóg, zwłaszcza elektrycznych i zwłaszcza na chodnikach a już na pewno nie w sklepach. Rowerami też proszę jeździć po ścieżkach albo po jezdni chyba, że wyprowadza się na spacer rowerowy dziecko do lat 9. PS. Rowerem w weekendy robię około 100 km ale rowerowym i hulajgonowym terrorystom na chodnikach mówię nie. Jeżeli ktoś musi jeździć po chodniku to niech się przesiądzie na komunikacje zbiorową.
Nevermi... 10:20 Nic dodać nic ująć.
Jan Kow... Mogliby dalej strajkować, ale oni przegrali już wtedy gdy zaczeli szantażować tym że nie odbędą się klasyfikacje, matury i egzaminy. to były najgłupsze posunięcia.
TheMija... I zgadzam się- gdyby u boku strajkujących nauczycieli stanęli górnicy to rzad inaczej by załatwił sprawę. Gdyby do protestujących lekarzy dołączyli nauczyciele, pocztowcy i inne grupy zawodowe, rząd MUSIAŁBY coś realnego zrobić w obliczu strajku totalnego.
Sentien... Jakaś partia coś w ogóle kiedyś zrobiła przeciw kościołowi? Wszyscy są jednym gównem namaszczeni.
TheMija... Gorzkie słowa, Kuba. Niestety-prawdziwe. Nauczycielom rząd złamał kręgosłup i nie powstaną z kolan przez kolejnych 30 lat ( 1993-2019 nie odbył się żaden poważny protest w środowisku). I niestety- nauczyciele stworzyli precedens dla innych grup zawodowych. Żadna nie zacznie strajkować widząc, że PiS pokonuje wszelkie protesty zmieniając prawo, czyli sankcjonujac bezprawie w imię własnych, partyjnych interesów. Jedyne, co dobrego może wyniknąć ze strajku to nadzieja, że te 50% społeczeństwa, które przy poprzednich wyborach nie ruszyło się z domu, ruszy się tej jesieni i pokaże wała obecnemu rządowi (równie skompromitowanemu, co obecna opozycja, bo to są stale ci sami ludzie od 89 roku tylko przechodzą z lewa na prawo i na odwrót). Z drugiej strony- skoro strajk nauczyciele zawiesili, to kto stanie PiSowi na przeszkodzie, by w wakacje klepnął ustawę o zakazie strajku dla nauczycieli? Kto przeciw tej ustawie zaprotestuje?
Egon Sz... Schetyna z Broniarzem, gdy zobaczyli, że PO zjeżdżają sondaże, wydymali głupich nauczycieli. I bardzo dobrze, wystarczy obejrzeć "Matura to bzdura", aby zobaczyć efekty ich "ciężkiej" pracy.
Jak im się nie podoba, niech wypierdalają do łopaty. Będą sobie mogli kwiczeć i muczeć do woli. Brawa dla rządu.
Pawe? U... Jesienią ludzie wybierdo..lą cepa pisowskiej propagandzie i pozbędziemy się przynajmniej jakieś części patologii. Pozdro dla Kuby i jemu podobnych.
Krzyszt... Władza dzieli obywateli i napuszcza ich na siebie. Dlatego wspólny strajk nauczycieli, lekarzy , pielęgniarek, niepelnosprawnych, pocztowców, studentów, naukowców - nic nie da strajkującym, bo to wszystko są grupy z punktu widzenia władzy niepotrzebne a wręcz wrogie. Dlaczego nie są potrzebne szkoły to sam wytłumaczyłes, lekarze i pielęgniarki ?? - władza ma swoje kliniki, poczta ? - SOP przywiezie zakupy i zrobi przeprowadzkę, naukowcy ?? - jeszcze ktoś coś powie o komisji maciarenki?
Gdyby razem z nimi protestowali rolnicy albo górnicy to sprawa by wyglądała inaczej - ale oni przecież są wrogami wykształciuchów. Tak ich uczy pisowska propaganda i proboszcz. I to że ludzie umierają na SOR-ach gówno władzę obchodzi, tak samo jak niezdana matura to nie ich problem ale uczniów i nauczycieli.
Dlatego dopóki będą pieniądze na kupowanie glosów menelii - nic się nie zmieni.
Dominik... Warto wspomnieć, że współtwórcą większości postaci Marvela był Jack Kirby.
walimlo... Nauczyciele już nie wrócą do strajku, jak ktoś raz dał sobie złamać kręgosłup, to już nie powstanie. Według mojego odczucia, ludzie którzy dali sobie złamać kręgosłup, nie zasługują, ani na szacunek, ani na żadne podwyżki. Szkoda, że polskie dzieci są uczone przez takie miernoty. I czego się teraz te dzieci od tych "nauczycieli" nauczyły? Polaków wykastrowano, teraz z ludźmi mogą robić, co chcą.
Jurecze... Nauczycielskie zwiazki się publicznie zesrały, tzw. solidarność zrobila to wcześniej i dodatkowo wymazala się wlasnym gównem.
Kuba Wątły TV ciekawostki

Kuba Wątły TV ciekawostki

Historia kanału Kuba Wątły TV zaczyna się w dniu 2016-04-10 18:10:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 291 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3163878 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 19500 użytkowników.