Apropo tragedii w Sri Lance Niklaus Pieron


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=CzlRLFqsk7kNajlepsze komentarze:

luki481... A teraz straszniejsze pytanie - A co jeśli On miał właśnie zamiar jakiejś masakry tylko w ostatnim momencie jak przyszło co do czego to się powstrzymał? A w tym swetrze rzeczywiście miał jakiś granat czy nóż? Tego się już nie dowiemy...
Stanis?... Niklaus słuchaj terroryzm to nie religia,nie poglądy.Jak facet w Holandia zabił kobietę i faceta w autobusie,ludzie mówili,że to nie był atak terrorystyczny.Jak ktoś nie krzyczy Allach .......,to nie jest atak terrorystyczny.
Mario A... żyjemy w czasach kiedy masowe mordy chrześcijan stały się normą (o ile pamiętam zamordowano ich tylko w 2018 ponad 5tyś), o zgrozo , tzw. maintremowe (czytaj. lewacko liberalne) media jeszcze te zamachy usprawiedliwiają, żyjemy w czasach kiedy nie można nic złego powiedzieć (nawet jeśli kradnie, gwałci, morduje) na muzułmnina czy żyda bo w/w media cię ukamieniują (natomiast w drugą stronę proszę bardzo, nasze "aktorzyny" nie mają szacunku nawet do Polskiego papierza), czasy poprawności politycznej i podwójnych standardów, chyba czas na stare punkowe ... fuck the system
Iszimur... W tym przypadku akurat cię rozumiem. Sam się czasem nie czuję bezpiecznie.
Tyranne... Reakcja zrozumiała, ale też przesadzona. Ot, dziwny facet stoi sobie w kościele i już panika - a dokładnie o to chodzi terrorystom. Oni bazują, ba - wręcz żerują na strachu, wszystkie te zamachy to nie cel sam w sobie, ale środek do celu. Dlatego tak ważne są choćby te marsze po zamachach, z których wielu mądrych inaczej bywalców internetu tak lubi się wyśmiewać - pokazują, że ludzie się mimo wszystko nie boją, że nadal wychodzą na ulice i nie dadzą się zaszczuć. I choć wyobraźnia wyobraźnią, takie właśnie podejście - nie dać się zaszczuć - polecam. W końcu gdyby cały czas żyć z myślą, że "u nas póki co nic się nie dzieje, ale zawsze zdarzyć się może", przestalibyśmy w ogóle funkcjonować i oszalelibyśmy.
Rafa? O... Ja przeprowadziłem się z osiedla wojskowego do miasta, to było zaraz po zamachu w USA. Poszedłem do kościoła i kobitka owinięta hustą zaczęła robić pokłony. Ja jej nie znałem i miałem takie same myśli co Ty. Potem się okazało, że to siostra i ona się inaczej modli, ale wtedy to portki miałem pełne.
Hogeth... Ach ta religia pokoju, choć odpowiednie służy na pewno wykorzystują te warzywa intelektualne dla własnych rozgrywek.
Marcin ... i tysiące myśli jak typa "ubić" w razie czego...
Listva... Najpierw Wideoprezentacje, a teraz Z dupy. Człowiek wielu formatów.
Ganimed... Jakiś niespełnaumysłowy był. Ja raz byłem świadkiem jak koleś w kościele wyciągnął spod prochowca patelnię i się nią przez całą mszę bawił.
normaln... Ciekawi mnie kto w takiej sytuacji dał łapkę w dół? Pewnie ten dziwny koleś z kościoła.
Sagamot... Miałem kiedyś podobną akcję. Widziałem araba w moim bloku z czarną torbą, który kręcił się koło kotłowni. Miałem wtedy moze z 6 lat i stałem sam w windzie koło tego typa bo moi rodzice zamykali akurat drzwi od domu, takze rozumie w pełni twoje obawy :v to też był naszczęscie fałszywy alarm ale moi rodzice polecieli zaraz potem na policję w obawie czy nam ten ten typ bloku nie wysadzi. Blok stoi, ale jak dobrze mowisz: better safe than sorry.
Condor... No dyrekt nojgorszŏ je ta niyistość co zrobić. Widzisz jakigoś podyjzdrzanego typa no i co dalij. Jak sie pōdziesz, a ôn niy dej Boże zrobi jakiś anbruch to bydōm wyrzuty sumiyniŏ, że mōg żes tymu zapobiyc, ale żes sie poszoł. Z drugij zajty niy byda sie przeca ciepoł na kożdym czowieku, kery wydŏ mi sie geferlich.

Takŏ trocha sytuacyjŏ bez wyjściŏ.
Falubaz... Jesteś moim ulubionym ,,internetowym twórcą”
Mat LBN... 5:20 niestety Niklaus, ale takie rzeczy się już w Polsce dzieją!
Np. ostatnio w Warszawie:
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Warszawa.-Atak-w-kosciele-na-Muranowie.-Nie-zyje-mezczyzna
Zginął mężczyzna (ojciec jednego z księży), który przyszedł się wyspowiadać (no i dosłownie wyspowiadał się przed śmiercią)
Tutaj więcej szczegółów:
https://www.facebook.com/groups/Droga.Neokatechumenalna/permalink/2480272811991830/
Avejter... Jakby co to wjechać na typa z kopa i położyć jednym gongiem w łeb. Ja bym stwierdził że na ten przykład obowiązkowe wojsko nie było złe. Ludzie w dzisiejszych czasach tracą takie bodźce trzymające ich w ryzach.
Agniesz... Niklaus, nie jest dość bezpiecznie, momentami nawet w Polsce, a mogę mówić z własnego doświadczenia. Żyję w stolicy, od przeszło dwóch lat. Przez całe te dwa lata doświadczyłam już kilku mniej lub bardziej niebezpiecznych sytuacji. Najgorszą była ta, kiedy do mojego miejsca pracy wparował mocno podejrzany typ by zastraszać i napastować mnie i moje współpracownice. Pracowałam wówczas w sklepie, była sobota i tego dnia nie było z nami ochrony, niestety. Typ po prostu przyszedł z ulicy, nie wyglądał najlepiej, cały czas palił papierosa. Zaczął rzucać jakimiś nic nikomu nie mówiącymi nazwiskami i ostrzegać przed niedaleko podłożoną bombą. Wszedł nam do pomieszczenia socjalnego i zaczął nas szarpać. Na całe szczęście w tym samym czasie był w sklepie jeszcze inny klient- facet- który sam zaoferował że przytrzyma gościa do przyjazdu ochrony. Jak powiedział, tak zrobił, spadł nam z nieba, bo gdyby nie on to nie chcę myśleć jak potoczyłaby się sytuacja. A ochrona musiała się zabrać (na szczęście zmieniła ją policja), bo jak się okazało w innym punkcie doszło do czegoś bardzo podobnego co i u nas. Ciekawe jest też to, co dolegało temu nieszczęsnemu typowi- od policji otrzymałyśmy informacje, że był już notowany, od 14 roku życia leczył się psychiatrycznie, jest dodatkowo uzależniony od narkotyków, a z ostatniego szpitala psychiatrycznego w którym przebywał wypisał się na żądanie. Dziękuję każdemu kto przebrnął.
Kosovsk... Też miewałam takie sytuacje z niepokojącymi typami i w pełni rozumiem twoje zaniepokojenie :o
Mariusz... Jasny gwint, jak ja tego słuchałem to aż mną zaczęło trząść trochę O_o Ja bym w ogóle nie przyjął tego do wiadomości, że ten koleś mógłby zacząć strzelać i ty byś zginął. Na szczęście nic się nie stało, jesteś cały i zdrowy i taki pozostań jak najdłużej, amen :(
Tomasz ... Jestem 100% Ateistą. Nie wierzę w nic, nie jestem przeciwny jakiejkolwiek wierze. Ale lubię zwiedzać architekturę kościołów. Większość z nich jest piękna. Czasem aby coś zobaczyć muszę się udać na msze. Wtedy również zachowuję się "dziwnie" nie klęczę, nie modlę się tylko stoję jak słup i się rozglądam. Raczej jak ten gość nie stałbym w miejscu przez ponad 2 godziny tylko pochodzę po kościele i wychodzę. Miny podczas takiego zwiedzania innych osób są niesamowite. Cóż począć skoro kościoły są w innych godzinach zamknięte/
Pozdrawiam ty pieronie :)
Niklaus Pieron ciekawostki

Niklaus Pieron ciekawostki

Historia kanału Niklaus Pieron zaczyna się w dniu 2012-06-16 19:46:01.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1843 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 18042868 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 100000 użytkowników.