WEAKSPOTY OBJECT 252U/DEFENDER Turok


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=l0yQM6LzL0INajlepsze komentarze:

T Sabat... https://youtu.be/mpGTwMuVS9o zapraszam wot blitz
XysiekX... Jestem ciekawy co czuli radzieccy czołgiści kiedy spotkali Tygrysa i nie mogli go przebić. Czy też narzekali, że Tygrys jest przegięty i OP ? :-)
Bart?om... Widzę że zapomniałeś o jednym weak spocie.... Spodziewałem się go tutaj ujrzeć, a tu nic. Nie ważne jak Defender będzie stał masz pewność przebicia go jeśli masz działo o kalibrze 90 mm + (jeśli mnie pamięć nie myli) nawet dużej penetracji nie potrzebujesz. Sztuczka polega na tym aby strzelić mu pod wieże, wówczas pocisk rykoszetuje i trafia go w miejsce gdzie jest właśnie 30 mm pancerza. Co więcej, to działa w 100%. Jak mówię, myślałem że go tutaj ujrze, a tu lipa. Proponuję abyś nagrał jeszcze jeden filmik z przetestowanym miejscem o którym wspomniałem. Dodam, że konstrukcja wz111-5a teoretycznie powinna mieć ten sam weakspot, lecz nie mam jak tego przetestować więc prosiłbym o sprawdzenie również tego.
Czaruja... Defender to Object 252u?
KIEDY MA BYĆ W SKLEPIE? BO KOSZTUJE 160ZŁ :)
Czaruja... Kupić Obj czy Defendera?
GoPacio... dobra seria
Wotan O... 230 mm na amx m4 49 w zupełności wystarcza. Bardzo dużo się tego ostatnio pokazało i farmione są :P.
NickV21... Defender 252U Przegięty OP P2W czołg prosto od WG szykuj wjazd na VISE albo MASTERCARDA :) Kapp
Zultar ... po komentarzach twierdzę, że ludzie już zapomnieli jak się gra w WoTa.. z resztą w grze też to widać.. taktyka?? mordobicie.. weakspoty?? po co je znać, skoro gold już nie jest złoty.. nie mogę czegoś przebić nawet z golda?? "jest OP, nerfić!! nerfić!!"

dzięki za materiał, czekam na więcej :)

może następny b-c 25t?? potrafi odbić wszystko..
LowSkil... tez sie nie zgadzam z twoja opinia. gdybys uzyl lepszego dziala 220 pen. bardzo czesto defendery przesadzaja z sidescrapem. ogolnie jest zasada. gdy probuje katowac dolna plyte mozesz walic w przednie kolko. i gdy przestaje przechodzi dolna plyta. jak gdy gram wlasnie kartoflem uzywam amunicji "specjalniej" przeciwko defenderow. po to ja masz zeby gdy cel jest zbyt ciezki do przebicia, troche sobie pomoc
EsDeath... Serio problem z przebiciem Obj. 252u? Tak pozamy masz z 4 slabe punkty... a nie 2
yacoob7... czwarty - poza poza podium :(
Turok ciekawostki

Turok ciekawostki

Historia kanału Turok zaczyna się w dniu 2011-01-19 09:00:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1664 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4616737 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 14900 użytkowników.