Wstawianie nowych obiektów Polski Kurs Blendera Piotr Arłukowicz


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=RJLoq9ZkhRcNajlepsze komentarze:

maxim25... Wow blender jak się zmienił, aż go nie poznaje.
SKStudi... pełna profeska..... super!
Crixus ... Jestem kompletnym laikiem w kwestii blendera jak i wszelkiego modelowania, na razie badam temat na sucho i mam takie pytanie do specjalisty, w celu rozwiania wątpliwości. Rozumiem, że aby dodać do modelu 3d teksturę to muszę modelowi nadać materiał, a ten materiał może przyjąć różne kolory w zależności jaki sobie wybierzemy. Jakie ma znaczenie to jaki nadamy kolor, ma to jakiś wpływ na cokolwiek poza tym, że przy skomplikowanych obiektach łatwiej jest się zorientować co jest co.
DanielZ... Dziękuję serdecznie. Rewelacyjny poradnik. A tytuł to skromne niedopowiedzenie:)
Olektoo... Czy na windows 7 jest blender 2.8? Jak ostatnio chciałem pobrać to mi pisało że mam za starą wersję systemu Windows ale może to chodziło o betę. Nie wiem
Sebasti... Wspaniale !!!!!!!! Jestem zachwycony. To jest wyśmienita "robota". Dziękuję, czekam na jeszcze i pozdrawiam.
Zdzis?a... Owszem długi i dobry poradnik, wg mnie bardzo treściwy przydający się w pracy z nowym blenderem. Dziękuję Piotrze za ten poradnik i oczekuje kolejnych.
Pozdrawiam
Sandalf... Myślę, że tytuł odcinka , jest nieco mylący . Ja bym dał " Wstawianie nowych obiektów oraz ich podstawowe omówienie "
Sandalf... 1 h 20 to lubię
Piotr A... Ten poradnik trwa 1h 20 minut, i jest to jeden z dłuższych poradników w całym PKB. Nawet teraz przetwarza się na YT zbyt długo. Gdy to piszę, wszystko jest opublikowane, i nadal niedostępne. Mam nadzieję, że wszystko się uda i niedługo będziemy mogli zobaczyć, co w nim umieściłem (a są to ciekawe, moim zdaniem, rzeczy!).
Piotr Arłukowicz ciekawostki

Piotr Arłukowicz ciekawostki

Historia kanału Piotr Arłukowicz zaczyna się w dniu 2007-03-19 15:25:47.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 439 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2498932 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 9910 użytkowników.