Nikon D3 mega szybka lustrzanka awaria obrazu w filmie :D Konrad Mroczek


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=AeFfM79oKb8Najlepsze komentarze:

majeran... Siemanko Konradzie :) Pytanko oczywiście o D3s :) Jeżeli ustawiam synchronizację błysku na drugą kurtynę to lampa robi mi taki przedbłysk. Czyli jeśli mam czas migawki 1 sek to przed wyzwoleniem migawki lampa mi błyska, no i po sekundzie przed zamknięciem drugiej kurtyny błyska mi drugi raz. Musi tak być czy ten pierwszy błysk da się wyłączyć? Pozdrawiam :)
majeran... Cześć Konrad.
Właśnie zrzucałem zdjęcia z D3s i zdziwiła mnie różnica w ilości plików RAW i JPG. Po przeglądzie zdjęć doszedłem do wniosku, że jeśli kasowałem pliki na bieżąco w aparacie kasują się tylko RAW. JPG się wtedy nie kasują Zapis miałem ustawiony GNIAZDO_1 - RAW , GNIAZDO_2 - JPG. Czy tak to jest właśnie?
Pozdrawiam
majeran... Cześć Konrad :)
Mógłbyś mi podpowiedzieć coś jeśli chodzi o lampę SB-900 ? W jakim trybie powinienem pracować? Bo mam TTL i TTL BL . Czym te tryby różnią się od siebie? Korekcję błysku mogę ustawić tylko z poziomu lampy czy w body też jest to możliwe? I jeszcze taka sprawa. Jeśli mam w sankach lampę w trybie TTL czy tam TTL BL (jeszcze nie wiem co to:)) i chciałbym jednocześnie wyzwalać zewnętrzne lampy manualne to jedynym rozwiązaniem byłoby podłączenie wyzwalacza radiowego kablem do gniazda synchronizacyjnego aparatu? mam wyzwalacze Youngnuo RF 603 N, czyli całkowicie manualne, nic poza synchronizacją one nie przenoszą.
Pozdrawiam :)
majeran... Co tam Konradzie słychować ? :) Ja tylko powiem pod tym Twoim paskudnym filmikiem, że za miesiąc robię pierwszy ślub :D :D :D Trzymaj kciuki ;)
majeran... Ja się o karty zapytam. Jaką największą pojemność obsługuje D3s i jak szybkie karty należałoby stosować dla jak najlepszej wydajności ?
majeran... Tak tak, na początku pokrętła regulacji dioptrii mało go nie ukręciłem :)
majeran... A coś Ty tu Konradzie nakminił z tym obrazem ? :) Tak tak, ja poproszę o omówienie poszczególnych funkcji przycisków aparatu. Będę wiernie oglądał :)
Konrad Mroczek ciekawostki

Konrad Mroczek ciekawostki

Historia kanału Konrad Mroczek zaczyna się w dniu 2012-09-30 22:57:56.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 70 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 160700 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 1080 użytkowników.