PORÓWNYWANIE SIĘ DO INNYCH Lemon Records


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=XKW6mLyxRI4Najlepsze komentarze:

Magda K... E Ola przestan. W sumie nie sledze az tak mocno youtuba, ale z tego co widze to duzo fajnych i madrych kanalow wspina sie pomalu do gory i strasznie mnie to dziwi. Robisz dobra robote i nie zwracaj uwagi na cyferki :)
Kasia M... Mądra kobitka jesteś, zanim wkroczyłam też w świat Yt też milion godzin myślałam, czy ja jestem wystarczająco dobra by tu być a w momencie gdy dałam sobie na luz i po prostu zaczęłam myśleć o sobie i działać to teraz czuję radość po prostu z tego, że coś tworzę i wyrażam siebie. Jestem fajna bo jestem sobą i to powinno wystarczyć każdemu z nas.
ala 123... Kurcze myślę że wlasnie tego typu filmy powinny być rozpowszechniane
pineapp... Ola! Zazwyczaj nie pisze komentarzy pod filmami, ale zrobię wyjątek. Jesteś super mądrą kobietką i mówisz o naprawdę ważnych kwestiach, które dotyczą w jakimś stopniu każdego z nas.
Parę lat temu jedyne co oglądałam na yt to były filmy wszystkich guru od makijażu, teraz oglądam praktycznie tylko Ciebie, bo wszystkie inne youtuberki wydają mi się już tak bardzo nieautentyczne i puste. Fajnie że jesteś i rób dalej to, co robisz, bo wychodzi Ci to świetnie:)
Paulina... Wspaniala ❤️
normaln... trafiłaś w sedno ;') dziękuję ci za to <3
timid e... Kochana, jak ty mądrze mówisz, mój Boże... Dziękuję, bardzo potrzebowałam to wszystko usłyszeć.
Wiktori... Jak ty interesująco mówisz! Dziękuję za poruszenie tego ważnego tematu i za tak wartościową wypowiedź. Aż mi się ciepło na sercu zrobiło :)
Pro Car... Najgorzej jest, jak cię matka ciagle do kogoś porównuje... Np moja ciagle mnie porownuje do koleżanek, które już wyszły za mąż i rodzą dzieci, a ja nawet nie mam chłopaka. Zupełnie nie interesuje ja to, ze skończyłam studia i mam fajna prace.... patrzymy niestety z zupełnie innych perspektyw na życie i to, co ktoś uważa za sukces...
xxkinga... Rany jesteś megainteligentną świadomą osobą, to Twoje podejście do życia, to jak pięknie o tym mówisz... Myślę że dużo osób może sporo wyciągnąć z tego filmu, w tym ja. Dziękuję ?
Karolin... Jesteś bardzo mądrą życiowo, inteligentną kobietą. Dziękuję Ci za te filmiki, które dają mnóstwo do myślenia. Tworzysz coś, co ma mega przekaz. Dzięki:)
Sawi... Dziękuję ci za ten film♥ W ostatnich miesiącach mam z tym bardzo duży problem, skupiam się na sobie myśląc, że wszyscy patrzą na mnie, gdziekolwiek nie wyjdę, to bardzo męczące uczucie, człowiek chce wyglądać jak xyz, idealizując sobie siebie zamiast zacząć akceptować siebie takiego, jakim się jest
Ewelina... Jedna łapka w górę to za mało .Super film ;) Najgorsze właśnie jak rodzice od małego porównują swoje dziecko do innych .
lunatic... Ola musze Ci powiedzieć, ze od dawna ogladam twoje filmiki :) naprawdę cenie je za szczerość, twoją otwartość i naturalność. U wielu twórców dzisiaj tego brakuje
Milena ... Uwielbiam te rozkminy, które mi przychodzą do głowy po obejrzeniu Twoich filmików. Dają dużo do myślenia. Też mi się zakręciła łezka na koniec.. :) Bardzo ważny temat, który od najmłodszych lat dotyczy również mnie. Przez porównywanie rodzą się kompleksy, a tych się ciężko pozbyć, jak już sobie coś wymyślimy.. :) Kochana, wspieram! Takie filmy najlepsze! Pozdrawiam cieplutko :)
Karolin... Dziękuję za ten film !
kinga10... Ja bym np chciała w końcu kogoś znaleźć, bo mam 23 lata i nic, NIC w tej kwestii nigdy. Więc jako powody wymyślam że to właśnie włosy nie takie, twarz nie taka, nogi krzywe. Bo serio jak chodzi o charakter mój to nie ma tych powodów (opinia innych, nie moja xd) No i niestety, ciężko się zaakceptować kiedy tskke coś siedzi w głowie... Niemniej super film, dziękuję Ci bardzo!
Magdale... Naprawdę jesteś osoba, która warto posłuchać. Ja czułam się gorsza już od przedszkola i nadal często tak się czuje a chodzę już do liceum. Zawsze ktoś był, jest lepszy ode mnie.... ciężko mi jest myśleć inaczej.
The609b... Uwielbiam Cie słuchać!
Madzia... Wow... mega wartościowy film
Lemon Records ciekawostki

Lemon Records ciekawostki

Historia kanału Lemon Records zaczyna się w dniu 2014-07-15 14:22:27.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 649 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 780218622 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 773000 użytkowników.