Jak skończy się ROZDAWNICTWO POPISu Tomasz Wróblewski Cyber Marian


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Gngr1je1S1kNajlepsze komentarze:

Fliss S... Rozmówca nie rozumie terminów "wolności od" i "wolności do". Jest zupełnie odwrotnie nisz to przytacza. Roszczeniowcami są ci od tej drugiej wolności.
Kuba PL... Wolność do podejmowania pracy? To jest możliwość, prawo do pracy albo wolność od zakazu pracy ale po co komplikować. Tak samo wolny do bogacenia się. Mam prawo być bogaty ale czy mam do tego wolność? Trochę bez sensu
TT Mala... Super rozmowa ale wszystko zaczyna się od urn wyborczych a to już 26 Maja.
The Bus... ja się bardziej zastanawiam jak na tym rozdawnictwie zarobić miliardy
Avert S... 1:00 - 2:15 - tu zupełnie się nie zgadzam z tym nazewnictwem, choć całkowicie podzielam zamysł. To właśnie "wolność od..." jest podstawą liberalizmu klasycznego (jesteś maksymalnie wolny od ucisku państwowego, więc sam za siebie odpowiadasz), a "wolność do..." jest podstawą podejścia socjalistycznego (masz wolność do pracy, którą ci państwo zapewnia, do socjalu itd). Jak dla mnie to panie Wróblewski, pomieszał Pan te pojęcia tragicznie.
lara ab... ale maruda wszystko nasza, spoleczenstwa wina a przerosniety government niewinny
lara ab... rozdawnictwo sie nie skonczy
wins wi... Taka beka z was tępe chuje tyle siana kradną tyle siana leci zagranicę a wy się stacje np o 500+ kurwa jak kobieta ma 3,4 dzieci jak można mieć socjal czemu nie jej sprawa czy chce się jej pracować tu lepiej uciąć pedałów ,zboczeńców i ograniczyć socjal wszystkim poniżej 5lat pobytu . Ja się pytam kiedy będzie w miarę dobra władza kiedy rozliczymy złodzieji ,zdrajców i obecna władze od jebanego PO po jebany PiS kiedy wreszcie nie będziemy psami Merkel
mate521... Wolność do to raczej prawo a nie wolnosc
Jakub S... 12:40 historia najlepiej nas uczy, o tym że nie potrafimy wyciągać z niej wniosków
koltci... Czy jest etycznym by człowiek A miał władzę nad życiem człowieka B , bez zgody B, poza obroną suwerenności życia własnego przed B? Nie, gdyż to by było niewolnictwo. Czy można oddać/przekazać prawo, którego nie ma? Nie. Skąd pochodzi (oficjalnie) etyczna legitymacja państwa do decydowania o ludzkich życiach (prawa, nakazy, zakazy itd.)? Od ludzi. Czy zatem dowolne państwo ma etyczną, moralną legitymację do decydowania o życiu choćby jednego człowieka, który mu tej władzy nie daje? - Polecam: https://youtu.be/mwezOLmmJ-c i https://busy.org/@livingfreedom/four-steps-towards-greater-freedom
andrzej... UE , Francja i Niemcy to socjalizm przechodzący w komunizm. Merkel stara komunistka. Alkoholik Juncker świętuje urodziny Marksa.
leszko... W tej chwili UE to rak Europy z kretynami w KE, a my dymani na każdym kroku , jesteśmy umoczeni w bandyckie pożyczki z odsetkami na wiele pokoleń , kiepskie płace , słabą wydajność, wyprowadzanie kasy , niewolnictwo a gadanie o współpracą gospodarczą jest fikcyjne bo blokują nasze firmy na każdym kroku .... Angole się zorientowali i wymiksowali z kołchozu bolszewickiego gdzie tylko płacili haracz , nierówny handel itp. a gadanie że jak to straszne , poradzą sobie doskonale .
Wysokie podatki, niezrozumienie własnych obywateli, arogancja KE jest nieakceptowalna idzie w kierunku dyktatury Pana i niewolnika.To że ludzie w Polsce zaczynają mieć wymagania i upominać się o swoje jest naturalne i dobre ale ma sens całościowy a nie tylko jednej grupy społecznej.
Nowe Acta powstała nie dla ochrony praw autorskich a koń trojański do zablokowania stron i portali wolnościowych.
Hubert ... Wapniak polecam obejrzeć poniższy filmik https://youtu.be/V1efKJ0ZVIE

Nie ma co promować tych cwaniaczków...
Szycha8... Fajnie posłuchać:)
Mo In... 6:45 W kwestii formalnej: czy WEI coś produkuje, oprócz tychże "zeszytów" i swojej aktywności w obszarze "zajmowania stanowiska" czy - zupełnie jak budżetówka - jest gromadą teoretyków, w porywach "naukowców", "dywagantów" i innych "intelektualistów" uzależnionych od owoców pracy, datków innych ?
Kamil G... Wolność od /wolność do - ta kwestia powinna być omówiona odwrotnie :)
Pagonar... Jak dają to źle , jak nie dają to też źle. Pies was jebał !
przemek... Szczerze chciałem obejrzeć ale 4 reklamy mnie stanowczo zniechęciły
Lublin ... Jestem otwarty na nowości tak jak życzy sobie Wróblewski, dlatego idąc tokiem jego myślenia proszę, byście tego starego gościa więcej nie zapraszali a skupili się na młodych mądrych ludziach. Czas skończyć ze starymi i zbędnymi, którzy wstrzymują postęp. Stary Wróblewski na emeryturę o zakaz dostępu do mediów. Czas na młodych.
Cyber Marian ciekawostki

Cyber Marian ciekawostki

Historia kanału Cyber Marian zaczyna się w dniu 2011-01-31 13:55:30.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 428 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 371300818 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 1150000 użytkowników.