Dlaczego BITCOIN będzie wart milion dolarów? Szczepan BENTYN WAPNIAK Cyber Marian


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=zsdh6kC_AvkNajlepsze komentarze:

Karol K... Jeszcze nie siedzi ?
MrLatek... Jest już za późno na zbicie milionów na krypto.
Media I... Nie będzie
Mateusz... kolesiowi się mózg stokenizował
praetes... BTC będzie warty milion dolarów tylko jeśli dolar upadnie i np chleb będzie kosztował 20k dolarów xD BTC to już przeżytek. Tak jak w przypadku bańki internetowej ci którzy byli pierwsi odejdą w niepamięć a pojawią się nowi gracze którzy przejmą rynek.
Footbal... To jest nieprawdopodobne. Koleś, który zebrał ponad 20 milionów od inwestorów w swoją spółkę gada o tym, że nie dostał kredytu na bitcoina. Szybko przeliczając, chciał mieć ratę 200 zł przez 10 lat. 200 x 12 x 10 = 24k spłaconego kapitału przez 10 lat. Czyli tak na szybko licząc, ile on chciał tego kredytu? 12 kafli odejmując oprocentowanie? Nawet jednego bitcoina by za to nie kupił dzisiaj. Człowiek musi być bankrutem. Przecież osoba zatrudniona na minimalna krajową, mająca powiedzmy roczny staż pracy nie powinna mieć problemów z dostaniem takiego kredytu... albo koleś nie ogarnia życia i coś spieprzył przy wniosku albo jest bankrutem, który nie miał żadnych dochodów w poprzednich latach.
PanToMa... masło maślane
Senju H... Bentyn wisi 18 mln zł inwestorom szuka nowych by spłacili starych i przenosi kopalnie do Iranu. Problem jest w tym że górnictwo nigdy nie było rentowne, a na granicy z Iranem rekwirują wszystkie koparki. Pytanie brzmi kiedy ogłosi bankructwo spółki i przestanie szukać kolejnych jeleni.
Modrih... Gdzie są moje pieniądze Bentyn?
Rocky23... Więcej materiałów o kryptowalutach i blokchain! Dzięki
KabatZw... Pozdrawiam.
?ukasz ... Szczepan musi powtarzać o tym milionie, bo jak to raz powiedział na wizji, to ciężko się wycofać. Ja uważam, że BTC będzie wart 1$, w momencie kiedy rządy się za niego zabiorą. A muszą, o czym mówiłem w tym filmie:
https://www.youtube.com/watch?v=QAt5k3OfkCI&t=19s
Yar Moo... #KONFEDERACJA
Leszek ... Wydymał frajerów i suszy zęby przez całe nagranie
piterst... 35:08 - banki centralne zastawią się, żeby kupić BTC...... serio? Mogą kreować pieniądz i chcą kupować BTC... no chyba nie bardzo ? No chyba, że inwestowali by w koparki /moce obliczeniowe i jednocześnie kupowali BTC...za pieniądze, które sami wyprodukowali....
?mieszn... Nie będzie miliona, ta sieć jest zapchana. Będzie nowe ATH ale zejdźcie na ziemię, prędzej doczekamy flipperingu
J D... Co sadzicie o xrp?
Józwa ... Nie będzie.
tomas... 23:50. Polska to kraj policyjny przecież.... Nie znam osobiście drugiego takiego w którym byłem, lub mieszkałem.
Spequlo... buhahahahahaha ale was qurwa wydymali na tym bitcoinie :) i dalej będą was dymać jak słucham takich znafcuw. Kupujcie, kupujcie :)
Cyber Marian ciekawostki

Cyber Marian ciekawostki

Historia kanału Cyber Marian zaczyna się w dniu 2011-01-31 13:55:30.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 428 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 371300818 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 1150000 użytkowników.