Świat się zmienia od nic nierobienia. Boskie życie w praktyce Edyta Borzymowska. niezaleznatelewizja


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=AdVtfxi38eUNajlepsze komentarze:

Agniesz... a ile taka przypominajak kosztuje ,nastepny biznes na duchwnosci ,zygac sie chce od tych duchowych nauczycieli ,
Marlena... Mam podobny stosunek do tej Rzeczywistości.
Polecam książkę Gangaji - Diament w twojej kieszeni.
grzib... „Puszczajmy się !” ??
Karolin... czy tylko ja tak kiepsko to odbieram , czy jeszcze inni ? Uważam ,ze temat jest piękny i ważny dla wszystkich z nas , ale przekaz do bani . Pani nerwowa , ze tak powiem chaotyczna. Ma wiedzę , ale powinna poćwiczyć , bo sposób mówienia pani Edyty , mimika, ruchy , tempo , brak pewnej konsekwencji wypowiedzi , zniechęca . Przykro mi, ze taki komentarz napisałam ..no , ale cóż ?
Andrew ... Kiedys to sie nazywalo - wiem, ze dzwonia, ale nie wiem w ktorym kosciele. Niestety zbitek, ulepek, kalki, zadnej przewodniej filozoficznej mysli, raczej robta co chceta z przewodnia nysla - puszczajcie sie. Daleka jeszcze droga do madrosci. ..
maciek ... Dziękuję Panu za spotkanie? Nie wiem chociaż czuję.
joker 2... Dzięki bardzo NTV za ciekawe audycje, za fajną robotę i zostawiam ciepły, miły komentarz i pozostawiam "łapkę w górę".
Andrzej... Wiele radości i uśmiechu sprawiłaś dla mnie Edytko, dziękuje.
Dariusz... Jeżeli chcesz mieć to czego nie masz to zacznij robić to czego nie robisz - podoba mi się - 34:14
mushson... Pięknie dziękuję , cieszę się że tu jestem . Pokój
Anna Ma... Wspaniale!
Magdale... Dziękuję : )
Radek B... kurcze to o czym Pani mówi kiedyś nauczycielka mi zwróciła uwagę że jej nie słucham bo jestem w swoim świecie czyżby to to? Robiłem to jeszcze zanim internet miałem...i taką wiedzę...
innadla... martwie sie tym 5 g teraz....wszystko bez sensu
Juneo J... Idealnie i bez wysiłku oraz nie umierając, mieliśmy żyć w rajskim ogrodzie, który zasadził dla człowieka sam Stwórca, i który towarzyszył tam swemu stworzeniu osobiście, i nie jest to przekaz symboliczny, ale historyczny, tych informacji dostarcza Biblia. Jednak odkąd stało się, to co się stało, (Biblia też o tym mówi), musimy żyć 'na zewnątrz' tego miejsca, gdzie życie idealne i bez wysiłku przemieniło się w ciągłą walkę o przetrwanie, tułaczkę i zależność od niesprzyjających człowiekowi posłańców zła, przyszły choroby, cierpienie i śmierć ( w jej wymiarze duchowym i fizycznym). Nie zmienimy tego wysiłkami umysłowymi; siłą woli, umiejętnościami wizualizacyjnymi, ani technikami z pogranicza świata duchów Jezus, którego Imię padło w wykładzie powiedział; jest to zapisane w Ewangelii Jana 14:6 : Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie. Miłość, zwłaszcza w dzisiejszych czasach dla każdego może oznaczać coś innego, dlatego jeśli chcemy dowiedzieć się, w jaki sposób przejawił ją w najwyższym stopniu, do rodzaju ludzkiego sam Stwórca, i jakie są Jego oczekiwania wobec człowieka, szukajmy tych informacji wśród tych, które są zapisem życia Jezusa i Jego misji, skoro Jezus udowodnił poprzez swoje czyny oraz zmartwychwstanie, że jest tym, za kogo się podawał, Synem Boga. Jak czytamy w Ewangelii Jana 3;16: Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.
Amnonan... Takie przekazy typu biblijnego przesłania "czyncie sobie ziemie poddaną", to mnie zabardzo nie zachwycają, a Pani tu chyba to jeszcze bardziej spłyca,do poziomu,ze życie jest najbardziej ku zabawie i radości? Cos w stylu tego programu, ze nawet na emeryturze, to najwazniejsza wielka milosc?(chotel wolnej milosci, czy cos takiego)Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i jak ktos może sobie na to pozwolić, to tylko pozazdrościć, ale w obecnych realiach oznacza to tylko,jak syny marnotrawne, potracenie wszystkich wartosci dla nastepnych pokoleń, dzieki którym jest to możliwe. Na ziemi od zalania trwa walka , o uczynienia sobie z kogoś drugiego niewolnika, jak ktos chce sie zatrzymywac w rozwoju świadomości, na tylko używaniu swiata i zycia,to już z tego co jest,powinien czytać, co go czeka.
El?biet... Cudowny wykład! Niesamowita kobieta!
Krzyszt... Świat jest taki ,jaki myślę ze jest.- Huna. Super prezentacja :)
Babs... Z przyjemnością słuchałam. Pozdrawiam
Joanna ... Stanie w korku jest najlatwiejszym przykladem, to poprostu drobiazg a nie problem.
niezaleznatelewizja ciekawostki

niezaleznatelewizja ciekawostki

Historia kanału niezaleznatelewizja zaczyna się w dniu 2011-05-26 13:28:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 7597 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 111395012 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 204000 użytkowników.