Co NAPRAWDĘ USA myśli o Polsce? Amerykanie o Polakach | Polska Za Granicą 8 Bądź Na Bieżąco


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=O3yO4owOlYYNajlepsze komentarze:

DIABE?E... Dokładnie Pis wybrali Polacy i to polaków sprawa,ja wole by pis wybrał sędziów niż żeby siedzieli tam ciągle ci sami komuniści co za PRL.
A te idiotyczną europejska,lasującą ludziom mózgi unie mam gdzieś,niech sami karmią się tymi kretynizmami które pod groźbom wpychają innym.
I fakt Polacy wybrali Pis bo nie było kogo wybrać,a jak niema kogo wybrać to się nie wybiera albo wybiera się zło konieczne.
Jeśli w wyborach będzie kogo wybrać,to Polacy nie zagłosują na Pis nęcący ludzi kasa, opróżniając tym samym skarb państwa byle dalej rządzić.
Ja glosuje na Narodową bo maja jaja,i w końcu trzeba komuś zaufać bo leżymy.
Cza się wyrwać z tego po komunistycznego,PRLowskiego błota i powiedzieć hola hola panocku !!
qamowsk... We Need build a wal
Marcus ... To dla tych wszystkich komentatorow ktozy sa przeciwni jakim kolwiek zmianom w Polskim sadownictwe fakt ze ponad 50%jak nie wiecej to sedziowie z nadania Stalina nie jest problemem,to kim ci sedzowie sa ,dla mnie to jest banda dyktatorow.
Miko?aj... szwaby to zło !!!!
12 inch... polish people to stupid they dont know that jewSA just use poland like ww2 and how they use ukraine for war with russia.
Typowy ... A dlaczego USA nie zniosła Wizy ? Bo byśmy spierdolili z tego kraju i nie miał by kto pracować na emerytury...,.
Adrian ... Jestem za PIS i całkiem dobrze mi się wiedzie a mówią, że za pis są socjalici a ja nim nie jestem. Co do różaniec do granic to jesteśmy podzieleni i to jest wstyd
British... Wszyscy piszą źle o USA a co nam USA zrobiło w porównaniu z Rosją ? NIC dlaczego wszyscy mówią a Rosja tam spoko jest ALE USA TO ZŁO. Ludzie zapominają o okupacji ? PRL'u ? Katyniu ? ciągłych agresjach na Polskę ?
Leszy... CO TO ZA ANTYAMERYKAŃSKA PROPAGANDA,WASHINGTON POST TO LEWAKI
PHANTOM... ostatnia mendo.zniszczymy cie
andrzej... W USA główne media to komuniści i dla nich Bolek to bohater. CIA dało Bolkowi nagrodę Nobla. Nie warto komentować tych komunistycznych śmieci. :D
Cris Cl... Czikago ???
Wiki Wi... A co ma przeciętny Amerykanin myśleć o Polsce... Nic, większość Amerykanów nie ma pojęcia czym jest w ogóle polska, ale nie ma co się dziwić. Gdy my uczymy o krajach Europy i ich stolicach to Amerykanie uczą się 52 swoich stanów i ich "stolic".
To tak jakby Polaka zapytać co wie o stanie Ohayo lub innym
Fiucik ... Co NAPRAWDĘ USA myśli o Polsce? Łatwe, to banda ciemnych dupków z Borów Tucholskich posługująca się pidgin English. Inaczej, przysłowiowy "stupid Polack"
AlienPL... Jebac kto co mysli !!!
andrzej... Amerykanie nawet swojego kraju nie znają. A o Polsce to tyle wiedzą co napiszą w USA żydowskie szmatławce. Takie ich GW czyli gó... :D
eugene ... jak sie tego slucha,to wyglada ze zaraz po Asadzie,uslyszymy ze czas Kaczynskiego sie skonczyl.a jak nie to zostaniemy wyzwoleni
eugene ... jak sie tego slucha,to wyglada ze zaraz po Asadzie,uslyszymy ze czas Kaczynskiego sie skonczyl.a jak nie to zostaniemy wyzwoleni
tomek B... A także Rosję to polityka a my jesteśmy pionkami kturymi manipulują
tomek B... Czy nikt niewidzi że UE chce nas poróżnić i skłucićPolskę Francję Niemców Anglię i resztę świata
Bądź Na Bieżąco ciekawostki

Bądź Na Bieżąco ciekawostki

Historia kanału Bądź Na Bieżąco zaczyna się w dniu 2017-08-17 11:57:06.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 481 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 38448007 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 215000 użytkowników.