Co zrobiłaby Blanka, gdyby trafiła jej się niechciana ciąża? W roli głównej TVN Style


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=33YJc6DDogINajlepsze komentarze:

Koprowk... Tez mam 43 lata i chcialabym miec 3 dziecko:) ale boje się no:)
bbaabbe... Dla mnie to dosyć kontrowersyjny temat posiadanie dziecka w wieku 40 plus. Nie tylko ze względu na zwiększone ryzyko różnych chorób genetycznych u dziecka, ale również kontaktem dziecka z rodzicem. Człowiek nie żyje wiecznie, dziecko wchodzi w świat dorosłości, potrzebuje rad i wsparcia, a wielu rodziców tego nie dożyje.
Kamil S... Madra Pani, brawo! ?
Krystyn... Dobry material GENETYCZNY???? Kobiety o czy wy tu gadacie??? A wiecie co to jest milosc?
Dorota ... Wszystko zależy od zdrowia w późniejszym wieku, bo to ono zaważy na mozliwosciach uczestniczenia w życiu swojej pociechy. Moja teściowa urodziła mojego męża w wieku 42 lat. Pomijam, to że w nastoletnim wieku mieli dobre relacje, choć naukę jazdy na rowerze itp. przekazywali kuzynom. Teraz kiedy są po 70tce mają słabe relacje. Wspólne wyjazdy odpadają, odrzucenie wnuków na weekend odpada- nie te siły. Relacje z wnukami też słabe bo najzwyczajniej brak im sił i każda wizyta to zabawy typu układanki. Nie ma co się oszukiwać ale z roku na rok...
Magda M... Będę z tego dumna, że w wieku 60 lat moje dziecko pójdzie na studia? Wtf? Ktoś wytłumaczy o co chodzu tej babie?
cilimos... A to jest ta Rozenek czy tam zona Majdana?
PrinceP... O matko...?
Pawe? N... Bla bla bla...
Aneta O... Mam wrażenie że ta Pani - gość, jest zupełnym dzieckiem. Każdy wiek jest odpowiedni kiedy się tego pragnie. Bo skąd wiadomo jak się komu życie ułoży? ...
Agata K... Ta Blanka jej głupie opowiastki ...chyba bym na mózg upadła kupić jej szmatławą książkę
olo kol... Na stare lata pies bedzie jej lizal nogi i tyle z zycia
Altera ... Moja matka urodziła mnie w wieku 40 lat. Nigdy nie czułam żadnej dyskryminacji, nie widziałam niczego nienormalnego w tym fakcie. Nikt mi nie dokuczał i nie wyśmiewał, ani razu nie pomylono też mojej matki z babcią. Dogadujemy się świetnie. Nie wiem o czym jest ta rozmowa, serio. Mam teraz 25 lat i nie wyobrażam sobie ciąży przed 30-tką. Magda dobrze mówi, każdy ma prawo mieć opinię i wybór. Co do pytań, pojawiających się pod każdym filmem odnośnie tego, kim jest ta pani odpowiadam: Pisarką, pisze komercyjne książki podobne do "50 twarzy Greya" Jak na mój gust nie da się ich czytać, ale sądząc po wynikach sprzedaży, jest popyt.
Emily S... Wiadmo, że im mniejsza różnica wieku między dzieckiem, a rodzicem (i między dziećmi również) tym lepsza i szybsza więź porozumienia, ale straszy rodzic to nic złego, a równie wiele dobrego. Ludzie po trzydziestce często są już ustatkowani, bardziej poukładani i odpowiedzialni, dlatego jeśli ktoś chce mieć dziecko, to będzie mu zależało na wychowaniu go na dobrą i mądrą osobę, która właśnie nie przejmuje się głównie takim aspektami jak "uczucie przed okresem" dla największego szczęścia, jakie może posiąść lub tym, że będzie "starą babcią", gdy inni są w kwiecie wieku.
Marzena... ale pusta baba
Ewelina... Chyba rozumiem Blankę, moja babcia urodziła dziecko w wieku 40 lat, w szkole dokuczali mu że na wywiadówkę chodzi babcia. Sama babcia wiedziała że jest jej o wiele trudniej zrozumieć mojego tatę niż jego braci 15 lat starszego niż on. Myślę że 36-39 to już absolutnie ostatni dzwonek na dziecko.
K Kr... Wybór jest jak się idzie z kimś do łóżka. Ciąża to skutek tego wyboru.
Weronik... Kto jej zrobił taka krzywdę, że ma takie zdanie na te wszystkie tematy? Ale ona musi miec ciezkie życie z takim podejściem... mam ochotę ją tak mocno przytulić i pokazać jak ja widzę świat ?
Anna Mr... 34 lata I az tak nie ogarnieta...zapomniala tez o 9 miesiacach noszenia ciazy ,jak rowniez jak to w wiekszosci przypadkow bywa starania sie nieraz wiele lat...Molek urodzila drugie dziecko w wieku 42 lat ,wiec nie widze nic w tym szokujacego jak na 'dzisiejsze czasy'...
TVN Style ciekawostki

TVN Style ciekawostki

Historia kanału TVN Style zaczyna się w dniu 2016-12-02 13:19:06.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3110 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 419436497 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 304000 użytkowników.