SĘK: USTAWA 447 STAŁA SIĘ CZĘŚCIĄ ROZGRYWKI POLITYCZNEJ Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=AqvD6xc2VGENajlepsze komentarze:

NPC#213... Uważajcie. Ponieważ po wyborach zacznie się wypełnianie tych potajemnie uzgadnianych ustaleń! Co wtedy zrobimy? Poczekamy następne 4 lata do wyborów?
NPC#213... Akt 447. Jak wam nie wstyd tak okłamywać naród Polski!!!?!?!??!
NPC#213... Co z ustawą 1066? Daliście obcym wojskom prawo do użycia ostrej amunicji przeciwko Polakom! Wiecie że ludzie zaczną się buntować gdy zaczniecie nas z domów wywłaszczac! A będziecie wywłaszczac bo skąd tyle pieniędzy rząd POPiSu weźmie?!
Mata Ha... Ciekawa jestem jak PIS chce zmusić Niemcy do zapłacenia tych reperacji ? bicie piany jak zwykle .
NPC#213... Akt 447. Za naszymi plecami już rząd POPiSu prowadzi potajemnie uzgodnienia z Amerykanami! Gdyby nie notatka ujawniona przez Stanisława Michalkiewicza, to dalej bylibyście cicho!
NPC#213... Akt 447. Kłamiecie nam w oczy! Ukrywacie przed Polakami największe zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski od czasów II wojny światowej! Jak wam nie wstyd!
monika... To żadna rozgrywka, a PiS powinien się cieszyć, że ma pomoc przy wyjaśnieniu tej sprawy. A szantaż ze strony USA jest realny
i ciągle podtrzymywany. Ambasador (bootoksowa) została tu po to przysłana. W tym świetle obecność wojsk USA w Polsce jest bardzo niebezpieczne. Szantaż nie jest przyjęty ani w sensie prawnym ani moralnym. A jednak Szwajcaria zrobiła to co Żydzi sobie życzyli
Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.