ABSURD Kasy Fiskalne TYLKO OnLine Padnie Internet i Nic Nie Kupisz za Pieniądze Analiza Komentator TO JUŻ JUTRO


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Ib3Z8A2jC00Najlepsze komentarze:

centuri... Ator na prezydenta
Grzegor... Krzysiu,wiesz jak robie :) włączam ide do pracy a playlista leci :) pozdrawiam
piterq1... KOBITO! Kasuj ten mleko! BOMBELEK PŁACZE!
A tak właściwie to raz na cztery wizyty w Płazie nie mogę płacić kartą, bo awaria systemu.
Apokalipsa i armagedon normalnie.
Pawe? B... Zagrożenie jest bliżej nas. U mnie na osiedlu jak robiłem zakupy prąd odcięli w sklepie i sklep zamknęli z ludźmi w środku bo przecież nie ma kasy fiskalnej ....
Lupus e... Precz z inwigilacją! Precz z DRM w prawdziwym życiu! I w necie też. Ludzie cencie swoją prywatność i uczcie się jak będziecie mogli ją zachować, bo już niedługo nic nie będziecie mogli swobodnie zrobić. Precz z usługami naruszającymi prywatność!
Magdale... Krzysiu też nie podoba mi się ten projekt, ale z tego co wiem kasa będzie musiała być online minimum raz na dobę. Jeżeli masz np kasę mobilną nie musi ona być bez przerwy online, a wystarczy że podłączy się ja na koniec dnia, tak aby mogła wysłać raport. Teoretycznie więc bez czasowego dostępu do Internetu też bedzie można handlować.
?ukasz ... kasa fiskalna moim zdaniem musi mieć jakąś wewnętrzną pamięć bo nie wierze że sieć oraz serwery są wstanie udźwignąć tyle kas fiskalnych na raz. Widać to było po systemie e-pit w dniu uruchomienia. W razie awarii sieci zostajemy bez jedzenia? masakra.
Maciej ... Nie zgadzam się z tezą że w razie awari internetu nie będzie można nic kupić ponieważ KF mają w obudowie układ(tzw pamięc fiskalną) na której są zapisywane sumy+stawki vat.Po 2 zostanie obowiązek codziennego drukowania raportów dobowych(tylko te dni w których jest obrót)
Arkadiu... ATOR ja o tym mówiłem już kilka ładnych lat temu. Ale to nic nie da bo wszystkie rządy świata wolą "plastikową kasę" bo łatwiej ją kontrolować. Wyobraź sobie, że już jest kraj(odszukaj który), w którym ponad 95% operacji płatniczych odbywa się za pomocą płatności elektronicznej i podjęto decyzję o WYCOFANIU GOTÓWKI. Tak, już jest kraj, w którym podjęto decyzję o tym aby wycofać gotówkę.
Ale.... @ATOR zyska na tym tylko gotówka lokalna, bony płatnicze, wymiana towarów i usług. Ludzie sobie poradzą. Ale fakt, będzie ciężko.
Obaj pamiętamy(chyba) te czasy gdy alkohol był walutą :)
Testii ... Troche nie do konca to jest tak, ze te kasy sa online. Wlasciwie nie do konca jeszcze wiadomo co ile beda wysylac dane z kasy do US. Ale brak internetu nie blokuje sprzedazy. To nie jest kasa online jak na Wegrzech, gdzie bez internetu nie uruchomimy kasy. U nas jest komunikacja jednokierunkowa. Z drugiej strony troche racji tu jest bo jeszcze nie wiadomo co bedzie jak np: raz na miesiac bedzie kasa wysylala dane do US, a w tym dniu nie bedzie internetu.
Jacek S... A niech sobie wszystko padnie. Powiewa mi to. Precz z chciwością!
Martin ... Brednie opowiadasz człowieku. Gdzieś coś słyszałeś i paplasz jak dureń .
Madame ... Komentarz Dla Statystyk.
Adrian ... Chipy RFID tuż za rogiem.
Anna ?u... Płacicie kartą TYLKO I WYŁĄCZNIE w razie konieczności,a poza tym TYLKO gotówką i nie dajcie się nabierać, na jakąś bezgotówkową Polskę, manipulacja!
TO JUŻ JUTRO ciekawostki

TO JUŻ JUTRO ciekawostki

Historia kanału TO JUŻ JUTRO zaczyna się w dniu 2016-05-06 12:40:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 157 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 40397801 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 446000 użytkowników.