NIEOFICJALNY KONIEC DRUGIEJ EDYCJI FREAKYMON.COM SzalonaZuzia


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=dTXqYgyNN8YNajlepsze komentarze:

skryty ... czy moglibyście zrbić mapę z fire red?
Mati... Super by było jakby w launcherze była opcja Singla nie tylko "Połącz z serwerem" czy coś :D
Wiktori... Stanowczo poradnik, każdemu może się przydać jak ktoś zapomni co do czego służy ( a w szczególności mi XD bo nic nie wiem ).
xOliver... A teraz już naprawili?
pawelin... Bedzie breeding ??
jezusiu... Powrót jakby ,,jak wymasterować pokemona'' ?
grucha... za głośno muzyka w tle hunter
adas ak... nie dostałem 16 luckyblokuw
aluss -... A co z rangami
OskeyPl... Szkoda że koniec edycji :( Miałem takie dobre pokemony, no ale trudno widzimy się na następnej :)
aluss -... Tak Btw drowel to cfel
_Tsubak... Hunterku więcej miejsca na serwie zrób
Backsit... Mam też pomysł co do tych poradników mógłbyś na koniec każdego odcinka opisywał danego pokemona którego wybiorą widzowie np. Tyranitar jaki robić move set do niego jakie ev wbijać najlepsze naturki dla niego itp itd kto za łapa w góre
Filip r... Hunter bo nie dostałem luckyblocków za free
Kreatyw... Nie musisz mówić jak nie chcesz ale chciałbym wiedzieć bo mówiłeś, że "31 marca pożegnaliście się ze starym technikiem"(myślę, że to był Xopi, ale nie jestem pewien), a później powiedziałeś, że znaleźliście nowego, ale cytuję "ale on jeszcze bardziej poleciał w ch**a" mówiąc o tym nowym, a poprzednim chyba był Xopi i co zrobił Xopi (jeśli to był on), że jak ty to powiedziałeś o następcy (chyba) Xopi'ego, że "jeszcze bardziej poleciał w ch**a"i wnioskuję z twojej wypowiedzi, że Xopi (jeśli to był on rzecz jasna) zrobił coś źle. Gdybyś mógł i chciał powiedzieć co się stało byłbym bardzo wdzięczny, ale ni nalegam, a jeśli pomyliłem się to proszę napisz co napisałem źle. To tyle miałem do napisania i powodzenia z nową edycją. Przepraszam że tyle napisałem. Lofciam cię <3
Edit: Obejrzałem film jeszcze kilka razy przeanalizowałem to co powiedziałeś i wyszedłem w tej wypowiedzi na bardzo dociekliwego idiotę do, którego możesz mieć ból dupy, że pytam się o sprawy które mnie nie dotyczą, ale proszę o wybaczenie za bycie zbyt ciekawskim. Proszę jeśli o czymś zapomniałem popraw mnie. Dziękuję no i siema.
?apa... Hunter czy planujesz kiedyś wrócić do nagrywania Polemon Go? A co do poradników to dobry pomysł bo nie wszystko ogarniam.
SzalonaZuzia ciekawostki

SzalonaZuzia ciekawostki

Historia kanału SzalonaZuzia zaczyna się w dniu 2012-12-09 13:10:39.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 85 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 28406379 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 200000 użytkowników.