Boniek tak kazał gwizdać sędziom. Nigdzie w Europie nie było takiej sytuacji Sport.pl


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=HDHzx5GAu50Najlepsze komentarze:

Krzysie... Znowu będą pikiety o wolność sądów - rotfl ... będą mieli statyści za 50 zł używanie na pochodach.
krewki ... Po co sędziowie, jak jeste Ryży i ma być tak jak on ustawi. Juz dawno powinni Rudego wydupcyć, bo on chowany w czasach gdzie się ustawiało każdy mecz i tak mu zostało
Adusiek... Już widać czemu nie jest sędzią XDD
Mumin M... Co za pierdoła, większość sędziów w Europie na wszelki wypadek gwiżdże a później decyzję konsultuje z VAR i tak to powinno wyglądać. Poza tym karny ewidentny, Jedza z premedytacją zatrzymał piłkę ręką.
mariusz... Wstyd dla tych co nie widzą i cieszą się z tego cyrku ,ręka myje rękę ,pieniądze niszczą wszystko,sztuczne emocje,a radość kupiona. W takim kraju rządzących zydów pazernych,chciwych na pieniądze żyjemy taką mamy piłkę rządzoną kasą piłkarski poker
Tik Tak... Pan Przesmycki , weszło FM oskarżył pana Rostkowskiego o karuzelę watową
lukaszt... Po co sędziowie skoro każdy kibic zna się na przepisach. A panowie dziennikarze w swoich programach ogłosili jaka powinna być prawidłowa decyzja. Po c e te wszystkie kolegia?
Czarokr... To jest Polska logika, jak w sądzie- zabił skatowal człowieka to nie oskarża o zabójstwo a pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Najprostsze rozwiązania w tym kraju prZychodzą najtrudniej. Gmatwac, mieszać, usprawiedliwiać zamiast karać srogo.
Zyga F... Upraszczacie, Boniek jest lepszym sędzią niż trenerem.
Kocia M... Od tego jest prezes PZPN by interweniować gdy sędziowie robią przekręty...
K K... A gdyby tak profesjonalnym piłkarzom amputować ręce, albo chociaż wiązać?
Waldo... Już przed sezonem było wiadomo że Legia będzie mistrzem i wszyscy wtajemniczeni są tego świadomi.
lukasgl... Pierwszy karny był. Na 100%.
mariusz... WŁAŚNIE PANIE ZIBI!!!!!!
Kamil K... Dobrze gada?polac mu⚽?
Minecie... Jak zwykle ogórszczyzna i partyzantka. Co na to sędzia Jaskóła ?
Kosmona... A czy jest przepis o tym ze sedzia po zmianie zameldowania nie moze sedziowac meczow druzyn "X" i "Y" ? Bo jesli w gre wchodzi tylko to ze podczas robienia licencji sedziowskiej jest przypisany do danego okregu ze wzgledu na zameldowanie a pozniej jego "migracja" jest juz bez znaczenia dla zwiazku sedziowskiego to po co bijecie piane ?
R R... Rozsmiesza mnie ktoś kto mówi że to mecz o mistrzostwo Polski. Jak ktoś tak mówi to chyba nie zna polskiej ligi.
Michal ... Łamali, łamią i będą łamać... różnica taka, że wiemy iż kiedyś brali za to kasę pod stołem, a teraz mają jakiś inne powody, nie jest to wyłapywane lub popełniają straszne gafy...
Matt 96... Prawda jest taka ze ta cała liga jest pod 7egie 4 lata temu Jaga-legia mecz o mistrza co robi sędzia karny z dupy w ostatniej minucie meczu gdyby nie tamten przekręt Jaga byłaby mistrzem teraz mecz w Gdańsku kolejny przekręt i zobaczycie w meczu Piast-legia też sędzia będzie robił wszystko żeby legia nie przegrała i miała mistrza nasza liga nigdy nic nie osiągnie jeżeli pzpn będzie ciągał na sile jedna drużynę na mistrza.
Sport.pl ciekawostki

Sport.pl ciekawostki

Historia kanału Sport.pl zaczyna się w dniu 2011-09-21 12:48:51.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3155 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 40423171 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 121000 użytkowników.