Smętarz dla zwierzaków 2019 RECENZJA BEZSPOILEROWA Galeria Horroru


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=p605SyCxEN8Najlepsze komentarze:

w.madeX... Ja nie jestem zbyt zadowolona z filmu ale nie było źle, jest bardzo dużo momentów które nie zgadzają się z książką i zmieniania ważnych faktów np. tego kto został zabity przez ciężarówkę (a zwłaszcza zmienione zakończenie) ale ogólnie odtworzony fajny klimat takie 6/10
Jum... Nigdy nie miałam styczności z tą historią, film cały zrozumiałam i nawet nieźle się bawiłam... ale w tym złym sensie. Bo na horrorze nie powinnam się chyba co chwilę śmiać, prawda? Ale no niestety, zamiast się bać, ja pół filmu śmiałam się z głupoty jaką prezentuje ta produkcja. No i potwornie mnie to wszystko nużyło, gdyby nie te wszystkie głupoty pewnie bym zasnęła po parunastu minutach
Artur F... Ksiazka mega.Film spoko
Omega... Twój kot tak się poddaje na rękach jak i mój, chyba to wspólna cecha czarnych kotów z kwadratem na piersi.
kejfurr... Ta grupa dzieci mogła jednak być znacząca, wskrzeszone dzieci które są odmienione tak jak została ta rodzina, mogły w tym lesie mieszkać.
?????g ... Ok, przełamię się i może obejrzę wreszcie horror ?
*Zbiera... Gościu! Masz chyba najlepszy kanał tego typu na polskim YT. Powinieneś mieć więcej subów.
A? X... Właśnie wrocilam z kina ;)
Szczerze mówiąc, znacznie mocniejsze dreszczyki przechodziły mnie przy poprzednich interpretacjach. Teraz, wiedząc, o czym jest film, było znaczniej spokojniej. Tak, dokładnie odgrzewany kotlet ;)
Jednakowoż polecam.
Kryspek... jak dla mnie film ten to kalka tego z 1989, poszerzony o nawciskane jumpscary co chwile, i lekko zmienioną fabułę. Postać chorej siostry przerażała wg mnie najbardziej, dodała jakości temu filmowi. Koteł też ciekawszy w remaku :) 6/10 dla mnie
Alice M... Książka i zakończenie z niej najlepsze.
Komando... Dlaczego tytuł na książce jest z błędem ortograficznym ? Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć ? proszę :D
tajemni... Film 15+ mam 13 i nawet to powiedzialam bo mi kazali powiedziec a i tak mnie wpuścili XDDDD
FRIGHT ... Jak można ocenić wersje z lat 80 na 5+ ??? Gimby nie znajom....
ms443... YouTube się nie przywala za tę muzykę na początku??
szylwia... Czyli jak chyba zawsze, książka to jednak książka :D Z tego co pamiętam to mówiłeś że masz urodziny 5 maja, a ja sobie tak odpaliłam dziś ten filmik i mi się przypomniało, bo w końcu ktoś kto ma w ten sam dzień co ja :D To wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń ??
Arkadiu... Film taki 6/10. Było niezle ale według mnie fabuła za szybko poszła do przodu, a końcówka w ogóle nie porywa.
Sylwia... Brawo! Po obejrzeniu filmu miałam takie same odczucia.. czegoś zabrakło.. za szybko się skończyło.. na możliwości dzisiejszych czasów bardzo słaba produkcja. Poszłam z ciekawości bo widziałam stara wersję, i obie mają w sobie taki niedosyt. Moje dzieci z kina wyszły z takim WTF ?
Czszloj... Mówisz, ze relacja z Judem była mniej zarysowana niż w pierwszej próbie adaptacji? Jeśli przeczytasz książke to odkryjesz, ze cała moc tej książki nadal drzemie zapisana na fizycznych kartkach, w dialogach i dniach, króre spedzali ze sobą bohaterowie, oglądając ten film miałem jedynie wrażenie jakbym oglądał zwiastun tej książki. Kssiązka jest naprawde mądra a opisy scen tak działają na wyobraźnie, ze ciężko było mi patrzec na niektóre sceny wygrane na wąskich kadrach, nie oddające zadnych emocji.
jedna z najlepszych książek, ta adaptacja jest jej nie godna, niestety
Czszloj... niby bezspoilerowo, a spoiler już w pierwszysch 50sekundachXD<3
Galeria Horroru ciekawostki

Galeria Horroru ciekawostki

Historia kanału Galeria Horroru zaczyna się w dniu 2016-05-26 16:49:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 646 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 12551238 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 65700 użytkowników.