ABSURD! Sprawdziłem jak wyglądają protesty nauczycieli... NIKOGO NIE MA W SZKOŁACH! The right side of the Internet


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=He_Nw8h__DUNajlepsze komentarze:

adek 33... No panie radny Pan chyba do szkoły nie chodził . Wybierz się za rok do szkoły w Wielki piątek czwartek i wtorek po świętach . 30 lat temu do szkoły chodziłem i od tego czasu co roku szkoła była pusta. Wywaliłes jakas wielka sansacje a czemu nie pienisz że tyle lat mają te dni wolne i kasę normalnie brali czy nauczyciele sami sobie zorganizowali to wolne seriooooo zrób reformę a nie podludzaj mało ogarnięte ludki które klepna Twój punkt gównianego widzenia.
Danka O... Panie kowalski dzięki takim ludziom jak pan radny są wykrywane patologie w Polsce,a kto to ma robić,bo jeśli uważasz że to szukanie sensacji to tak to jest sensacja jak ta grupa nierobów nas mamiła jacy to oni biedni poszkodowani,no teraz wyszła prawda.Uwazam że powinno się o tym mówić i napiętnować takie zachowania,bo Polacy mają prawo znać prawdę choćby z tego powodu że pracują na tych leni wątpliwych nauczycieli a pan kowalski to zapewne nauczyciel który boi się prawdy o tej kaście dlatego ich broni,powiem tylko tyle że dojdzie do takiej sytuacji że będzie wstydem przyznanie się że jest się nauczycielem,co kiedyś zawód nauczyciela wiązał się z szacunkiem,niestety dzisiaj ta grupa ciężko sobie zapracowała aby traktować ich z pogardą.Kiedy takie niemoty uczą nasze dzieci to napewno nie wyrosną na odpowiedzialnych ludzi chyba że rodzice włożą wiele pracy aby odchamiac swoje dzieci po takiej wątpliwej edukacji,życzę rodzicom ogromnego chartu ducha i szczerze nie zazdroszczę im,nie dziwię się że wiele małżeństw nie decyduje się na to aby mieć dzieci bo to nie lenistwo jak wielu sądzi ( choć w niektórych wypadkach tak jest) tylko ogromna odpowiedzialność wychować w tym zdziczałym zdemoralizowanym i bez żadnych zasad świecie.
Marian ... Pozwalniac tych leni
Marian ... Pracują 1/2 etatu więc połowa pensji
weronik... Nie dałabym ani grosza im podwyżki, bo uważają się za taką samą kastę jak sędziowie...
Dwa miesiące wakacji opłacone, karta nauczyciela i inne dodatki, a lekcje odwalaja, często zadają uczniom coś do czytania a sami na lekcji zajmują się ze sprawdzianami , dyktandami , tym co powinni robić w domu, bo za takie zajęcia domowe mają płacone, ujęte jest to w ich obowiązkach.
neurona... Nauczyciele to największe nieroby. Protestujących powinno się zwolnić
Kamil R... Hehehe dobre
Przemys... A czy to nie był Wielki Piątek? Od kiedy w Wielki Piątek są lekcję?
Dobrze, że autor to zaznaczył.
W polskich szkołach już czwartek i piątek przed świętami są wolne od zajęć.
Norbert... W chuja lecą
Adam Ma... Bolszewizm najczystszej postaci. Broniarz i zgraja fora ze dwora. Wiecie ile forsy z budżetu wypływa na jedno dziecko? 1500 zł, bon edukacyjny zapewniłby doskonałe funkcjonowanie dobrych szkół, dobre pensje dla dobrych nauczycieli i wypad ze szkoły leniów i obiboków za gigantyczną naszą forsę.
PiS ściemniał , niczego nie zdemokratyzował w szkołach, dalej panuje socjalizm. Już nie mówię jakie mają poglądy polscy nauczyciele.
Tęczowe piątki, to katastrofa wizerunkowa PiS. Tylko Konfederacja, to jedyne wyjście by Polskę zreformować.
Tomasz ... Nie ma to jak dostać kasę za nic nie robienie . Siedzą sobie w domkach i słynne powiedzenie ,, czy się stoi czy się leży kasa się należy ,, ???
KaroleK... Akurat to klamstwo. U mnie w szkole przez caly miesiac w szkole byli WSZYSCY doslownie wszyscy nauczyciele, robili zebrania w jednej z sal. Byl wyznaczony przewodniczacy, sekretarz. Bylem z ciekawosci zobaczyc jak to wyglada w 3 losowych dniach.
Elzbiet... Ani złotówki im nie zapłacić banda darmozjadów i nierobów siedzą w domu , dobre??!!
Adam Cl... Ja pier... lę. Tusk to by wysłał na nich policję z gumowymi kulami, jak na górników. Kaczor musi się jeszcze wiele nauczyć...
mupiter... KOMUNAlna społeczność...i przyzwyczajenia...
matys05... udostępniać !
Thorgal... To samo jest w moim mieście,wojewódzkim.Stoi biurko,wisi kartka strajk i siedzi jedna kobieta z jakąś listą do podpisu przez koleżanki,kolegów.Kpina
El?biet... Kombinatorzy!Takie wzorce dla uczniów.
Iresh M... Nie wiem co Wy macie z tymi nauczycielami. Mają prawo do strajku, mają prawo walczyć o godne pensje, tym bardziej ,że cały czas słyszą, jak jest wspaniale, ''wszystkie dobra podzielimy po równo, dla bezrobotnych wszystko, dla pracujących g...o''
Pawe? K... jesteś debil szukasz czego niema
PrawicowyInternet ciekawostki

PrawicowyInternet ciekawostki

Historia kanału PrawicowyInternet zaczyna się w dniu 2008-11-16 01:23:41.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4886 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 82249508 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 116000 użytkowników.