Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 32997 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 176764052 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 138069 użytkowników.

Telewizja Republika POLSKI RACHUNEK ZA WOJNĘ 2019 05 13


Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!Telewizja Republika POLSKI RACHUNEK WOJNĘ

Najlepsze komentarze:

Hussar ... O to więcej niż ustawa 447!
Teraz tylko musimy być skuteczniejsi od Izraela by dostać swoje.
Tym bardziej ,że nam się należy a im NIE!
NPC#213... Jak wam nie wstyd ukrywać przed Polakami największe zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski od czasów II wojny światowej!!!
Wladcac... A teraz Niemcy zarządajom oddania ziem zachodnich. Rosjanie natomiast rachuneczek za uratowanie polaczków od piecyka.
NPC#213... Akt 447!
Pierwszą rzeczą o której wypowiedział się Mike Pomoeo (sekretarz stanu Stanów Zjednoczonych) to naciski na rząd POPiSu o uchwalenie "kompleksowego ustawodawstwa"
"Polacy niczym się nie martwcie my nigdy, przenigdy, nic..." Gówno prawda. Rozmowy się toczą od ponad pół roku. Rząd POPiSu ukrywa przed nami te rozmowy.... Gdyby nie notatka ujawniona przez Stanisława Michalkiewicza to dalej by udawał i cicho byłoby.
Rząd Ustawą 1066 dał Amerykanom prawo do używania ostrej amunicji przeciwko Polakom! Dał sobie prawo do wywlaszczania ludzi z domów! A na końcu przysyła tu OBCĄ ARMIĘ. TO FAKTY
NPC#213... Akt 447. Rząd POPiSu wraz z publiczną telewizją ukrywają przed Polakami największe zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski od czasów II wojny światowej! Kłamią nam prosto w oczy, że jesteśmy bezpieczni!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw