Opuszczony Hotel W Czeskich Górach |Urbex 155|

Subskrybuj: Wesprzyj mnie na Patronite: Wejdź na FB: Instagram: W dzisiejszym odcinku, wspólnie z Janem z Ciemnej Strony Poznania: przekraczamy granicę, aby zwiedzić bardzo dobrze zachowany hotel. Niestety, spory ruch wokół części obiektu, jak i zamknięta większość budynków, nie pozwoliły w pełni eksplorować tego miejsca. Jednak śmiało mogę powiedzieć, że tak dobrze zachowane obiekty, zdarzają się bardzo rzadko. Tym bardziej, jeśli są opuszczone od kilkunastu lat. PS: specjalnie nie podaję nazwy obiektu, ani jego lokalizacji. Wiem, że ich znalezienie nie będzie trudne, ale podawanie tych danych w komentarzu będzie kończyć się banem! #akcjalokalizacja #urbextoniewandalizm: Muzyka: Chasma Silver Maple Low Ambience 1 IN C And D Bill Ferngren Low Ambience 8 IN G And A Bill Ferngren Low Ambience Rhytmic 2 Bill Ferngren Low Ambience Rhytmic 9 Bill Ferngren Low Drones Non Rhytmic 3 Anders Ekengren Mystery Minutes 13 Gunnar Johnsen Peaceful Surroundings Bill Ferngren Mysterious Moves 11 Per Söderblom Mysterious Moves 16 Per Söderblom Low Drones Rhytmic 2 Anders Ekengren Low Drones Rhytmic 6 Anders Ekengren Low Ambience Rhytmic 4 Bill Ferngren Car Accident Magnus RingblomOpuszczony Hotel Czeskich Górach |Urbex


Najlepsze komentarze:

Basia B... Świetny odcinek, więc jak zawsze ? a przy oglądaniu starych telewizorów, magnetofonów ogarnęła mnie nostalgia, ech to były czasy. Rocznik 1985 pozdrawia?
goryl33... 39:50 to jest kostkarka do lodu.
De la C... świetny film... sub poleciał... w odróżnieniu od innych eksploratorów podoba mi się ogólne pojęcie o znajdujących się sprzętach... jesteś merytorycznie przygotowany, dlatego miło się słucha i zwiedza z Tobą pomieszczenia... film 45 minut, a zleciało nawet nie wiem kiedy... aż chce się więcej... pozdrawiam... życzę sukcesów... będę śledził.... powodzenia...
Gzegorz... stacja pod Ipoda na wtyk 30 pin szytkie ipody clasiki można tam podłaczyć .
Gzegorz... Ja do tej pory mam Decka Technicsa z podświetlana kasetą 4ro ścieżkowego i kasety nagrane na Dolby C z koncertów większośc kaset to Maxelle ,TDK i Sony wszystkie chromowe.
Barbara... Jaka miejscówka! No doprawdy rzadko możemy oglądać tak dobrze zachowane i bogate miejsca. Wartość dodana to Wasz duet ❤️, lubię Was oglądać i słuchać. Dziękuję za wycieczkę, obie łapki w górę i pozdrawiam
Kadzior... Bardzo proszę o pomoc i udostępnienie z góry dziękuje.

https://pomagam.pl/kadziewicz
Urbex I... Miejsce konkretne oby więcej takich eksploracji świetny film pozdrawiam. Oczywiście leci łapka w górę.
matii... Niby film długi, ale oglądając tak świetnie zachowane pomieszczenia zleciał w moment. Szkoda, że w Polsce wszystko muszą zniszczyć.
SpiOcH... Jestem z koszalina znam palac w okolicach ktory jest na sprzedaż, ze 3 znajomymi odwazylismy sie tam wejść o 4.15 rano przez piwnice gdy doszliśmy do holu wszystko bylo tam w dobrym stanie, jako jedyny bo im tel ostrosci nie lapal, zrobiłem 3 zdjęcia po czym wyszliśmy, w domu oglądałem zdjęcia i zauważyłem ciemną postać i nie tylko, pokazałem to im to nie uwierzyli własnym oczom byliśmy w szoku, nie mogę napisać gdzie to jest ani udostępnić tych zdjęć ponieważ obiekt jest chroniony prawami autorskimi, zdjęcia zachowalismy dla siebie.
Co nie którzy mogą sie domyśleć o jaki obiekt mi chodzi mój znajomy ma znajomego który tez tam byl i zrobił zdjecia w tym samym miejscu ale na nich widać całkiem inne postacie.
ciro de... W POLSCE BY WSZYSTKO UKRADLI ZŁODZIEJ
malgorz... Panowie, kawał dobrego materiału, gratulacje
Monika ... Super obiekt widać że tam jest inaczej niż u nas tam się szanuje cudzą własność że nie niszczą i nie kradną. U nas to by w kilka miesięcy rozkradzione i zniszczone smutne to ale prawdziwe. A te meble które zabezpieczono były są super szkoda że stoja tam. A tak to super urbex ???? i barrrrrdzo długi pozdrawiam ??????
Stoproz... Wyglada jak by ktoś kosił na bierząco trawę heh, w ogóle nie zarośnięty teren
Male?st... Like od mnie za żarty kolegi :D Ma może swój kanał na youtube?
Mietek ... Polscy " Łowcy okazji" już tam jadą.
Wróćcie za 3 miechy a zastaniecie gołe ściany ?.
Klaudia... Kto te łóżka tachal tam na strych ?dobrze że są teraz piwnice???
Jordano... Ten hotel już był u rządnego pozdrawiam ;)
Andrzej... najlepszy duet byle tak dalej????
dk art... super odcinek
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCT9zYFAKPIor6eJRh_yZLYw