Sony Xperia 1 na Electronics Show 2019

Podczas targów Electronics Show 2019 na stoisku Sony można było zobaczyć model Xperia 1 Więcej informacji znajdziecie na stronie Xperia Electronics


Najlepsze komentarze:

mehedi ... So premium!i want this beast!but couldn’t get it becaus of money problem...but i love sony!?
kerih A... Czerwiec ?! nie mogę tyle czekać :( Robię skok w bok do OP7 nigdy go nie miałem.. także może wrócę do sony za 2 lata ;).
Przemek... 3:06 Serio??? Posiłkujemy się zdjęciem pstrykniętym, właśnie ze względu na to, ze czekamy aż.. yyyyy, na to aż będzie mógł trafić do sklepu ze smartfonem..., rozumie ktoś coś bo ja nie kaman!!!
Przemek... 2:08?????????????? WTF???????????
Przemek... 0:32 gada jakby to on go stworzył..!!!,
Gabor K... I understand nothing ?
Luis Sa... I hope is coming to America I love sony products
Hronoma... What language?
demon69... Why do it have to be so tall? Damn Sony
Xperia ... I NEED THIS X1 BUT CAN'T BUY IT!! Damnit Sony why exit markets and complain about sales!!
schello... Nie pierwszy a drugi na świecie ,dawno dawno w tym świecie był taki LG
sheldon... I can't wait ?? sony 1
Dominik... Jak by to była bryła jak xperia z3 + jack to brałbym to nawet za 5000 zł tylko by musieli jeszcze baterie dodać do 3800-4000 i by było idealo :) Dlatego czekam na xperie 3 bo 3 w sony sa zazwyczaj najlepsze :P
kamper1... Do filmów idealny ale ja bym się skusił bardziej na s10plus
Alex Wi... Produkt jest "gotowy" ale soft jeszcze nie. Śmieszne tłumacze Sony. Pół roku temu była mowa o tym modelu i jeszcze nic nie zrobili. Proporcje kinowe? A po co mi 21:9 na 6 calach - taka długa, wąska kiszka. To tak jakby jeść zupę widelcem. Widać że Sony niema żadnego pomysłu na smartfony. Samym marketingiem świata nie zdobędą.
A Frank... Qi...!?
Smaczny... Ciekawe czy wytrzyma dzień bez ładowarki ??
Filip B... Xperia 1 to wcale nie pierwszy smartfon z ekranem o proporcjach 21:9 jak twierdzi przedstawiciel Sony. Przecież ta sama firma ma w portfolio Xperie 10 i 10 Plus, które były dostępne już wcześniej.
Moto Wo... 2 miesiące do premiery a aparat "Soft" nie działa to jakaś porażka. Mam konsolę i telewizor marki Sony. Miałem xperia z1 compact więc jestem związany z marką, ale czytając różne artykuły w necie widzę ewidętny upadek w tej kategorii elektroniki użytkowej.
INDYWID... Sony powinno konkurować w tym samym segmencie co Redmi, Honor, Oppo, a od niedawna, czyli odnowienia serii A także Samsung - średnim. Naprawdę stać ich na to.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCDj2p54WC3R5mabUn6BZIbA