MÓJ MAKIJAŻ STUDNIÓWKOWY 15 LAT PÓŹNIEJ | KATOSU

Zostawcie komentarz i like ❤️ Spis użytych produktów: Moja marka sztucznych rzęs: Supernova Lashes Więcej o mnie: Znajdź mnie na FB: Mój IG lifestylowy: Współpraca: MAKIJAŻ STUDNIÓWKOWY PÓŹNIEJ KATOSU


Najlepsze komentarze:

Marta P... Hm, czy ja oprócz podkładu (eris) i tuszu do rzęs (max factor 2000 calorie) mialam jakiś makijaż, no i jeszcze błyszczyk, ale cieni do oczu to nie pamietam, nic szalonego to to nie bylo, ale studniówka 23 lata temu byla cudowna i bawiliśmy się świetnie... Pozdrawiam i dziękuję Ci za przypomnienie tamtych czasów
Emilia ... Totalny sztos ??
Mini Mo... Krótki, za krótki? ale fajny, ja swojego makijażu nie pamiętam może to i lepiej?, ale doskonale pamiętam jak to fryzjerka powiedziała że mnie nie uczesze bo mam za długie włosy. Ale na wysokości zadania stanęła moja mama i jak mi machnęła koka to wszystkim pułka opadła.
Wioleta... Promieniejesz ??
Agniesz... Fajnie oglądać taki progres. Ale sam makijaż był bardzo pomysłowy.
dan gaw... Byłaś piękna ,teraz jesteś jeszcze piękniejsza. To samo jeśli chodzi o makijaże. Rozkwitasz,rozwijasz się i jesteś na takim etapie że już nie musisz nikomu nic udowadniać. Nadal jednak mam niedosyt,wolałabym żeby było Cię więcej,o wiele więcej. Wiem że instagram..Pozdrawiam Cię Piękna..
Justyna... Powiem Ci, że ja miałam studniówkę 3 lata po Tobie i ja nie wiem jakim cudem miałaś taki konkretny makijaż, jeszcze kryształki. Szok ?
Lena G... Szkoda, że nie podajesz w opisie jakimi kosmetykami wykonujesz makeup ??
Izabela... Ja kiedyś też używałam tylko srebra na oczach jak sroka, a dziś kocham kolorowe makijaże. Porównując kiedyś makijaz a dziś to o wielu rzeczach nie miałam pojęcia ?
Justyna... Oj Kaśka, przeginasz.... Nadal za krótko, czekam teraz na jakiś ciekawy filmik godzinny conajmniej ???
Sylwia ... Pierwsza
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC6RB3Z155elL0xkucydYCww