MÓJ MAKIJAŻ STUDNIÓWKOWY 15 LAT PÓŹNIEJ | KATOSU


Zostawcie komentarz i like ❤️ Spis użytych produktów: Moja marka sztucznych rzęs: Supernova Lashes Więcej o mnie: Znajdź mnie na FB: Mój IG lifestylowy: Współpraca: MAKIJAŻ STUDNIÓWKOWY PÓŹNIEJ KATOSU

Najlepsze komentarze:

Justyna...Oj Kaśka, przeginasz.... Nadal za krótko, czekam teraz na jakiś ciekawy filmik godzinny conajmniej ???
Izabela...Ja kiedyś też używałam tylko srebra na oczach jak sroka, a dziś kocham kolorowe makijaże. Porównując kiedyś makijaz a dziś to o wielu rzeczach nie miałam pojęcia ?
Lena G...Szkoda, że nie podajesz w opisie jakimi kosmetykami wykonujesz makeup ??
Justyna...Powiem Ci, że ja miałam studniówkę 3 lata po Tobie i ja nie wiem jakim cudem miałaś taki konkretny makijaż, jeszcze kryształki. Szok ?
dan gaw...Byłaś piękna ,teraz jesteś jeszcze piękniejsza. To samo jeśli chodzi o makijaże. Rozkwitasz,rozwijasz się i jesteś na takim etapie że już nie musisz nikomu nic udowadniać. Nadal jednak mam niedosyt,wolałabym żeby było Cię więcej,o wiele więcej. Wiem że instagram..Pozdrawiam Cię Piękna..
Agniesz...Fajnie oglądać taki progres. Ale sam makijaż był bardzo pomysłowy.
Wioleta...Promieniejesz ??
Mini Mo...Krótki, za krótki? ale fajny, ja swojego makijażu nie pamiętam może to i lepiej?, ale doskonale pamiętam jak to fryzjerka powiedziała że mnie nie uczesze bo mam za długie włosy. Ale na wysokości zadania stanęła moja mama i jak mi machnęła koka to wszystkim pułka opadła.
Emilia ...Totalny sztos ??
Marta P...Hm, czy ja oprócz podkładu (eris) i tuszu do rzęs (max factor 2000 calorie) mialam jakiś makijaż, no i jeszcze błyszczyk, ale cieni do oczu to nie pamietam, nic szalonego to to nie bylo, ale studniówka 23 lata temu byla cudowna i bawiliśmy się świetnie... Pozdrawiam i dziękuję Ci za przypomnienie tamtych czasów
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC7shd07sxXvOR37Kl339raQ


katOsu ciekawostki

katOsu ciekawostki

Historia kanału katOsu zaczyna się w dniu 2007-03-13 23:50:26.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 538 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 39076772 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 206926 użytkowników.