Delegacja z Izraela w Polsce, pedofilia w Kościele i bierność...


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę: Delegacja Izraela Polsce, pedofilia Kościele bierność Polaków! Piotrowski Łuksza! LIVE!

Najlepsze komentarze:

Anna An... P e d o f i l i a w Kościele wychodzi tylko dzięki świeckim mediom, także tych zboczeńców takich jak zmarły arcybiskup Józef Wesołowski jest spory procent i oni żądni są władzy, pieniądza i rozpusty, pokładając ufność jedynie w przejściowościach tego świata, mając za nic miłość Najświętszego, w związku z czym obojętni są na cierpienia bliźnich, które czasami nawet upajają ich, także z takimi zwyrodnialcami nie ma żadnej możliwości, aby budować pokój na pojednaniu i miłosierdziu Bożym.
Anna An... POPiS swoimi “złocistymi”, wypaczonymi zapewnieniami i najprzeróżniejszymi izraelsko-brukselskimi działaniami nabiera jedynie takich samych kretynów, jacy są oni sami, także niszczą oni Polskę na najprzeróżniejsze sposoby, aby ona płynęła na śmiercionośnych falach genderyzmu i tęczowej rewolucji.
Jacek O... KGB infiltruje kościół od '45 . Siekielski jaka ma narodowosc??????
Gregori... Jakoś ten tytuł filmu dziwnie się zbiega z polityką rzadu z izraelem ?
Jan Jar... CO TEN
PO PIS
NAWARZYL?

JESZCZE JEDNA KADENCJA PO
JESZCZE JEDNA KADENCJA PIS
I
POLSKI NIE MA.
PODZIELIMY LOS INDIAN
Piotr F... Trzeba MARSZ powtórzyć. Musi się promować.
Renata ... Polityka Izraela = pedofilia pośród księży = film Sekielskiego= kurtyna dymna dla delegacji izraelskiej chcąca ograbić Polaków. Kurtyną dymną jest też środowisko LGBT, czarne marsze. Wszytko, co gorszy katolików przez profanowanie sacrum i łamiące katolicki kręgosłup moralny
Gra?yna... Kategorycznie Tak. Dzieki niemu Polska przetrwala. rozbiory
Bliska relacja z Jezusem jest lekiem.na kazde zlo.
W gore sevca
Jakub P... Kontekst filmu to nie podofilia a systemowy sposób jej tuszowania .
Jarek C... te zydowskie negocjacie na tytuly w gazetach ... ich faszyzm i buta sprawiaja ze zidiocieli a to ich przekonanie o wyzszosci intelektualnej to mit - o moralnej to szkoda mowic - gady to stopien dla tych komorek nieosiagalny
Galaxy ... nawet 1 zlotöwki dla zyduw od Polski sie NIE nalezy ! i zerwac kontakty z zydostwem za taka Napasc na Nasz Kraj .
Jarek C... wybaczcie ale podejmujecie lewacka narracje . pedofil to pedofil - co do tego ma kosciol ?! .chcecie nie na wedke tylko sieciami lapac pedofili ?- zarzuccie je na paradach rownosci !!!
Sz Fene... Trochę zdziwiło mnie, że Pan Piotrowski bronił z początku księży z punkty widzenia siły ludzkiego ducha i jego "budowy" (Pilecki, charytatywna praca, ciężka praca), a nie Bożej Prawdy. Najważniejsze wydaje mi się "rozdzielenie" (w cudzysłowie bo nie da się rozdzielić) Kościoła jako Mistycznego Ciała Chrystusa i Kościoła jako instytucji. Krytykować ten film za fałsze i ideologiczne skrzywienia, ale przyjąć faktyczność zdarzeń (bo tego nie widziałem, żeby ktoś kwestionował. i jakoś "przymusić" naszych (części z na, bo wiem, że nie każdy chadek/narodowiec to katolik/wierzący) do umiejętnego znalezienia kanału z państwem do transferowania pedofili pod świecki wymiar kary polecam wywiad Pana Warzechy z Panem Łozińskim w Sensie TV
Tadeusz... tak, czym lepiej w Polsce tym gorzej dla KOD i konfederatów i rusofilów rokuje - dlatego nie pomagacie, dlatego z takim przekonaniem pogardzacie ubliżacie i kłamiecie
Jacek G... Mecz będzie ciekawy...✌✌✌
Bea Ska... Cóż, więcej wymagamy od tych, którzy głoszą moralne zasady życia
Kama XY... A co wy na to? Niemiecki klient nazwal Polaka "polskim idiota". Polak zostal zwolniony.
"Gdy zapytał jednego z dyrektorów co jego zdaniem miał zrobić z klientem, który złamał przepisy i nie chciał wyjść z magazynu, odpowiedź szefa zdumiała go. – Usłyszałem, że nawet jakby mi Niemiec napluł w twarz to nie mam prawa nic zrobić – dodaje. Choć w jego sprawie próbowała interweniować zakładowa Solidarność, to nikt nie chciał jej słuchać."
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/zgorzelec-ponizony-pracownik-sklepu-musial-sie-zwolnic/7w9yv9r#slajd-2
Anto n3... Panowie udokomentowuje tylko sąd i sąd wydaje wyroki
Lukasz ... nawet daje się oglądać, rozumiem, że jesteście wspolnotą kościoła i jesteście zatroskani jej upadkiem tylko powiedzcie mi proszę czemu osoby takie jak ja są zmuszni do płacenia na tą sodomę?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ


wRealu24.pl ciekawostki

wRealu24.pl ciekawostki

Historia kanału wRealu24.pl zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2458 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 113943175 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 248013 użytkowników.