MMOPLAYA ciekawostki

MMOPLAYA ciekawostki

Historia kanału MMOPLAYA zaczyna się w dniu 2010-01-09 23:40:26.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2410 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 17950906 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 48923 użytkowników.

PRACA PRZY GLORIA VICTIS oraz ... 15.05.2019


Chcielibyście pracować przy profesjonalnym projekcie polskiego MMORPG? Imponowała wam praca Black Eye Games odpowiedzialnego za grę Gloria Victis? Nic nie stoi na przeszkodzie aby dołączyć do ekipy bo ... praca szuka człowieka. Tester gier z perspektywą na rozwój! DO OGLĄDANIA INNYCH FILMÓW INTERESUJE CIĘ E SPORT? KUP FOTEL RAZEM Z NAMI! KOD RABATOWY 10%: MMOPLAYA KOD RABATOWY: XMMORPGX Nasz Discord: Nasz Portal: Nasze Forum: #blackeyegames #gloriavictis #pracaPRACA GLORIA VICTIS 15.05.2019

Najlepsze komentarze:

_KLIMO_... Jaki LostArk ? tylko PathOfExile ! :D
MrRalex... Muzyczka z GV! :)
Wiolarz... Tester gier nie jest pracą rozwojową. Zwrot "znajomość podstaw Unity" mówi wprost o tym iż zakres obowiązków będzie 4x większy niż w przypadku zwykłego testera, przy okazji nie zapewniając wyższego wynagrodzenia. Zawód ten jest niezwykle wymęczający swoją powtarzalnością, A tym bardziej Nie Satysfakcjonująca.
Rumun12... Lao czekam bo to jedyna nowa gra mmorpg jaka uciagnie mój 5 letni laptop.
coyote ... Kibicuje projektowi Gloria Victis już od paru lat, ale im dłużej to jest w aphie (a to już idzie w parę ładnych lat) tym większe prawdopodobieństwo, że to będzie wieczna alpha.
Loczek ... Yo
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCvXJn9KUYNjxRtiQYHN-HQQ