Manipulacja TVP Marsz STOP 447 marszem PiS?

Wiadomości TVP zasugerowały, że marsz zorganizowany przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, z udziałem narodowców, członków Konfederacji oraz AgroUnii to marsz rządowy. Dlaczego ustawa 447 jest tak ważna, wyjaśniał w Sejmie poseł Jacek Wilk. ================================================= Subskrybuj Twitter Facebook ================================================= Serdecznie polecam! Prawicowo Informacje, polityka, humor oraz realia w Polsce i na świecie. ================================================= Jeśli chcesz możesz zostać moim Patronem Numer mojego konta bankowego dla osób, które chcą mnie wesprzeć finansowo: 50 1140 2004 0000 3402 4863 3547 Oraz adres e mail mojego konta PayPal: Dziękuję za wsparcie! ================================================= Źródła: Elżbieta Kruk: Zbigniew Kuźmiuk: ================================================= Muzyka: Alan Walker Fade [NCS Release] NoCopyrightSounds Alan Walker ➞ Facebook ➞ SoundCloud ➞ Twitter ➞ YouTube ➞ Instagram Manipulacja Marsz marszem


Najlepsze komentarze:

Krzyszt... Już Duda w czerwcu jedzie na wezwanie Trampa po instrukcje w sprawie realizacji roszczeń . Odwołanie spotkania z delegacja izraelska jest przykrywka dla swojego elektoratu PiS ze niby są tacy ostrzy w stosunku do Żydów . A Tramp wezwał Dudę bo zaimponowała mu jego ,, mądrość " ? Pic na wodę .
czuk81... Brawo JzW
TheApok... Dobra robota pozdrawiam
Sebasti... Traf chciał, że po blisko 2 latach postanowiłem obejrzeć i ocenić propagande Kurskiego i trafiłem na to konkretne wydanie "Wiadomości aka Russia Today".
To co tam zobaczyłem przerosło moje oczekiwania. Wypisz wymaluj TVNiemcy. Rzygać się chce! Tfu!
Filip N... Padłem ze śmiechu jak reklama która wyskoczyła na twoim filmie, była reklamą partii razem XD
Król J... Na tym filmie wyświetliła mi się reklama partii razem xd
Sethste... Ale o co te larum. Ty dopiero odkryłeś że tvp jest w 100 % pisowskie? Pogadajmy o filmie Sekielskiego
Marcin ... Polska racja- KONFEDERACJA!
Borys S... Jebac pis
Bo?enka... Ja zauważyłam że bardzo mało mówi się o Konfederacji w TVP Przypadek? Nie sądzę, najwidoczniej się ich boją
Mike z ... Syjonistyczne kukiełki należy odsunąć od władzy i ukarać za kolaborację z syjonistami!
Kamil G... Pokaże dla ojca to może mi w koncu uwierzy w manipulacje PiSdzielców
Adam Mi... Nadinterpretacja zdecydowanie żeby uderzyć w wiadomości!
1 2... Stop ACT447 ❎❎❎
1 2... PIS PO JEDNO ZŁO ❌❌❌❌
1 2... ??? UDOSTĘPNIAJCIE SPOTY WYBORCZE KONFEDERACJI WSZĘDZIE GDZIE SIĘ DA ?? NIECH SIĘ NIESIE PO CAŁEJ POLSCE !!!!!! https://youtu.be/pFMMPvPDR1M   ⚠  https://youtu.be/CO5LTrDLcrI   ⚠    https://youtu.be/zPY99bKxMoc   ????
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCebXYrcu52ZNw-hiOFUTDfQ