Dont Starve: Hamlet PL 1 | Lama powraca do świata świń!

Dont Starve: Hamlet gameplay PL // Dont Starve: Hamlet po polsku Czołem ludziska! Dont Starve: Hamlet to kolejne DLC do najbardziej znanej i lubianej indyczej gry survivalowej od KLEI Entertainment. Tym razem lądujemy w świecie rządzonym przez Szlachetne Świniaki będziemy musieli z nimi handlować, a może pozwolą nam zbudować swój dom w ich osadzie! Nie zabraknie również wypraw do podziemi i... LAM! Odnośniki do kolejnych podejść: (aktualizowane na bieżąco) Lista polecanych modów: Auto Catch Better Ice Box Combined Status Craft Pot SmartCrockPot Extra Slots Finder Geometric Placement Minimap Hud Monster Healthbars Save Equipment Slots Mody testowane pod Hamleta: product refresh everyday Pig Guards Fire Safety Stackable Relics Quick Work ► HarmonoGRAm odcinków: Podoba Ci się to, co robię? Zostań Patronem! ► Albo wesprzyj bezpośrednio na YouTube! ► ► Playlista: ► Kup DLC: Świńska pjona za wszelki feedback szery, lajki, suby i hejty! ___ [$] Napiwki: [$] Kup koszulkę: [$] Kup Bundlea: ✔ Facebook: ✔ Grupa na FB: ✔ Kurator Steam: ✔ InstaGRAm: ✔ LIVE: ✔ WWW: Starve: Hamlet powraca świata świń!


Najlepsze komentarze:

Rymal... Pokonaj w przyszłości pugaliska i Iron Hulka stwórz living artifact i zostań Ironmenem ale to przyszłość
MWMadaw... <3 Staszku nasz! Cool w Hamleta grasz <3
Filip D... Wormwood jest wrażliwy na ogień, a nie niewrażliwy
Drejden... Zrub nową postaci no bo tą będziesz lamił (poza tym ta postaci jest kiepska i to jak
Hingapu... Serii nie będę oglądał jednak wormwood to chyba najciekawsza postać w cały dont starve bo całkowicie zmienia rozgrywkę. No i w ogóle Klei w tym roku sie strasznie stara bo masa postaci do hamleta no i do together też co miesiąc dochodzą całkowite zmiany w postaciach i nowe postacie(w postaci DLC)
sowa 5 ... 4 nowe postacie. Pominąłeś tego doktora
Popió?... Elo LAMA kiedy planujesz zginąć
Carla g... Nareszcie don't starve Hamlet! ?
Fejl Ma... Staszek ogień cię rani, a nawet go łatwiej łapiesz
Sidney... doczekałam się!
kubabie... Jej znów hamlet
Milko 7... Na początku nie ma balonu prawdopodobne dlatego że ta postać pochodzi z tego świata a nie przyleciał balonem jak inne
Asumiri... Staszek radzę ci na razie nie zapuszczać się daleko tylko ogarnij jakiś obóz w wyznaczonym miejscu przynajmniej to moja taktyka. 9:18 z tego pewnie będzie gloomer tylko w innej versji będzie on dawał ci Sanity (sr jak źle napisałam) i on się zrobi gdzieś o północy w grze (w pełni księżyca)
Majkel ... Staszek chciałem sie pochwalić że naprawdę masz mocny wpływ na mnie bo zgadnij jak zginołem w moim pierwszym podejsciu w Hamlecie? MOIM WŁASNYM BUMERANGIEM :v a poza tym: nie zacząłeś z balonu bo grasz Wormwoodem który rósł w hamlecie naturanie a nie przyleciał do niego z "Constant" (Nazwa podstawowego świata gry) balonem jak reszta postaci, jezeli chcesz wiedzieć coś z punktu widzenia lore apropo litery W w imionach to tutaj masz wytłumaczenie:Jezeli porzadnie pogrzebie się w lore dont starve którego o dziwo jest naprawdę dużo! Ale nie jest ona w oczywistych miejscach ale ten element o ktory nam chodzi to symbol podobny do litery W w starozytnym alfabecie lietera W (tak jak w chińskim jedna litera oznacza jedno słowo) oznacza "Król" A najbardziej prawdopodobne że istoty koszmaru (te z ktorymi walczysz gdzy jesteś szalony) próbują znaleźć nowego króla dlatego sciagają do swiata dont Starve ludzi którzy według nich są "Godne" czyli z imieniami zaczynajacymi sie sumbolem króla Jezeli macie jeszcze jakies pytania zadawajcie z checią wam odpowiem (z góry przepraszam za błedy o ile jakieś popełniłem)
Milko 7... 2:54 "jesteśmy ponoć odporni na ogień, nic nie może nas podpalić"
Diabolicznie się uśmiecham i pora oglądać. Może faktycznie umrze w pierwszym odcinku....
SonGoku... Jezu Staszek, w końcu ❤️?
Asiro W... i dobra seria wróciła! nareszcie.
Szymon ... O_0 najs
Dariusz... Back to the lama
Marcel ... Wreszcie się doczekałem
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCot7HzzzGp1iVO2zL0jvzJA