Czy można prowadzić po bezalkoholowym piwie? | Pojechani 182

Czy po bezalkoholowym piwie można wydmuchać promile? Sprawdziliśmy to dla Was! Mamy też konkurs, w którym możecie wygrać alkomat! Wystarczy, że w komentarzu odpowiesz na pytanie "Jaka jest najbardziej szalona rzecz, którą zrobiłeś na trzeźwo?" Zobacz odcinek, w którym sprawdzamy, czy da się OSZUKAĆ alkomat: Alkomat Seby: Alkomat Pawła: Polub nas na FB: Obserwuj nas na INSTA: ========= REGULAMIN KONKURSU: 1. Konkurs trwa od 15.05.2019, 18:00 do 22.05.2019, 23:59 2. Aby wziąć udział w konkursie, należy w komentarzu pod tym filmem odpowiedzieć na pytanie konkursowe: "Jaka jest najbardziej szalona rzecz, którą zrobiłeś na trzeźwo?". 3. Każdy może udzielić dowolną ilość odpowiedzi, ale jedna osoba może otrzymać tylko jedną nagrodę. 4. Wytypowanego zwycięzcę ogłosimy najpóźniej 05.06.2019, na kanale YT pojechani.tv, oraz na naszym FB. 5. Zwycięzca ma tydzień na zgłoszenie się do nas poprzez wiadomość na FB lub mailowo w celu przekazania danych niezbędnych do wysyłki. Jeśli przekroczy ten limit czasowy, jego nagroda PRZEPADA na rzecz organizatora. 6. Nagrodzimy 1 osobę, która udzieli naszym zdaniem najciekawszej odpowiedzi. Zwycięzca otrzyma alkomat BACscan F 60. 7. Alkomat zostanie wysłany przez firmę Aisko, producenta alkomatu. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przekazanie swoich danych adresowych wyżej wymienionemu podmiotowi w celu realizacji wysyłki nagrody. 8. Biorąc udział w konkursie oświadczasz, że zapoznałeś się z treścią powyższego regulaminu i akceptujesz jego warunki. ========= ZOBACZ RÓWNIEŻ: GADŻETY Z ALIEXPRESS: OSZUKUJEMY ALKOMAT: Mustang GT 5.0 2018 : TEST JEDZENIA ZE STACJI: ========= Subskrybuj: Facebook: Instagram: MotoKiller: Napisz do nas: można prowadzić bezalkoholowym piwie? Pojechani


Najlepsze komentarze:

Piotr S... Zawsze kiedy zabieram się za naprawianie swojego samochodu jestem absolutnie trzeźwy, a wiele osób mi mówi że czystym szaleństwem jest że jeszcze go nie sprzedałem, tylko ładuję 1500 zł miesięcznie :(
Mi?osz ... Czy tylko ja zauważyłem,że łomża jest zaizolowana ale kapsle nie xd
Miros?a... Jaka jest najbardziej szalona rzecz, którą zrobiłeś na trzeźwo? - w szkole zawodowej, zabawa w "masz go" wózkami widłowymi.
Miros?a... Jaka jest najbardziej szalona rzecz, którą zrobiłeś na trzeźwo? - ożeniłem się...
P?czu? ... "Jaka jest najbardziej szalona rzecz, którą zrobiłeś na trzeźwo?"
Zapisałem sam do lekarza. Uf...
Plejs 3... Na trzeźwo? Kupiłem auto. W nocy. Po przekładce. Po zmianie skrzyni z automatu na manualną. I co najgorsze? Dałem jak za model który jest dobrze utrzymany a mój ma 400k km i odrazu włożylem w niego 5k zł, dziękuje juz nigdy nie będę trzeźwy
Krystia... Tego nam było trzeba
Damian ... Pewnego razu wsiadłem do pociągu i zobaczyłem w oddali wolne miejsce czekające wręcz na mnie. Przyśpieszyłem troche krok, buzia juz mi sie śmiała, lecz na przeszkodzie stały drzwi szklane miedzy przedziałami których na moje nieszczęscie były tak krystalicznie czyste, ze nie zwróciłem na nie uwagi i wielkie bum było.
jasiek ... bijatyka w kiblu szkolnym na szczotki do toalet
to byl pojedynek na "excalibure" XDD
Wojciec... Pół to 0.5, kiedy mówicie "Zero i pół", to daje 0,05
Dominik... Wódka 0.0 to pomysł jaki mój brat ostatnio miał i tekst "no wiesz taka że wszyscy piją i wszyscy mogą kierowac" / zwykłe by wam poszło bez problemu. A odpowiedź na pytanie konkursowe to pójście na trzeźwo na mature ustną z polaka i udzielenie odpowiedzi na 100% B)
Saar... Najbardziej szalona? Wziąłem ślub, pozdrawiam haha
Refael7... Najbardziej szalona? Wędrówka po Beskidach w nocy, na nowiu, bez latarki.
raniusz... "Jaka jest najbardziej szalona rzecz, którą zrobiłeś na trzeźwo?".

pożegnałem swojego golfa (stłuczka) :(
karol e... Można jechać ?
Oliwer ... Najbardziej szalone na trzeźwo to ściganie się podwędzonymi wózkami sklepowymi z górki ?
Micha? ... Na zupełnie trzeźwo, z własnej nieprzymuszonej woli skoczyłem na bunggie, i ze spadochronem. ? Oczywiście nie tego samego dnia. ?
Saar... Mirosławiec i Łomża? :D
Jerzy M... Na trzeźwo to panie nie idzie ale idzie wiele rzeczy zrobić ale ostatnio słuchałem premiera i ministrów na posiedzeniu w Sejmie ale przyjemnie ich się słuchało ?
zielony... Ja to jak wypiję nawet bezalkoholowe to mam jakąś taką dziwną fazę/wrażenie jakbym wypił normalne :P
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCm6gFp0v5j-W1cXWhBd48gg