Garage – jak to się czyta? | Po Cudzemu 174

Jak wymawiasz słowo „garage”? Tak samo jak po polsku? I czy ono na pewno znaczy „garaż”? ;) Moja książka o gramatyce „Grama to nie drama” jest do kupienia na – takiej książki jeszcze nie widzieliście. :) DLA OCHOTNIKÓW: ✏️ Codziennie nowe „słowo na dziś” w Instastory: TU TEŻ ROBIĘ FAJNE RZECZY: Twitter – złote myśli: Vine – śmieszki w 6 sekund: Grupa Pocudzemunators na Facebooku: ⏰ Fanpage „Po Cudzemu” – info o spotkaniach: dźwięk: Zgrywa Studio muzyka: zasoby WSZYSTKIE ODCINKI „Po Cudzemu”: MASZ PYTANIA? Tu są odpowiedzi na Wasze najczęstsze pytania. Zajrzyj do opisów, żeby nie musieć oglądać wszystkiego. :) Pozdrawiam wszystkich, którzy czytają opisy odcinków! Jeśli przeczytałeś opis do tego miejsca, w komentarzu wpisz „We don’t have a garage”. :) Ostatnio przestałam korzystać ze Snapchata i teraz śmieszkuję na Instastory. Codziennie wrzucam „słowo na dziś”, a poza tym są tam jeszcze inne (nie zawsze mądre) rzeczy. Ale przynajmniej bawię się doskonale. :) To tu: Garage czyta? Cudzemu


Najlepsze komentarze:

gimme a... Komu się kojarzy Kickster??? :D
DollarJ... Гараж
The Loc... From czy as of?
laglowa... Fajnie, że filmik skrócony do trzech minut:-)
Ellie j... Jak zawsze ciekawy odcinek :)
Ja jeszcze spotkałam "garage" w znaczeniu regałów na jakieś pierdoły, albo przenośny schowek.
Jakub B... thx
pawe?... Mimo że odcinek krótki, chodzi nie powiem treściwy. To ważne, że jakiś jest po zostaje zrobić rozdział z gramy i czekać na nową książkę. Bo tak szczerze, jak dziś na angielski nauczyciel pytał a ja mu wyjechałem z Future Simple in the past to się zdziwł, szczególnie że jeszcze we wrześniu miał mnie za totalnego idiotę. Więc pokłony dla królowej.
kasia w... Arlena dziękuję za film już wiem jak wymiawiać słowo garage
milenos... z każdym twoim filmem kocham cię coraz bardziej
Alkarat... Dobrze że u pani pojawiają się filmy o "fałszywych przyjaciołach" (actually, eventualy) oraz słówkach tego typu jak garage, bo przy takich słówkach jest duże ryzyko nieporozumień.
Anya... żeby uściślić czy dobrze zrozumiałam: garage w znaczeniu warsztat samochodowy lub salon samochodowy mówią tylko Brytyjczycy? Amerykanin tak nie powie? :)
We don't have a garage.
mrvlx... Chciałabym bardzo Pani podziękować. Znam Pani kanał już od ok. dwóch lat, na poczatku pamiętam, że nie umiałam ani trochę angielskiego, w pierwszej gimnazjum miałam 3 na koniec, ale powiedzieć nie umiałam nic, a zrozumieć co drugie słowo. W połowie drugiej gimn. zaczęłam się uczyć z Pani filmików a na wakacje kupiłam sobie Grame. Nikt nigdy tak swietnie mi tego nie wytłumaczył i teraz jestem w stanie oglądać seriale po angielsku a proponowaną na koniec trzeciej gimn. mam 5+ z dużą szansą na 6! Dziękuje Pani i pozdrawiam <3
Witek R... and Garage sale
Artur A... ?
Monika... Brytyjczycy jeszcze mówiąc garage mogą mieć na myśli stację benzynową.
-What do you have for tea?
-Just a sandwich form the garage.

True story. :)
Rafa? K... We don’t have a garage.
Pere?ka... Dziękujemy za kolejny świetny film robaczku ❤
Bartek ... Scena na koncu jest boska
Fif CR... Przekazywanie info jest w końcu najważniejsze ?
Merry K... Akurat to słowo czytałam dobrze ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCN89T_hK-DhQGGa9fAkd1zA