Zdradziliśmy was, ale to sukces, bo to MY was zdradziliśmy!...

Wspieraj niezależność telewizji internetowej TVASME! Prześlij dowolną kwotę na konto: 39 7999 9995 0652 4104 2004 0001 z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME". Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: Zdradziliśmy was, ale to sukces, bo to MY was zdradziliśmy! Stanisław Michalkiewicz nie tylko o wycofaniu z porządku obrad sejmu ustawy antyroszczeniowej przez marszałka Kuchcińskiego z nominacji Prawa i Sprawiedliwości, także o przybyciu do Polski izraelskiej delegacji w sprawie roszczeń majątkowych żydowskich organizacji Przemysłu Holokaustu wobec Polski, także o prawdopodobnych kulisach powstania filmu redaktora Sekielskiego o pedofilii w polskim Kościele katolickim oraz o największej ofierze filmu redaktora Sekielskiego Zapraszamy do Klubu TV ASME: Nagranie pochodzi z witryny ASME: Nagrania TVASME w całości są dostępne w Klubie TVASME! #StanisławMichalkiewicz #Michalkiewicz #Michalkiewiczwideoblog #Michalkiewiczwideofelieton #Michalkiewiczkanał #TVASME #STOProszczeniom #niedlaroszczeń #niedlaroszczen #stop447 #stopantipolonism #antypolonizm #antipolonism #polonofobia #filmSekielskiego #TomaszSekielski #tylkoniemównikomu #pedofilawKościele #NaczelnikPaństwaZdradziliśmy sukces, zdradziliśmy! Stanisław Michalkiewicz


Najlepsze komentarze:

asmered... Zapraszamy do jedynej grupy na Facebooku (gdzie można też zadawać pytania do odcinków Q&A - Pytań i Odpowiedzi) poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
Check M... Szkoda Wam ambasadora - szabesgoja, który w zeszłym roku storpedował akcję Polonii w USA lobbującej przeciw 447? Bo mnie jest żal Ojczyzny i Narodu, które on "reprezentuje".
Vinclon... Jak zwykle dobitnie i z jajem a właściwie dwu a nawet cztero jajeczny trafny komentarz
Picador... Kuchciński musiał ładnie na tym filmie wypaść.
Tomasz ... Chwila szczerości https://www.youtube.com/watch?v=OLvO2Ibl8cI
Ewa Far... Parchy się ujawniły, na wyścigi, ha ha, ha. Na szubienicę szubrawców.
Przemek... Pan Stanisław jako publicysta jest znacznie bardziej wpływowy niż jako polityk ;)
Glowa H... Sluchamy ... ???
Pomadre... Trybunał Stanu dla sprzedawczykow, marszałek sejmu na pierwszy ogień
Mariola... "figa z makiem" - tego napewno nie dadzą, figi u nas nie rosną a mak nie jest koszerny
Marcin ... Pozdrawiam panie Stanisławie pierwszy ??
The rig... Jewish Master Race! [kappa (dla niekumatych)
openwor... ! słuchamy.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfN8PrJkCgQrjqo66cuQ8w