Stanisław Michalkiewicz: Kibicuję Konfederacji! MOCNO o PiS,...


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę: Stanisław Michalkiewicz: Kibicuję Konfederacji! MOCNO Izraelu, POLExicie!

Najlepsze komentarze:

Michael... Brawo, Pan Michalkiewicz!
Patryk ... Pan Stanisław jak by dołączył do konfederaci to wszystkie debaty w tv wygrane.
Kathari... Informuje, ze w niedziele przebede pociagiem lacznie 740 km aby oddac moj glos na KONFEDERACJE.
Pozdrawiam Rozsadnych Patriotow - rodaczka w Austrii. CWPK !!!
Rafa? K... Łapka i komentarz dla zasiegu
Andrzej... Afera skok pis tez umoczony tak ja po ,dlaczego konfederaci im nie przywala ta aferą. Przeciez nie bylo by co zbierac po "magdalence "
Mam nadzieje ,ze dadza im w trabę na jesień ,ujawniając najwiekszą aferę finansową . Po pisdzielcach i popaprańcach nie zostanie nawet wspomnienie .
bonanza... Najlepiej jak został by Pan Ministrem Spraw Zagranicznych w nowym rządzie - ja się zgłaszam jak potrzeba o coś prosić czy umiejętnie pytać stronę amerykańską.
mrfredd... Stawiam, że pan Michalkiewicz zagłosuje na pana Bosaka.
TRANSMI... Pan Michalkiewicz z tego co widzę jest współczesnym "żołnierzem wyklętym"( dla władzy "redaktor przeklęty" pewnie). Rządzącym na sam dźwięk słowa Michalkiewicz leci po gaciach. Oni wierzą, że nie będzie się z nimi p...lić w tańcu:)
Andrzej... Tsk Tak to wszystko jest prawda co mowi pan Stanislaw Michalkiewicz.
jan kol... Jesli nie bedzie ustawy przeciw rozczeniowej to smiem mowic o utracie naszej suwerennosci na ktora kategorycznie sie nie zgadzam!!!
Jot Pe... Ustawa Michalkiewicza natychmiast!
Andrzej... Ten Kaczyński to nie uniknie osądowi ludności Polski !
Same zapowiedzi ustne to nic nie znaczą , tyle co sekunda w czasie!
W przypadku konfliktu i zagrożenia to rząd i wszystkie media nierządne czeka Timiszoara!
Cimoszewicz , kto to jest , widać z tego że przedkłada zdradę narodu Polski , i dołącza do mokrej roboty swego ojca!
Daleko jabłko od jabłoni nie padło !
Marzena... jak bedzie trzeba wypłacić kase eskimosom po jesiennych wyborach a pis nie bedzie mial wiekszosci w sejmie zeby przepchnąć odpowiednie ustawy to myślę ze w tak waznej sprawie beda mogli liczyć na platforme UBywatelska
Pawe? W... Konfederacja tak ale na jesieni, teraz bez szans.
Rafa? _... Wczorajsze wydanie wiadomości TVP (21.05.) przedstawia PiS jako obrońcę interesu narodowego w sposób bardzo przekonujący dla osoby nie zorientowanej ( na prawdę świetna propaganda). Rzekomo politycy PiS w Izraelu określani są mianem antysemitów ze względu na swoją ' nieprzejednaną postawę propolską- koń by się uśmiał. Sprytnie zmonotowane wypowiedzi Kaczyńskiego i Morawiec kiego budują wizerunek partii twardo przeciwstawiającej się roszczeniom. Wszystko wsparte opowieścią dotyczącą strat Wojennych oraz należnych Polsce odszkodowań. Krótka wzmianka o rosyjskich konotacjach polityków Konfederacji dopełnia przekaz. Moim zdaniem regularny widz TVP o patriotycznych poglądach po obejrzeniu dalej pozostaje przekonany o tym jak to partia rządząca dba o interes narodowy. Zatrważające i smutne. Wszyscy musimy się zmobilizować aby nasi przedstawiciele zasiedli w ławach poselskich !!!
mupiter... Panie Michalkiewicz ..dziekuje za wielokrotne poprawienie humoru..
Andrzej... Żydzi napewno sobie życzą łaźnię w Polsce! A na pewno przy udziale Jankesów , chyba chodzi o odwet Jankesów nad żydami za przekręty banków , no i oczywiście dolara ! Żydzi , jankesi sobie robią jaja z waszego pospólstwa!
analiza... Mam nadzieję, że ci ochroniarze kurdupla kostuchy nie upilnują.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ


wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2693 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 120655002 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 258000 użytkowników.