wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.

Stanisław Michalkiewicz: Kibicuję Konfederacji! MOCNO o PiS,...


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę:

Najlepsze komentarze:

analiza... Mam nadzieję, że ci ochroniarze kurdupla kostuchy nie upilnują.
Andrzej... Żydzi napewno sobie życzą łaźnię w Polsce! A na pewno przy udziale Jankesów , chyba chodzi o odwet Jankesów nad żydami za przekręty banków , no i oczywiście dolara ! Żydzi , jankesi sobie robią jaja z waszego pospólstwa!
mupiter... Panie Michalkiewicz ..dziekuje za wielokrotne poprawienie humoru..
Rafa? _... Wczorajsze wydanie wiadomości TVP (21.05.) przedstawia PiS jako obrońcę interesu narodowego w sposób bardzo przekonujący dla osoby nie zorientowanej ( na prawdę świetna propaganda). Rzekomo politycy PiS w Izraelu określani są mianem antysemitów ze względu na swoją ' nieprzejednaną postawę propolską- koń by się uśmiał. Sprytnie zmonotowane wypowiedzi Kaczyńskiego i Morawiec kiego budują wizerunek partii twardo przeciwstawiającej się roszczeniom. Wszystko wsparte opowieścią dotyczącą strat Wojennych oraz należnych Polsce odszkodowań. Krótka wzmianka o rosyjskich konotacjach polityków Konfederacji dopełnia przekaz. Moim zdaniem regularny widz TVP o patriotycznych poglądach po obejrzeniu dalej pozostaje przekonany o tym jak to partia rządząca dba o interes narodowy. Zatrważające i smutne. Wszyscy musimy się zmobilizować aby nasi przedstawiciele zasiedli w ławach poselskich !!!
Pawe? W... Konfederacja tak ale na jesieni, teraz bez szans.
Marzena... jak bedzie trzeba wypłacić kase eskimosom po jesiennych wyborach a pis nie bedzie mial wiekszosci w sejmie zeby przepchnąć odpowiednie ustawy to myślę ze w tak waznej sprawie beda mogli liczyć na platforme UBywatelska
Andrzej... Ten Kaczyński to nie uniknie osądowi ludności Polski !
Same zapowiedzi ustne to nic nie znaczą , tyle co sekunda w czasie!
W przypadku konfliktu i zagrożenia to rząd i wszystkie media nierządne czeka Timiszoara!
Cimoszewicz , kto to jest , widać z tego że przedkłada zdradę narodu Polski , i dołącza do mokrej roboty swego ojca!
Daleko jabłko od jabłoni nie padło !
Jot Pe... Ustawa Michalkiewicza natychmiast!
jan kol... Jesli nie bedzie ustawy przeciw rozczeniowej to smiem mowic o utracie naszej suwerennosci na ktora kategorycznie sie nie zgadzam!!!
Andrzej... Tsk Tak to wszystko jest prawda co mowi pan Stanislaw Michalkiewicz.
TRANSMI... Pan Michalkiewicz z tego co widzę jest współczesnym "żołnierzem wyklętym"( dla władzy "redaktor przeklęty" pewnie). Rządzącym na sam dźwięk słowa Michalkiewicz leci po gaciach. Oni wierzą, że nie będzie się z nimi p...lić w tańcu:)
mrfredd... Stawiam, że pan Michalkiewicz zagłosuje na pana Bosaka.
bonanza... Najlepiej jak został by Pan Ministrem Spraw Zagranicznych w nowym rządzie - ja się zgłaszam jak potrzeba o coś prosić czy umiejętnie pytać stronę amerykańską.
Andrzej... Afera skok pis tez umoczony tak ja po ,dlaczego konfederaci im nie przywala ta aferą. Przeciez nie bylo by co zbierac po "magdalence "
Mam nadzieje ,ze dadza im w trabę na jesień ,ujawniając najwiekszą aferę finansową . Po pisdzielcach i popaprańcach nie zostanie nawet wspomnienie .
Rafa? K... Łapka i komentarz dla zasiegu
Kathari... Informuje, ze w niedziele przebede pociagiem lacznie 740 km aby oddac moj glos na KONFEDERACJE.
Pozdrawiam Rozsadnych Patriotow - rodaczka w Austrii. CWPK !!!
Patryk ... Pan Stanisław jak by dołączył do konfederaci to wszystkie debaty w tv wygrane.
Michael... Brawo, Pan Michalkiewicz!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=AttJw7YwZxQ