To jest dramat który nas czeka! Wszystkie zanieczyszczenia z...


Pozdrawiam serdecznie i dla zainteresowanych zostawiam kontakt do wsparcia. Ale tak jak napisalem nikogo nie zmuszam. Po prostu jedynie informuje i zachecam. nr konta: PKO SA 28 1240 4937 1111 0010 8930 9909 Lub PayPal: #Polonia #Atom

Najlepsze komentarze:

1 EGG-o... Co to jest "TOJOM" ? Czy "toto" ma jakieś pojęcie o tym o czym mówi ? Ideolo jak za komuny , głąb pieprzy co mu naPiSali . Koszty utrzymania gamoni są coraz wieksze , a toto pierd...li cokolwiek .
szeryf... Dobry wieczór Andrzeju nie od dziś wiadomo że Polska jest śmietniskiem Europy odpady z UE trafiają do nas tonami są utylizowane składowane w firmach do tego celu stworzone przez szare eminencje jeżeli śmieci jest za dużo podpalają je z tond te pożary śmietnisk w ostatnim czasie było o tym głośno warto wspomnieć o odpadach wojskowych np z USA które są składowane w Bałtyku blisko naszych plaż POZDRAWIAM SERDECZNIE
fido... mamy wegiel kozystajmy z niego
Wojtek ... Polska NIE POTRZEBUJE do niczego żadnej elektrowni atomowej. Nie mamy złóż uranu, nie mamy technologii, nie mamy kadr, nie mamy dobrego miejsca na taką elektrownię i nie mamy gdzie składować odpadów. Chyba że w kopalni w Wieliczce! A co najważniejsze nie mamy pieniędzy na taką inwestycję i na usuwanie jej skutków i odpadów. Budując elektrownię atomową z jednego uzależnienia od Rosji popadamy w drugie uzależnienie.

A wystarczy zacząć mądrze wykorzystywać nasze zasoby naturalne: geotermię i węgiel.

1. Geotermia. Polska leży w takim miejscu że korzystając z energii geotermalnej rozgrzanych skał (ponad 350 stopni C) jesteśmy w stanie ogrzać i zaopatrzyć w prąd całą Europę Środkową. Trzeba tylko zacząć inwestować i wiercić. Złoża są udokumentowane.

2. Węgiel. Nie wydobywać węgla na powierzchnię tylko zgazowywać węgiel w złożu, pod ziemią. Na wyjściu uzyskujemy wodór (paliwo przyszłości i do przetworzenia na metan, który jest głównym składnikiem gazu ziemnego) i tlenek węgla dla przemysłu chemicznego.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=lTK93TNwIYA


Suwerenny PL ciekawostki

Suwerenny PL ciekawostki

Historia kanału Suwerenny PL zaczyna się w dniu 2017-11-21 21:52:41.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 301 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 8108035 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 60100 użytkowników.