niezaleznatelewizja ciekawostki

niezaleznatelewizja ciekawostki

Historia kanału niezaleznatelewizja zaczyna się w dniu 2011-05-26 13:28:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 7597 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 111395012 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 204000 użytkowników.

Podróż w głąb Siebie prof. Maciej Adamski Wagnerówka 11 12...


Święto Niezapominajki 2019 w Lubnowie zorganizowane przez Roberta Wagnera wystąpienie prof. Macieja Admaskiego. Wspaniali Widzowie i Goście NTV. Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta: 05 9585 0007 2014 0220 0625 0004 w PLN 59 9585 0007 2014 0220 0625 0002 w EUR Dziękujemy :)

Najlepsze komentarze:

Leon Po... Mam raka a ty nie.
Leon Po... Masz z glową?
Aldona ... W wielkim szacunku dla pana Adamskiego „ ?jestem wdzięczna za możliwość słuchania Pana wykładów ‚ które są bezcenne dla naszych tu istniejących dusz ???
Bob bud... Ale jak to zrobić? Co mam sobie powiedzieć ,ej stary już siebie akceptuję i co zdarzy się cud? Zgadzam się z swoim "jestem"
Ryn cyn... Pan Maciej fajny gość wiec dobrze by było pozbyć sie tego bandziocha bo jest coraz wiekszy żeby żył Pan jak najdłużej.? Pozdrawiam
Isia Bo... Szanowny Panie! Ciesze sie, ze w Polsce jest coraz wiecej ludzi, ktorzy maja cos do przekazania. Do nich zdecydowanie nalezy Pan. Pozytywna energia, prostota, milosc, akceptacja, szacunek, a najwazniesze: to Tu I Teraz.! Dziekuje, za dobrze rozpoczety dzien.!!!
Pet Er... Profesor Adamski ,...Jego Filo sofy ,..Miłość Mądrości .,..?❤️ Uwielbiam słuchać pana Profesora ,..
Ania Sa... Akceptacja, to przyjęcie tego co jest, już istnieje. Akceptacja, a aprobata dla tego, to wielka różnica... Akceptujemy, ale nie aprobujemy/popieramy np. zła... Pozdrawiam serdecznie.
Anna... To ten pan, co mamnóstwo podczepień energetycznych, które nazywa aniołami? Oto kim są anioły i matka boska reptyliańska https://www.youtube.com/watch?v=RuIJB0KrFXw
S?awomi... Adamski, jak zawsze The Best. Dziękuję.
Rafal S... Dziękuję. Wspaniała telewizja...ntv robi świetną robotę wprowadziła mnie w kierunku nowej świadomości i dzięki tej telewizji uzyskałem zdrowie sam osobiście się leczylem z kilku schorzeń u od kilku lat nie chodzę do lekarzy nie mam wirusów ani innych dolegliwości dziękuję ❤☯
Wpłacam teraz telewizji ntv co miesiąc gotówkę z tego względu że o takie rzeczy trzeba dbać....
❤☯
zenek s... Cudowny wykład. Dziękuję. Pozdrawiam.
Subelim... Dla ludzi, którzy wierzą w różne dziwa/bostwa zamiast w siebie, takie zagłębienie jest niebezpieczne!!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=udqMTCrzSEo