Braun OSTRO u Roli: Pierwszego dnia w PE zamażemy napis Altiero...


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę: Braun OSTRO Roli: Pierwszego zamażemy napis Altiero Spinelli! Cimoszewiczu,

Najlepsze komentarze:

Maxi Ma... Tylko Konfederacja!!! ???Namowcie rodziny i znajomych, Na wybory!!! wreszcie prawdziwa Polska partia, od upadku komunizmu . Konfederacja to Polska, a Polska to my!!!
Kathari... SZCZESC BOZE KONFEDERACI !!!
Jarek C... czy pamietacie jak za czasow po kaczynski z pozycji dyskryminowanego opozycjonisty i wyzszosci moralnej zalil sie w wywiadach z lisem i olejnik na niedopuszczanie pisu do mediow ??? - a teraz bydlak dwa psy - jednego cenzury - drugiego oszczerstw - szczuje na polskich patriotow ??? - kurski i sakiewicz !!! - do budy !!!
Jarek C... sama mysl ze cimoszewicz - wnuk stalinowskiego siepacza - w zydowskiej telewizji tvn - zarzucajacy polakom kradziez i antysemityzm - bedzie POLSKE reprezentowal w pe - doprowadza mnie do szalu!!!
Quasimo... gołym okiem widać :

konfederacja "jedzie" na plecach Brauna

wszystko co ponad 3% to ?Braun
FUKUS 6... K O N F E D E R A C J A NARODZIE
Danuta ... Ech, ci mężczyźni głosujący na Konfederację! A ja to tak trochę przewrotnie zapytam: ciekawe, kto ich do tego namówił :) Dziś jakiś pan powiedział mi natomiast, żebym nie głosowała na Konfederację, bo ona jest zła. Zapytałam, dlaczego tak sądzi, a on mi odpowiedział: "no ja to pani nie powiem, ale zaraz przyjdzie moja żona to pani wytłumaczy" :) :)
Elisabe... Konfederacja ??
Henryka... no ale co będzie jak Konfederacja wyjedzie do Unii - zostaniemy sami ????
troll t... gdzieżeś był panie braun, co pan w kulki lecisz
Andrzej... Jak wygra Konfederacja to musi byc telewizja prawdziwa dla obywateli.Ci co teraz pracuja i niewypelniaja swoich obowiaxkow,powinni poszukac sobie innej pracy.
Roman M... Szczęść Boże Panie Grzegorzu SZCZĘŚĆ BOŻE POLSKIEMU NARODOWI Pozdrawiam serdecznie wszystkich prawdziwych POLAKÓW PATRIOTÓW
MrPolan... Zabierzmy kogo możemy i zagłosujmy na Konfederacje
zenon l... pójdę na wybory i oddam głos na Konfederację przyda się ktoś po prawej stronie
M. P.... Z wyborami będzię tak samo jak z wyborami prezydentów większych miast
Pawe? S... Powiem tak! W Internecie nie ma już kogo namawiać na głosowanie na Konfederacje. Nie ma z kim polemizować. Wszyscy chcą Konfederacji! ;) jedyne internetowe pole bitwy, na którym jest jeszcze z kim walczyć to Twitter. Zapraszam armie Konfederacką do przyłączenia się do tej bitwy. Pamietajmy, że tylko dobry wynik do PE daje jakiekolwiek szanse na wejście Konfederacji do polskiego sejmu. Czołem Wielkiej Polsce!
Krzyszt... Odnoszę wrażenie że dziennikarze mogą też nie odzywać się do P.Brauna ze względu na jego gadulstwo i tendencje do przejmowania pałeczki oraz ...konferansjerki zawsze i wszędzie...troszke za bardzo dominuje dyskusję , mimo ,ze mądry facet
Elzbiet... CZY PAN WIE GDZIE ZNIKNĄŁ JOHNY?, CZY SPI GDZIEŚ PID SKRZYDLEM LOTU??
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ


wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2693 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 120655002 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 258000 użytkowników.