Czemu strzelanie w RAGE 2 WYMIATA


Czemu strzelanie w RAGE 2 jest takie dobre? Powodów jest kilka... Film powstał we współpracy z fiormą Bethesda, to nie jest recenzja. Nasz Patronite: Fanpage: Grupa na Facebooku: Codziennie nowe relacje na Instagramie! Nasz sklep z koszulkami: Nasz sprzęt: Materiały z konsol nagrywane są za pomocą AVerMedia Live Gamer Portable 2, które otrzymaliśmy od firmy AVerMedia. Nasz PC do pracy (ufundowany przez Corsair, Ubisoft i Komputronik Gaming): GPU Aorus GeForce RTX 2070 8GB CPU Intel i7 9700K Mobo Aorus Z390 Elite Casing Obsidian 500D SSD M.2 MP510 240GB RAM memory Vengeance RGB PRO 4x8GB AiO cooling H115i RGB Platinum PSU AX850 Fans 1x LL140 Additional Lighting Node PRO Monitor: AOC C3583FQ Fotel: Spinelly Unique z kodem ZAGRAJNIK 10% rabat na fotele Unique Klawiatura: Corsair K70 LUX RGB Myszka: Corsair M65 Pro RGB Słuchawki: Corsair Void Pro RGB Laptop: Lenovo Legion Y520 Muzyka: Epidemic Sound

Najlepsze komentarze:

Keeperc... 1:20 Muzyka jest głośniej niż mówisz ;-;
Jan ?lu... 10:18 Ajć! Moje oczy.
stas gr... Dobra jest ta gierka
Dominik... Super gra, gorąco polecam. Przeszedłem całą grę i muszę przyznać że strzelanie to czysta finezja, rozpierducha jakich mało.
Czego mi brakuje, to że mało można demolować w otoczeniu, tego ewidentnie tam brakuje i mam nadzieję że może w Rage 3 już taka opcja będzie.
Gra warta zakupu!
skunshi... Strzelanie to w sumie jedyna fajna rzecz w tej grze. Szkoda, że tak skopali jazdę pojazdami. No i poza tym jest strasznie puste.
Creepsi... Świetne recenzje skłoniły mnie do zakupy tej gry. Ściągnąłem Bethesda Launcher, pobrałem grę, zaaktualizowałem uprzednio wszystkie sterowniki, przystąpiłem do uruchomienia i co ? Kupsko, gra widnieje w procesach menadżera zadań jako uruchomiona i nic się nie dzieje, kompletnie nic..
Julian ... W sumie to tylko strzelanie.
widmows... Gordgovrkckesckdcmbvdigidschsjca???????
Tomasz ... Do Bulletstorm lata świetle
Reddman... Dlaczego to było udostępnione jako premiera a nie normalny film? Przecież to nie na żywo, to coś zmienia? Premiera zaczyna się gdy wrzuci się film i trwa tyle co on? Wtf =O
Malario... Do tej gry zniechęcają mnie 2 rzeczy:
1. Brak kasy
2. Łącze nie nadające się do pobierania dużych gier
nerdodr... Moja opinia o tym strzelaniu...BUAHAHAHAHAHA!!!!!!!! JESTEM NA PREMIEŻE JAK COŚXD
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Xtyw7KR6yWY


ZagrajnikTV ciekawostki

ZagrajnikTV ciekawostki

Historia kanału ZagrajnikTV zaczyna się w dniu 2012-11-07 12:58:57.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 439 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 31448799 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 170000 użytkowników.