Nie stój w korkach, jak jeździć szybko po mieście? Bajaj Pulsar...


Subskrybuj: Sklep Motobanda (Ubrania i Akcesoria Motocyklowe i Motobandowe!): ►WIĘCEJ W OPISIE! ⬇⬇⬇ ►Tym razem Daniel wsiadł za kierownicę samochodu a Petit zasiadł za sterami Bajaj Pulsar NS 125. Pojedynek o wszystko! A tak na serio, każdy miał do przejechania centrum Poznania wykonując trzy proste czynności. Motocykl: Samochód: www.youtube.com/watch?v=4JJcEweqNY8 ►Testy Samochodów, MYMOTO: ►Testy MOTOCYKLI: ►UBRANIA, KASKI i Akcesoria: ►Porady i Topki: Dołącz do nas! Co tydzień nowe video! ►MYMOTO:

Najlepsze komentarze:

motoban... Uwaga! Film nie ma na celu propagowania łamania przepisów - kierowcy nie przekraczali dozwolonej prędkości. Celem filmu było sprawdzenie, czy mniejszy gabarytowo pojazd jakim jest motocykl klasy 125 (w tym wypadku Bajaj Pulsar NS 125) pokona daną trasę w krótszym czasie zgodnie z obowiązującymi normami prędkości.
Miko?aj... i wleciał nowy ZAJEBISTY film od MOTOBANDY
Sonny F... PEEETIT! zdałeś to prawko?
Krzyszt... Niedawno wróciłem do domu z pracy komunikacją miejską stojąc przez jakiś czas w korku :D .Wstrzeliliście się idealnie :D .
zajci1... Przez was ochujalce zapisałem się na prawko. Za tydzień pierwsze jazdy. qutwa, jestem mega szczęśliwy!!! aaaaaa!!! :-) wirtualna piateczka.
z wyrazami szacunku
widz
:)
Zenek A... Kurna Burgera bym przez was zjadł :P
Isharu... JESTEM JAK ZAWSZE :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=enJP1OiiAtw


motobanda ciekawostki

motobanda ciekawostki

Historia kanału motobanda zaczyna się w dniu 2013-12-19 09:38:41.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 502 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 46440900 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 177000 użytkowników.